Wynagrodzenie
Pieniądze
Opracował: kstudenta
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Właściwa wysokość otrzymywanej wypłaty z umowy o pracę, kapitał początkowy, czy dotacje na otwarcie firmy - to bardzo częste kwestie omawiane przez społeczeństwo.

Duża ilość ludzi, którzy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę nie całkiem wierzy rozliczeniom swych pracodawców. Przyczyn jest kilka, ponieważ może najzwyczajniej w przeszłości spotkali się z nieuczciwością firmy w kwestii nieprawdziwego naliczenia dochodu netto lub nieprawidłowej wypłaty pieniędzy.
Biznesmen
Opracował: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Firmy zajmujące się doradztwem personalnym - czy warto je wynajmować?

Liczni przedsiębiorcy, zresztą niekoniecznie oni, myślą nad tym, co to payroll. Respons na to pytanie da się skrócić do powiedzenia, że powiązany jest z wynagrodzeniem. Warto jednak poszerzyć tą definicję, ponieważ zawiera ona mnóstwo dodatkowych składowych.
finanse
Opracował: Ken Teegardin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie nowelizacje w regulacjach odnoszących się do Kodeksu Pracy i ZUS czekają nas w 2015 roku?

W przyszłym roku, jak zwykle, czeka nas podwyższenie kwoty, którą prowadzący działalność gospodarczą są zobligowane wpłacać na składki ZUS 2015. Taka zmiana odbywa się cyklicznie – ponieważ sposób ustalania ich wysokości zależnej od prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia w danym roku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.