Pacjent
Narzędzie do badania wzroku
Opracował: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Laserowe usuwanie wad wzroku – instruktaż i sposoby.

Zabiegi laserowej korekcji wzroku są obecnie bardzo bezpiecznym i szybkim sposobem trwałego pozbycia się wad wzroku. Zakres możliwych do korekcji wad waha się w granicach od -14 dioptrii do +6 dioptrii, natomiast w przypadku cylindrycznych około 5D. O klasyfikacji pacjenta do zabiegu decyduje lekarz okulista specjalista chirurgii refrakcyjnej. Najodpowiedniejszy wiek dla korekcji to 18-55 lat.
dietetyk kliniczny wrocław
Zainspirowane przez: sxc.hu

Jak pracuje dietetyk i jak można korzystać z jego rad, by cieszyć się rewelacyjnym zdrowiem każdego dnia?

Potrzeba Ci wskazówki na temat jedzenia i nie wiesz gdzie pójść? Potrzebna Ci dieta? Przekonaj się co na to radzą specjaliści!


Jak pracuje dietetyk i jak można korzystać z jego rad, by cieszyć się rewelacyjnym zdrowiem każdego dnia?

Dietetyk kliniczny Wrocław to na pewno profesjonalne wsparcie dla niektórych z nas.
operacja
Opracował: Municipal Archives of Trondheim
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Problemy z kolanem, czyli parę ważnych informacji na temat operowania kolana

W dzisiejszych czasach, ludzie chorują na różne choroby. Poniektóre są wywołane predyspozycjami genetycznymi, inne pozyskuje się w wyniku prowadzenia jakiegoś trybu życia, jeszcze inne wynikną wskutek przypadków czy innych czynników niezależnych od pacjenta. Coraz więcej osób, ma w dzisiejszych czasach problemy z kolanami. Ten problem dotyka nie tylko starsze osoby, na skutek ich wieku, nieraz ludzie młodzi, borykają się z różnorodnymi problemami z kolanami. Jeśli chodzi o ludzi młodych, to często ich problemy z kolanami są spowodowane przeróżnymi karambolami i kontuzjami.
Kobieta u lekarza
Opracował: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zainspirowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.

Accu-chek fastclix lancety będzie niesamowicie cienki!

Musimy zaznaczyć z czego musimy skorzystać

Nie ma znaczenia czy dbamy o zdrowie, zażywamy dobre suplementy, czy może właśnie musimy poddać się testom, żeby odnaleźć przyczynę naszego złego samopoczucia. Zawsze musimy korzystać z odpowiednich przedmiotów, które sprawią, że same testy okażą się być mniej bolesne, a leczenie będzie miało szansę się dziać prędzej i z znaczniejszym sukcesem na odniesienie sukcesu.
zdrowie

W gabinetach stomatologicznych niesamowicie istotna jest właściwa sterylizacja narzędzi

Kiedy mamy gabinet stomatologiczny, to używamy tych samych sprzętów do leczenia przeróżnych pacjentów, bo nie jesteśmy w stanie za każdym razem brać po nowy ich zestaw. Oczywiście nie ma w tym nic niewłaściwego, pod warunkiem, że uzupełniliśmy nasz gabinet w sterylizator parowy, a więc urządzenie, dzięki któremu mamy szansę w dobry sposób wyparzyć te sprzęty, po każdym zastosowaniu.
laryngolog z Poznania w pco-poznan
Opracował: Life Mental Health
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Cenne porady związane z wyborem najlepszego lekarza.

Problemy ze zdrowiem to kwestie, z którymi musi co roku borykać się spora liczba różnych pacjentów. Niestety, aktualnie istniejąca służba zdrowia zamiast ułatwiać pacjentom kontakt z lekarzem znacznie go utrudnia. Praca lekarza polega obecnie bowiem w niezwykłej mierze na wypełnieniu akt, a nie zaś na słuchaniu i leczeniu pacjentów. Niełatwo jest więc aktualnie wyszukać naprawdę świetnego lekarza.
Rehafit - centrum rehabilitacji i masażu
Opracował: Anna
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób obecnie odzyskać całkowitą sprawność po wypadku albo kontuzji?

Kolizje drogowe niestety zdarzają się dość często. Część z nich nie kończy się poważnie, a największym poszkodowanym jest jedynie samochód, inne natomiast doprowadzają nawet do śmierci uczestników. Dość niekiedy zdarzają się także problematyczne uszkodzenia ciała. Takie uszkodzenia pojawiają się czasami podczas uprawiania sportu, kiedy łatwo o kontuzję.
Obecnie jednakże człowiek ma do dyspozycji wiele przydatnych rozwiązań, jakie dałyby mu możliwość na odzyskanie całkowitej sprawności.
Psycholog
Zainspirowane przez: flickr.com

Zakłócenia nerwicowe - różne przejawy, przyczyny oraz skutki

Zaburzenia nerwicowe, innymi słowy inaczej nerwica mogą mieć różne objawy, przyczyny oraz skutki, szczególnie, że teraz zdołamy przytoczyć kilka rozmaitych typów tego typu zaburzeń.
Psychoterapia
Opracował: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zainspirowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.

Dlaczego powinno zdecydować się na psychoterapię? Co nam to może dać? Czy to faktycznie jest pomocne?

Psychoterapia pomaga przeorganizować fałszywe struktury poznawcze, które mogą blokować człowieka. Pomaga przezwyciężyć opory, destrukcyjne, odruchowe sposoby reagowania. Uczy zwalczania lęku i wykorzystania nowych, nieznanych możliwości radzenia sobie w rozmaitych sytuacjach. Jest to proces kierujący do zmiany, która jest potrzebna do usunięcia objawów.
aparat tlenowy
Opracował: South Yorkshire Fire & Rescue
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Butla tlenowa wykorzystywana jest w przeróżnych miejscach

Podczas nurkowania butla tlenowa to podstawa. Gdy chcemy nurkować, to musimy się dowiedzieć, że nasz sprzęt funkcjonuje bezawaryjnie i wykorzystując z niego jesteśmy rzeczywiście bezpieczni.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.