Porady gastronomiczne
Opracował: ArtDecor24.pl

Eleganckie talerze które przysparzają posiłkom uroku, czyli porcelana nie tylko na święta

Wyjątkowo dobrze sporządzone danie daje jeszcze lepsze wrażenie smaku gdy podawane jest na ładnych talerzach. Nie tylko od święta zasiadamy do zastawionego stołu, obfitego w domowe posiłki - wystarczy oczekiwana impreza ze znajomymi, urodziny, czy np. rocznica komunii. Na takim wydarzeniu elegancka porcelana to po prostu konieczność.
Zdrowa żywność
Opracował: Alan Patrick (Otto) Alpenfelt
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Prawidłowe żywienie – o czym przede wszystkim trzeba pamiętać planując swój codzienny jadłospis?

Jesteś tym co jesz – to powiedzenie słyszała chyba każda osoba. Współcześnie temat zdrowego żywienia zatacza coraz szersze kręgi i bardzo dużo osób jest świadomych tego, że ich nawyki żywieniowe wpływają na wygląd i kondycję organizmu. Warto więc zadbać o to, by zmodyfikować dzienny jadłospis.
tace
Opracował: Blomus
Zainspirowane przez: Blomus

Jeśli lubisz wino, dowiedz się, czy Polska może cię zdumieć w tym temacie

Gdy inna osoba wspomina o winie, odruchowo myślimy: Hiszpania, Gruzja, Australia, Włochy. Gdy inna osoba mówi o winnicach, skojarzeniowo myślimy Toskania. A co z Polską? Czy na rodzimych ziemiach też można wyprodukować dobre wino? Czy polska produkcja sprowadza się tylko do domowych ogródków?
Muffina typu chocolate chip
Opracował: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Każdy lubi słodkie niespodzianki!

Kiedy chcesz zaskoczyć bliską Ci osobę czymś naprawdę świetnym, wówczas bez wątpienia powinieneś się zastanowić, co sprawi jej wiele przyjemności. Jeżeli ma być to podarunek z jakiejś konkretnej okazji, wówczas kategorycznie powinieneś zastanowić się nad tym, co solenizant chciałby dostać, bo jedynie wtedy uda Ci się najlepiej zaspokoić jego oczekiwania.
lada chłodnicza

W jakiego typu lady najlepiej inwestować?

W dzisiejszych czasach niemal w każdym markecie znajdziesz ladę chłodniczą. To normalne, ażeby utrzymać świeżość niektórych produktów żywnościowych, trzeba zapewnić im poprawną temperaturę. Gorzej, jeśli taka lada chłodnicza nie działa, a właściciel sklepu wciąż składuje w niej żywność.
restauracja
Opracował: Edsel Little
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak zidentyfikować wyborną restaurację?

Jedziemy w Polskę. Wracamy z urlopu, wybieramy się na nie, wyprawa jest długa, gdyż drogi u nas nie najlepsze, robimy się zatem zgłodniali. W którym miejscu zatrzymać się, ażeby wypocząć, pysznie zjeść, nie popsuć sobie nastroju i nie spędzić następnych godzin na szukaniu apteki? Jest parę drogowskazów, jakie dopomogą nam wybrać należyte miejsce.
nóż damasceński - Zwilling
Opracował: Zwilling
Zainspirowane przez: www.SmakProstoty.pl

Kupujemy noże, a zatem co mieć na względzie, by szykowanie posiłków nie robiło kłopotów

Gotowanie to aktualnie nad wyraz popularne hobby. Uwielbiamy oglądać programy kulinarne i zaznajamiać się z nowymi recepturami, aby później przygotować smakowite dania w swojej kuchni. Jednakże, aby móc robić je bez żadnych trudności, niezbędne są odpowiednie akcesoria. Do najistotniejszych należą noże. Czym kierować się podczas wyboru, aby krojenie i siekanie nie przyczyniało się do kłopotów?
Wrocław
Opracował: Ashley Van Haeften
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Udając się na weekend do Wrocławia należy przejrzeć, w których restauracjach dobrze zjemy

W dzisiejszych czasach ludzie coraz entuzjastyczniej odwiedzają restauracje. Jest to jeden z szczegółów życia przyjacielskiego, bo w większości wypadków spotykamy się tam z przyjaciółmi czy też rodziną. Specjalność gastronomiczna w trakcie ostatnich lat przeszła dużą metamorfozę, na którą wpłynęły teraźniejsze trendy kucharskie oraz zwłaszcza pragnienia ludzi.
restauracja
Opracował: Guillaume Speurt
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Odpowiedniej jakość sprzęt gastronomiczny oraz akcesoria pomogą w prowadzeniu firmy gastronomicznej. W jaki sposób wybierać akcesoria gastronomiczne?

Każda restauracja albo inny punkt gastronomiczny musi być odpowiednio
w odpowiedni sposób wyposażony. Zarówno w sklepach internetowych jak również w specjalnych sklepach gastronomicznych możemy zakupić wszystkie niezbędne sprzęty oraz akcesoria. Odpowiednio wyposażone pomieszczenie gastronomiczne to bardziej komfortowa praca oraz szybsze wykonywanie obowiązków. W przypadku pomieszczeń dla gastronomi niezwykle ważne jest utrzymanie akcesoriów w czystości i odkażanie.
sala weselna
Zainspirowane przez: pixabay.com

Wrocław – miejscowość pełna wrażeń! Zaplanuj w tym mieście piękny ślub

Wrocław jest jednym z najbardziej malowniczych miast Polski. Położone jest na południowym zachodzie kraju, to co typowe dla Wrocławia, to łagodniejszy zachodni klimat. Rzeczą, która go wyróżnia jest jego lokalizacja nad wijącą się Odrą i jej 4 dopływami. W związku z tym, w całym mieście korzysta się z ponad 200 mostów i kładek. Spacerując po starówce poruszamy się między kolejnymi wysepkami tworzącymi to piękne miasto.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.