Praca
Pobieranie krwi
Opracował: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zainspirowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.

Służba zdrowia we Wrocławiu

Służba zdrowia w stolicy Dolnego Śląska trzyma się na wysokim poziomie. Jest bardzo wiele przychodni związanych kontraktami z NFZ, jest także wiele prywatnych placówek. Niestety, identycznie jak wszędzie, w ramach NFZ na wizyty musimy czekać, bywa, że dość długo. Gdy chcemy coś zrobić szybko, lepiej polegać na prywatnych gabinetach.
figura
Opracował: Will Thomas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pachwinowa przepuklina - jakie znane są jej skutki?

Zwykle w niektórych sytuacjach mających związek ze zdrowiem niezbędna jest ingerencja chirurga, a także wczesne odkrycie choroby, którą można wówczas szybko wyleczyć.
sala konferencyjna
Opracował: U.S. Consulate General Munich
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najważniejsze co trzeba wiedzieć na temat zakładania własnej firmy oraz coworkingu

Jeżeli spytać którejkolwiek osoby co sądzi o współczesnej sytuacji na rodzimym rynku pracy, zapewne nie będzie to dobra opinia. Każdy spośród nas wie przecież jak trudno jest teraz znaleźć zajęcie, nie tylko zgodne ze zdobytymi kwalifikacjami lecz również przyzwoicie płatne. Przede wszystkim młodzi ludzie, którzy właśnie wchodzą w samodzielne życie mają problem ze stabilizacją swej sytuacji.
giełda
Opracował: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Giełda Papierów Wartościowych, zatem co powinniśmy wiedzieć co do jej tematu, aby móc na niej działać oraz odnosić sukcesy

Każdy człowiek chciałby dobrze zarabiać, lecz nie każdy ma pracę, która pozwalałaby mu zdobywać upragnione dochody.
bezpłatny
Opracował: Dell Inc.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu tak wiele osób wyjeżdza w pooszukiwaniu pracy do Niemiec?

Polska została przyjęta w poczet państw członkowskich UE ponad dziesięć lat temu. Od tamtej pory zjawisko emigracji uległo znacznemu nasileniu.
Karty kredytowe
Opracował: Sean MacEntee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Innowacyjny produkt finansowy dla firm

Każdy miewa poranki, w których śnimy o ucieczce od życia. Zmęczeni pracą, która wcale nie oferuje adekwatnych zarobków, pochłania mnóstwo czasu, męczy i nie daje spełnienia często marzymy o porzuceniu pracy.
obiad
Opracował: Basheer Tome
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zdrowe jedzenie w biurze i w domu? Pomyśl o diecie pudełkowej!

Coraz więcej młodych osób poświęcających swój czas w pracy rozmyśla, co może uczynić, aby dzięki zmianie przyzwyczajeń żywieniowych zatroszczyć się o swoją witalność oraz sylwetkę, które przecież nagminnie są lekceważone na skutek siedzącego trybu życia i nieustannego stresu. Niektórzy szukają swojej szansy w regularnym przyrządzaniu posiłków we własnej kuchni, które później biorą do pracy i, jeśli mają taką możliwość, podgrzewają w firmowych kantynach.

Wsparcie dla dzieci w szkole oraz porady psychologiczne dla rodziców

W dzisiejszych czasach w szkołach, tak samo podstawowych jak i gimnazjalnych klasy często mają zajęcia ze szkolnym psychologiem. We wszystkich szkołach jest taka osoba, której pracą jest zapewnienie wsparcia młodym osobom.
praca
Opracował: Hong Phuc FOSSASIA
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak poszukiwać pracy, by znaleźć wyczekiwaną? O czym warto wiedzieć, poszukując pracy?

Znalezienie wymarzonego zatrudnienia to często nie lada wyzwanie. Trwający zbyt długo czas, podczas którego pozostajemy bez pracy z reguły nas martwi. Jak przyspieszyć proces poszukiwań?
pielęgniarka
Opracował: Eric The Fish
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najważniejsze zadania pielęgniarzy i pielęgniarek

Wiele osób starszych potrzebuje pomocy pielęgniarek w codziennych czynnościach, a rodzina nie wyraża zgody na umieszczenie seniora w domu opieki. Duże zainteresowanie skorzystaniem pomocy pielęgniarskiej odnotowuje się we Wrocławiu.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.