Wskazówki o zdrowej żywności
Pokrzywa
Opracował: Harry Rose
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najsmaczniejszy napój pokrzywowy - sprawdź również inne zdrowe napoje!

Pokrzywa to nie tylko chwast. Od stuleci stosowana jest z szacunkiem ze względu na właściwości lecznicze i wartości odżywcze. Sok z pokrzywy zawiera sporo wartościowych witamin, mikroelementów i soli mineralnych zasadnych w wielu chorobach. Od dawna stosowana jest w medycynie ludowej.
figura
Opracował: Will Thomas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pachwinowa przepuklina - jakie znane są jej skutki?

Najczęściej w niektórych sytuacjach związanych ze zdrowiem niezbędna jest wizyta u chirurga, jak również wczesne wykrycie choroby, którą wówczas można szybko wyleczyć.
acai
Zainspirowane przez: flickr.com

Jagody acai – nowość na polskim rynku kulinarnym

Jagody acai to zupełna nowość w naszym kraju. Moda na ich jedzenie przyszła do nas z Ameryki. Czym się charakteryzują acai?. Czy są całkiem podobne do zwykłych, polskich jagód leśnych? W którym miejscu można nabyć je w naszym kraju? Na wszystkie te pytania dostaniesz rozwiązania w dalszej części tekstu.
podany na talerzu boczek z dodatkami
Opracował: brett jordan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pieczenie boczku – wypróbowane sposoby

Dla sporej liczby naszych rodaków spore znaczenie ma wykonywanie różnych potraw we własnym zakresie. Możemy mieć wówczas stuprocentową pewność, że użyte do wykonywania potraw składniki są rewelacyjnej jakości oraz, że pochodzą one ze sprawdzonego źródła. Jeżeli chodzi o to, jak upiec boczek, rekomenduje się przygotować z pewnym wyprzedzeniem całość składników. Pewna gramatura surowego boczku, z czego pragniemy zrobić naszą pieczeń, określi ilość dodanej wody, oleju i przypraw.
figura, pośladki, cellulit
Opracował: Fotolia
Zainspirowane przez: Fotolia

Znajdź dobre zabiegi na pomarańczową skórkę, żeby móc chwalić się estetycznym i młodym ciałem

Potrzeba troszczenia się o piękno oraz stan ciała wydaje się być coraz większa. Z każdym rokiem rośnie także renoma klinik medycyny estetycznej, w których można poddawać się efektywnym zabiegom upiększającym ciało. Wachlarz podobnych usług też okazuje się coraz bardziej urozmaicony, przez co dziś każdy może wybrać takie działania, jakie najbardziej odpowiadają i okazują się potrzebne.
masaż
Zainspirowane przez: flickr.com

Co musisz wiedzieć, jeśli chcesz zostać specjalistą od masażu?

Decyzja o wyborze zawodu nigdy nie jest prostym zadaniem. Młodzi ludzie mogą przebierać spośród przeróżnych specjalności, a jedną z nich jest praca masażysty. Jeżeli chcesz być masażystą, powinieneś dowiedzieć się najważniejszych informacji co do tego fachu.
węglowodany
Opracował: Tempur
Zainspirowane przez: Tempur

Walczenie z otyłością czyli jak mądrze schudnąć

Jedzenie ponad miarę (doprowadza do tak zwanej otyłości prostej) wynika z różnorodnych przyczyn. Przede wszystkim sprawia rozkosz, frajdę, na którą można sobie przyzwolić.
Noworoczne zmiany dla zdrowia
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Odchudzanie - kilka rad dla zmagających się z ponadprogramowymi kilogramami

Powodów do zrzucenia wagi może być sporo: ślub, znacząca impreza firmowa, urlop albo problemy zdrowotne. Jednak nie jesteśmy w stanie dopiąć celu bez wysiłku. Potrzeba dyscypliny i determinacji w dążeniu do celu. Jak wyrobić w sobie te cechy i co spożywać, aby schudnąć?
niemowle
Opracował: Loren Kerns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Modyfikujemy swoje zwyczaje w żywieniu

Sezon wakacyjny za pasem. Z utęsknieniem czekaliśmy na słoneczne dni. Podczas chłodnych zimowych popołudni wspominaliśmy wspaniałe momenty, spędzone na urlopie w ubiegłym roku. Tymczasem, najwyższy czas zorganizować tegoroczne wczasy.
golarka
Opracował: Axami
Zainspirowane przez: Axami

Jak dbać o ząbki?

Promienny uśmiech prezentujący bielutkie ząbki to nie tylko atrybut człowieka sukcesu, lecz również marzenie niejednej z nas. Poznaj najważniejsze wymogi Twoich ząbków!


Jak dbać o ząbki?

Codzienna higiena uzębienia. To do znużenia przypominane zdanie zdaje się oczywiste.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.