Wskazówki o zdrowej żywności
podany na talerzu boczek z dodatkami
Opracował: brett jordan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pieczenie boczku – wypróbowane sposoby

Dla niemałej liczby naszych rodaków spore znaczenie ma wykonywanie rozmaitych potraw we własnym zakresie. Można mieć wówczas całkowitą pewność, że użyte do wykonywania dań składniki są rewelacyjnej jakości oraz, że pochodzą one ze sprawdzonych źródeł. Patrząc na to, jak upiec boczek, rekomenduje się przygotować z pewnym wyprzedzeniem wszystkie składniki. Podana ilość surowego boczku, z czego pragniemy zrobić naszą pieczeń, określi ilość dodanej wody, oleju oraz przypraw.
figura
Opracował: Will Thomas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pachwinowa przepuklina - jakie znane są jej skutki?

Zazwyczaj w niektórych sytuacjach związanych ze zdrowiem niezbędna jest ingerencja chirurga, a także wczesne odkrycie choroby, którą wówczas można jak najszybciej wyleczyć.
obiad
Opracował: Basheer Tome
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zdrowe jedzenie w biurze i w domu? Pomyśl o diecie pudełkowej!

Coraz większa liczba młodych ludzi poświęcających swój czas w pracy rozmyśla, co może zdziałać, by dzięki reorganizacji przyzwyczajeń żywieniowych zatroszczyć się o swoje zdrowie i sylwetkę, które przecież tak często są zaniedbywane z powodu siedzącego trybu życia i stałego napięcia. Niektórzy próbują swoich sił w regularnym przygotowywaniu posiłków w domu, które później zabierają do pracy i, jeśli mają taką możliwość, odgrzewają w pracowniczych kantynach.
napis: zdrowa dieta prosto z pudełka
Opracował: Steve Davis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak jeść zdrowo i nie poświęcać dużo czasu na zakupy i gotowanie? Dieta pudełkowa w modzie!

Gdy planujemy stracić na wadze, często pojawia się problem z przygotowywaniem dietetycznych potraw. Może ograniczać nas brak czasu. Czasami ciężko też samemu zbilansować posiłki. Problemem staje się także gotowanie innego posiłku dla rodziny i innego dla siebie. Tutaj sprawdzą się doskonale gotowe rozwiązania!
dieta
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

W jaki sposób stracić wagę i nie stracić zdrowia

Zazwyczaj kiedy ktoś podejmuje decyzję o odchudzaniu, to na pierwszą myśl przychodzi mu głodówka, bo stwierdza, iż wtedy będzie mógł najwięcej schudnąć w najkrótszym czasie. Albo z drugiej strony sięga po różne diety, które posiadają tak nieprzyjemne składniki, że już od samodzielnego czytania składu dań zrobi się nie słabo, a co się z tym wiąże, potem jest niesamowicie ciężko wytrzymać w takim postanowieniu.
acai
Zainspirowane przez: flickr.com

Jagody acai – nowość na polskim rynku kulinarnym

Jagody acai to zupełna nowość w naszym kraju. Moda na ich kupowanie przyszła do nas z Zachodu. Czym się wyróżniają acai?. Czy są bardzo podobne do zwykłych, polskich jagód leśnych? W którym miejscu da się kupić je w Polsce? Na te zagadki otrzymasz odpowiedzi w dalszej części tekstu.
niemowle
Opracował: Loren Kerns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Modyfikujemy swoje zwyczaje w żywieniu

Sezon letni za pasem. Z niecierpliwością czekaliśmy na słoneczne dni. W czasie chłodnych zimowych popołudni przypominaliśmy sobie cudowne chwile, które przeżyliśmy na urlopie w ubiegłym roku. Tymczasem, najwyższy czas zorganizować tegoroczne wczasy.
Opracował: Flickr.com

Dieta nie musi łączyć się z wyrzeczeniami

Pragniesz prędko odchudzić się, uczyń to z głową. Zamiast testować na sobie następną dietę cud, pójdź do specjalisty. Dietetyk doradzi ci, w jaki sposób efektywnie i - co najważniejsze - bez szkody dla twojego zdrowia, stracić zbyteczne kilogramy. W jaki sposób szybko stracić na wadze, gdy żadna dieta nie przynosi efektu? Skuteczne odchudzanie to proces wymagający sporo czasu, cierpliwości oraz restrykcyjnego przestrzegania zaordynowań dietetycznych.
obiad
Opracował: Agustín Nieto
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zmieniamy niedobre nawyki w odżywaniu

Nałogi żywieniowe Polaków ulegają zmianie, ale proces ten nie przebiega bezboleśnie. Na jednym końcu są osoby, które przenigdy nie pożegnają się, z czymś co określić trzeba „obowiązkowym elementem obiadu”, a to oznacza tłuszcz. Na skrajnym za to końcu są osoby pragnące, jednakże robią to w sposób nieskoordynowany i zupełnie bez sensu.
Warzywa z mięsem, potrawa
Opracował: pixaio
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Kuchnia – popularny temat wśród młodych Polaków

Makaron z sosem to ciekawa metoda na to, aby przyrządzić sobie łatwy jak również i smaczny posiłek. Jeżeli jesteśmy osobami zabieganymi, możemy brać takową ewentualność pod uwagę, albowiem dzięki temu możemy błyskawicznie zaspokoić głód.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.