Porady gastronomiczne
lunch
Opracował: Franklin Heijnen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu systematyczne posiłki są tak istotne dla stanu zdrowia, co jeść żeby ograniczyć swoją wagę.

Pracując przez cały dzień wiele osób ma sporo problemów z właściwą dietą. Rano szybko wypijana kawa, później kolejna po pojawieniu się w pracy, a pierwszy posiłek gdzieś dopiero koło południa. A po kilkunastu godzinach spędzonych za biurkiem najadanie się potężną obiadową porcją tuż przed pójściem do spania.
wędlina
Opracował: Reed Probus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakich patelni używają znakomici francuscy kucharze?

Żeby zadbać o jeszcze bardziej znaczącą jakość robionych przez siebie dań, należy wykorzystywać profesjonalne naczynia kuchenne, dzięki którym potrawy będą nabierać jeszcze bardziej niezwykłego smaku.
Warzywa z mięsem, potrawa
Opracował: pixaio
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Kuchnia – popularny temat wśród młodych Polaków

Makaron z sosem to ciekawa metoda na to, by przyrządzić sobie łatwy jak również i smaczny posiłek. Jeśli jesteśmy wiecznie zabiegani, możemy wziąć taką propozycję pod uwagę, albowiem dzięki temu możemy błyskawicznie zaspokoić swój głód.
noże - zestaw
Opracował: Bugatti
Zainspirowane przez: http://www.smakprostoty.pl/index/1/90/noze_wloskie/id

Dla każdego hobbysty gotowania ważny jest odpowiedni sprzęt - noże w kuchni

W obecnych czasach ludzie odnajdują się w coraz to różniejszych pasjach i chcą spędzać czas w mieszkaniu bardziej kreatywnie. Nie da się ukryć, iż gotowanie jest sztuką trudną, lecz do okiełznania dla każdego. Samodzielne przyrządzanie dań dla najbliższych jest zapewne jedną z milszych czynności, które robimy w domu. Na domiar tego, nie trudno jest odnaleźć w tym własną pasję i spokojnie rozwijać zdolności kulinarne.
garnek
Opracował: www.pieknowdomu.pl
Zainspirowane przez: www.pieknowdomu.pl

Garnek do szparagów to przebój na rynku - więc i Ty powinieneś go mieć!

Najprawdopodobniej każdy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że w chwili obecnej w marketach jesteśmy w stanie znaleźć praktycznie wszystko o czym tylko marzymy. Jeszcze paręnaście lat temu ludzie korzystali jedynie z podstawowych rzeczy, jakie tak naprawdę nie ułatwiały dziennego prosperowania. Obecnie każdy z nas jest w stanie wyruszyć do sklepu i na regałach wyszpera rzeczy, które nawet nie wiemy do czego służą.
kelner
Opracował: Alan Light
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ubrania dla gastronomii - zobacz w co możesz ubrać zatrudnione osoby

Jest wiele profesji, w których niesamowicie ważne są ciuchy. Bez odpowiedniego stroju nie możemy rozpocząć pracy. Bardzo często to wymogi bezpieczeństwa na miejscu pracy sprawiają, że musimy mieć właściwy strój. Często również ubranie jest pewnego typu pomocą, która ma pozwolić na przytrzymanie niektórych rzeczy we właściwych kieszeniach czy szlufkach. Te 2 powody sprawiają, że odzież dla gastronomii powinna być odpowiednio dobrana. Po pierwsze przy gotowaniu szybko można się pobrudzić, warto, więc posiadać dobry kitel.
kuchnia - resturacja
Opracował: Artur Nowacki
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Restauracja impreza Wrocław potrafi to odpowiednio połączyć

Którą kuchnie wolimy?

Niektórzy lubią kuchnię polską, kolejni włoską, a jeszcze inni meksykańską, co sprawia, że zazwyczaj udając się na miasto poszukujemy restauracji, która będzie potrafiła dogodzić naszym wymaganiom. Dlatego właśnie warto spojrzeć, jakie restauracje co nam oferują i w jakim stylu okazują się być one przygotowane.
Koncert rockowy
Opracował: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Duże imprezy i te o mniejszym znaczeniu. Jakie czyhają tam na nas niebezpieczeństwa?

Każda duża impreza rządzi się swoimi prawami. Ktoś teraz może zadać pytanie, czy imprezy aby na pewno mają jakiekolwiek prawa. Ano i owszem, oczywiście zależy o jakim kalibrze jest mowa. Jeśli mamy na myśli studenckie spędy to wielu z nas domyśla się, czym potrafią się one kończyć. Co innego zabawy, gdzie zjawiają się całe rodziny, festyny, imprezy na świeżym powietrzu.
Olej lniany
Opracował: Garyy Knight
Zainspirowane przez: https://www.flickr.com

Dieta dr Budwig - lniany olej jako lekarstwo na wszelkie dolegliwości

Dieta dr Budwig najpowszechniej jest określana jako antynowotworowa, choć ma pomagać także w innych chorobach. Autorką diety jest dr Johanna Budwig. Była ona absolutną specjalistką biochemii tłuszczów, leczyła choroby odpowiednim odżywianiem. Opisaną tutaj dietę stworzyła w 1951 roku. Ten sposób odżywiania służy przede wszystkim do tego, aby dostarczać naszemu organizmowi przykładowo błonnik, antyoksydanty czy kwasy omega-3.
zapach
Opracował: Häagen-Dazs

Czy jedzenie potraw przygotowanych na ruszcie może być dla nas zdrowe?

Spożywanie dań z rusztu wielu ludziom kojarzy się z byciem w okresie letnim na własnej działce w towarzystwie swojej rodziny czy też znajomych. Jednak nie musimy ograniczać się jedynie do takiego czasu, gdyż istnieją również tego typu przyrządy, które są montowane na stałe w środku domu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.