Wynagrodzenie
zbliżenie - firma
Opracował: HazteOir.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pracownicy tymczasowi poszukiwani są szczególnie w sezonie wakacyjnym - agencje zatrudnienia Szczecin będą dobrym wyborem

Mnóstwo ludzi przekonało się o tym, iż pracę w Polsce nie tak banalnie jest wyszukać. Faktem jest, iż z roku na rok napływa zagranicznych inwestorów, jednakże multum państwowych przedsiębiorstw jest niewypłacalnych, przez co niezbędne jest ich zamknięcie.
podatek PIT
Opracował: Images Money
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Upraszczanie rozliczania podatku pit

Coroczne rozliczenie podatku nie musi być niesamowicie skomplikowane, o czym miało możliwość dowiedzieć się wielu płatników. Deklaracja wynagrodzenia czy zarobki rozliczane we wskazanych okresach mogą być składane z zastosowaniem nowatorskiego oprogramowania. Jest ono stosowane na coraz szerszą skalę, a program pit jest systematycznie uzupełniany o nowatorskie funkcje. Podatnicy deklarujący wynagrodzenia oraz zarobki w przypadku umowy o pracę oraz cywilnoprawne mogą w tej sprawie liczyć na osobę zapewniającą im pracę.
Kalkulator i pieniądze
Opracował: Jacob Edward
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Opłacanie składek ZUS od wynagrodzenia przed potrąceniami.

Dostając comiesięczne wynagrodzenie za pracę można się zdumieć, że jest ono mniejsze od kwoty jaka jest umieszczona na umowie. Jeżeli w ogłoszeniu o pracę umieszczona jest kwota wynagrodzenia brutto spróbuj zainteresować się ile dostaniesz pensji i oblicz netto z brutto. stawka brutto jest to suma którą uzyskasz przed potrąceniem podatku i składek obciążających robotnika.
finanse
Opracował: Ken Teegardin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie nowelizacje w regulacjach odnoszących się do Kodeksu Pracy i ZUS czekają nas w 2015 roku?

W przyszłym roku, jak zwykle, czeka nas podwyższenie kwoty, którą osoby posiadające własny biznes są zobligowane przekazywać na składki ZUS 2015. Ta zmiana ma miejsce rokrocznie – ponieważ sposób ustalania ich wysokości zależnej od prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia w danym roku.
Pieniądze
Opracował: kstudenta
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Właściwa wysokość otrzymywanej wypłaty z umowy o pracę, kapitał początkowy, czy dotacje na otwarcie firmy - to bardzo częste kwestie omawiane przez społeczeństwo.

Wielu ludzi, którzy pracują na podstawie umowy o pracę nie całkiem wierzy rozliczeniom swych firm. Powodów jest parę, gdyż może po prostu kiedyś spotkali się z nieuczciwością zakładu w sprawie nieprawdziwego naliczenia dochodu netto lub nieprawidłowej wypłaty pieniędzy.
Biznesmen
Opracował: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Firmy zajmujące się doradztwem personalnym - czy warto je wynajmować?

Liczni przedsiębiorcy, notabene niekoniecznie oni, zastanawiają się, czym jest payroll. Respons na tą zagwozdkę da się zawęzić do powiedzenia, że dotyczy on wynagrodzenia. Warto jednak poszerzyć tą definicję, ponieważ zawiera ona mnóstwo dodatkowych elementów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.