Biznes w restauracji i nie tylko
Kalkulator, formularz
Opracował: Dave Dugdale
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie sprawy na dzień dzisiejszy można załatwić za pośrednictwem sieci?

Obecność i wielkie znaczenie sieci WWW w codziennym życiu prawdopodobnie nikogo na chwilę obecną nie jest w stanie zdziwić. Z siecią ma się kontakt niemal w każdej chwili, pojawiła się na przykład w wielkiej liczbie prywatnych mieszkań.
Kolejka
Opracował: Phil Parker
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych w roku dwa tysiące czternaście

Rozliczenie należnego fiskusowi rocznego podatku to zadanie, które wielu osobom przysparza sporo kłopotu. Mając to na uwadze, postanowiliśmy stworzyć wygodny w zastosowaniu program do rozliczania PIT przez internet 2014.
firma
Opracował: HazteOir.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy rzeczywiście musimy obawiać się windykacji?

Pojęcia takie jak na przykład komornik czy egzekucja zaległych należności najczęściej wzbudzają niepokój. Kojarzy się to z zagrożeniem lub strasznym procesem, od którego nie ma odwrotu.
strona internetowa
Opracował: Serge Kij
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W dzisiejszych czasach promocja przedsiębiorstwa to trudne wyzwanie

Prowadzenie firmy w współczesnych czasach potrzebuje profesjonalnego podejścia do wszystkiej rzeczy. Nie wystarczy wizytówka i ulotka, ażeby się wypromować. Również niezbędna jest całościowa taktyka, jak trafić do potencjalnego klienta. Metod jest coraz to więcej, jednakowoż w całym tym gąszczu możności musimy wybrać jak najlepiej, by być lepszym od konkurencji.
wycena przedsiębiorstwa
Opracował: Images Money
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Planujesz zbyć przedsiębiorstwo albo doprowadzić do fuzji? Zleć wycenę, aby poznać wartość swojej działalności

Czasami mają miejsce sytuację, w których przedsiębiorca chce poznać wartość własnego przedsiębiorstwa. Podobne działania zasadne bywają w przypadku planu sprzedaży przedsiębiorstwa lub planowanej fuzji z odmiennym przedsiębiorstwem. Czasami zdarza się również tak, że właściciel firmy chce poznać potencjał swojej działalności w stosunku do podobnych jednostek. W sytuacji, kiedy chce się wykonać wycenę zakładu, trzeba w tej sprawie zaufać specjalistom.
Szkolenie
Opracował: NAVFAC
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób zapewnić obsługę kadrowo-płacową w swojej firmie, rola regularnych szkoleń z prawa pracy.

Wiele osób zaczynając przygodę z prowadzeniem biznesu otwiera działalność jednoosobową. Jeżeli dobrze pokierują swoim rozwojem, to w większości przypadków zaczną się pojawiać pracownicy, na początku może ich będzie niewielu, lecz wraz z upływem czasu ich ilość może znacznie wzrosnąć. Jednak wraz z pracownikami w firmie pojawiają się nowe obowiązki z tym związane.
rozliczenie podatku
Opracował: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy pity 2016 wypełniliśmy bez problemów?

Mamy szansę popytać przyjaciół z czego wykorzystują przy wypełnianiu pitów, tak aby mieć szansę porównać ewentualności przeróżnych programów i aby łatwiej było nam ocenić, czy ten z którego wykorzystujemy jest odpowiednio dobry. Im więcej programów porównamy, tym dokładniejsza będzie nasza decyzja.
strona internetowa
Opracował: Serge Kij
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak funkcjonują typowe programy afiliacyjne, jakie dają możliwości użytkownikom stron oraz partnerom.

Internet bardzo zmienił sposób podejścia do reklamy, dając jej całkowicie nowe możliwości. Sporo tradycyjnych, wypracowywanych przez lata technik uległo dewaluacji, gdyż sieć rządzi się własnymi zasadami i prawami. Oczywiście miejsce ich zajęły nowe sposoby, dostosowane do specyfiki internetu i możliwości, jakie on daje. Jedną z takich popularnych form reklamowych, rzadko spotykanych w rzeczywistym świecie, a doskonale dającej sobie radę w internecie, są najróżniejsze programy partnerskie.
malowanie murali
Opracował: VIVOBAREFOOT
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Mieszkanie musi być ładne, abyśmy chcieli do niego wracać - dlatego warto pamiętać, żeby ściany w domu nie były nudne i białe

ściany wyrażają wiele o właścicielach mieszkania. Zazwyczaj wiszą na ścianach obrazy lub są uwiecznione różne portrety. Wobec tego mamy szansę spróbować zgadnąć upodobania pani domu.
pora na rozliczenie PIT
Opracował: Lucas Hayas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Program, jaki ułatwia stworzenie deklaracji fiskalnej

Kreowanie deklaracji skarbowych drogą internetową jest znacznie wygodniejsze oraz oszczędza wiele czasu w przeciwieństwie do czasochłonnego wyczekiwania w kolejkach do referatu finansowego. Na dodatek niesłychanie działa to na tempo wszystkich czynności powiązanych z wprowadzaniem danych i realizacją pojedynczych czynności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.