Praca
figura
Opracował: Will Thomas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pachwinowa przepuklina - jakie znane są jej skutki?

Zwykle w pewnych sytuacjach mających związek ze zdrowiem niezbędna może okazać się ingerencja chirurga, a także wczesne wykrycie choroby, którą można wówczas jak najszybciej wyleczyć.
kalkulator na dokumentach
Opracował: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Opodatkowanie kartą fiskalną a zatrudnienie pracowników na umowę cywilnoprawną. Jakich rzeczy do tej pory nie wiemy?

Karta podatkowa jest najprostszą odmianą opodatkowania. Podatnicy korzystający z niej posiadają wiele przywilejów i uproszczeń, ale też ograniczeń. Nie muszą na przykład prowadzić ksiąg skarbowych, jak również składać jednorocznego zeznania o dochodach, co jest uradzonym plusem. Jednakże, z drugiej strony fundamentalną barierą przy opodatkowaniu kartą są okrojenia w idei zatrudniania fachowców.
mężczyzna
Opracował: Benjamin Linh VU
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dopasowanie ciekawych gadżetów, które można wliczyć w zestaw rzeczy oferowanych mężczyznom.

Nie można podważyć tego, iż dopasowanie ciekawych akcesoriów, które można wliczyć w wachlarz rzeczy oferowanych konsumentom jest trochę inny aniżeli to, co przedsiębiorstwa mogą zaproponować kobietom. Kiedy chodzi o gadżety promocyjne dedykowane mężczyznom, to przede wszystkim podkreśla się, że są to rzeczy, jakie panowie będą mogli w praktyce wykorzystywać. Przedstawicielki płci pięknej w większej mierze skierują uwagę na prezencję, lecz dla panów nie jest to najbardziej znaczący wyznacznik.
umowa o pracę
Opracował: Victor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rodzaje zatrudnienia

Sytuacja ekonomiczna w Polsce coraz to częściej zmusza biznesmenów do poszukiwania nowych wyjść redukujących koszta pracy a także uelastyczniających zatrudnianie pracowników. Jednym z nich jest zawieranie układów cywilnoprawnych. Acz z punktu widzenia interesów pracodawców zawieranie podobnych umów może wydawać się dużo bardziej korzystne w porównaniu z zatrudnieniem pracowniczym, powinniśmy jednak pamiętać, iż nie w każdym przypadku jest ono możliwe.
Tłumacz

Biegłe tłumaczenia przysięgłe a także specjalistyczne

Aktualnie znajomość co najmniej jednego języka obcego jest niezbędnością, gdyż profesjonalne posługiwanie się językami obcymi jest niezmiernie cenne w naszych czasach. Osoby, jakie znają języki obce nierzadko zdołają liczyć na lepszą pracę, poprawniej radzą sobie również w kontaktach prywatnych.
obiad
Opracował: Basheer Tome
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zdrowe jedzenie w biurze i w domu? Pomyśl o diecie pudełkowej!

Coraz więcej młodych ludzi spędzających długie godziny ciężko pracując rozmyśla, co może zrobić, by dzięki zmianie nawyków żywieniowych zatroszczyć się o swoją witalność i sylwetkę, które przecież tak często są pomijane z powodu siedzącego trybu życia i stałego stresu. Niektórzy szukają swojej szansy w regularnym przygotowywaniu potraw w domu, które następnie biorą do pracy i, jeśli mają taką możliwość, odgrzewają w firmowych kantynach.
giełda
Opracował: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Giełda Papierów Wartościowych, zatem co powinniśmy wiedzieć co do jej tematu, aby móc na niej działać oraz odnosić sukcesy

Każdy człowiek chce porządnie zarabiać, lecz nie każdy ma pracę, która pozwalałaby mu uzyskiwać pożądane przychody.
niemowle
Opracował: Loren Kerns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Modyfikujemy swoje zwyczaje w żywieniu

Sezon letni w pełni. Z niecierpliwością czekaliśmy na pogodne dni. W czasie chłodnych zimowych wieczorów przypominaliśmy sobie cudowne momenty, które przeżyliśmy na urlopie w ubiegłym roku. Tymczasem, najwyższa pora zaplanować tegoroczne wczasy.
ubezpieczenie

Aktuariusz, MSR 19 – określenia związane z zawodową kalkulacją wszelkich rezerw finansowych.

Rozkwit gospodarczy i finansowy przyczynił się do postępu wielu nowych profesji związanych właśnie z gospodarką oraz ekonomią, które częstokroć są ze sobą związane. Profesje te przez wzgląd częstokroć na własną pionierskość oraz zapotrzebowanie cieszą się sporą powszechnością oraz bardzo dużo osób decyduje się na ich wykonywanie.
Rozmowa kwalifikacyjna

W jaki sposób szukać swojej pierwszej pracy, jak należycie przygotować się na rozmowę

Po zakończeniu nauki na studiach albo w szkole młodzi ludzie najczęściej stają przed problemem znalezienia swojej pierwszej pracy. Niektóre osoby okres nauki wykorzystują nie tylko na zabawę i dużą ilość nauki, ale również na zdobycie jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego. Nawet dorywcza praca w restauracji czy barze szybkiej obsługi może pozwolić na dorobienie do studenckiego budżetu, ale daje również możliwość podania tego w CV, na co niejeden pracodawca jednak patrzy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.