Praca
figura
Opracował: Will Thomas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pachwinowa przepuklina - jakie znane są jej skutki?

Zwykle w niektórych sytuacjach mających związek ze zdrowiem niezbędna może okazać się wizyta u chirurga, jak również wczesne odkrycie choroby, którą można wówczas szybko wyleczyć.
kalkulator na dokumentach
Opracował: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Opodatkowanie kartą fiskalną a zatrudnienie pracowników na umowę cywilnoprawną. Jakich rzeczy do tej pory nie wiemy?

Karta podatkowa jest najprostszą formą opodatkowania. Podatnicy używający niej posiadają masę przywilejów i uproszczeń, ale w podobny sposób ograniczeń. Nie muszą dla przykładu prowadzić ksiąg fiskalnych, jak również składać jednorocznego zeznania o dochodach, co jest zadecydowanym plusem. Jednakże, z drugiej strony podstawową barierą przy opodatkowaniu kartą są okrojenia w kwestii zatrudniania fachowców.
mężczyzna
Opracował: Benjamin Linh VU
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dopasowanie ciekawych gadżetów, które można wliczyć w zestaw rzeczy oferowanych mężczyznom.

Nie da się podważyć tego, iż wybór ciekawych gadżetów, jakie da się wpisać w zestaw rzeczy proponowanych mężczyznom jest trochę inny aniżeli to, co przedsiębiorstwa mogą przedłożyć przedstawicielkom płci pięknej. Jeżeli chodzi o akcesoria reklamowe dedykowane mężczyznom, to nade wszystko podkreśla się, że będą to przedmioty, które panowie będą mieli okazję praktycznie wykorzystywać. Kobiety w większym stopniu skierują wzgląd na design, jednak dla mężczyzn nie jest to najbardziej znaczący wyznacznik.
umowa o pracę
Opracował: Victor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rodzaje zatrudnienia

Sytuacja ekonomiczna w Polsce coraz częściej zmusza biznesmenów do poszukiwania nowych rozwiązań redukujących koszty pracy jak też uelastyczniających angażowanie pracobiorców. Jednym z nich jest zawieranie umów cywilnoprawnych. Choć z punktu spojrzenia interesów pracodawców zawieranie takich umów może zdawać się o wiele korzystniejsze w porównaniu z zatrudnieniem pracowniczym, należy jednak pamiętać, że nie w każdym przypadku jest ono możliwe.
Tłumacz

Biegłe tłumaczenia przysięgłe a także specjalistyczne

Aktualnie znajomość co najmniej jednego języka obcego jest niezbędnością, gdyż profesjonalne posługiwanie się językami obcymi jest niezmiernie cenne w naszych czasach. Osoby, jakie znają języki obce nierzadko zdołają liczyć na lepszą pracę, poprawniej radzą sobie również w kontaktach prywatnych.
obiad
Opracował: Basheer Tome
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zdrowe jedzenie w biurze i w domu? Pomyśl o diecie pudełkowej!

Coraz większa liczba młodych osób poświęcających swój czas w pracy rozważa, co mogłaby zdziałać, by dzięki modyfikacji nawyków żywieniowych zadbać o swoją kondycję i formę, które przecież co chwila są zaniedbywane na skutek siedzącego trybu życia i ciągłego napięcia. Niektórzy pragną sprawdzić się w powszednim przyrządzaniu posiłków na własną rękę, które później biorą do pracy i, jeśli to możliwe, podgrzewają w pracowniczych stołówkach.
giełda
Opracował: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Giełda Papierów Wartościowych, zatem co powinniśmy wiedzieć co do jej tematu, aby móc na niej działać oraz odnosić sukcesy

Każdy człowiek pragnie porządnie zarabiać, lecz nie każdy posiada pracę, jaka pozwalałaby mu zdobywać upragnione dochody.
niemowle
Opracował: Loren Kerns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Modyfikujemy swoje zwyczaje w żywieniu

Sezon letni w pełni. Z niecierpliwością czekaliśmy na pogodne dni. W czasie chłodnych zimowych wieczorów przypominaliśmy sobie cudowne momenty, które przeżyliśmy na urlopie w ubiegłym roku. Tymczasem, najwyższa pora zaplanować tegoroczne wczasy.
ubezpieczenie

Aktuariusz, MSR 19 – określenia związane z zawodową kalkulacją wszelkich rezerw finansowych.

Postęp gospodarczy oraz finansowy przyczynił się do rozwoju wielu nowych profesji wiążących właśnie z gospodarką a także finansami, które często są ze sobą związane. Zawody te przez wzgląd często na swoją innowacyjność i zapotrzebowanie cieszą się sporą powszechnością oraz bardzo dużo ludzi decyduje się na ich wykonywanie.
Rozmowa kwalifikacyjna

W jaki sposób szukać swojej pierwszej pracy, jak należycie przygotować się na rozmowę

Kończąc naukę w szkole czy na studiach młodzi ludzie stają przed problemem znalezienia swojej pierwszej pracy. Pewne z tych osób czas ten chcą wykorzystać nie tylko na zdobywanie wiedzy i dobrą zabawę, lecz także na zdobycie jakiegoś zawodowego doświadczenia. Nawet praca na kilka godzin w restauracji czy barze szybkiej obsługi może pozwolić na dorobienie do budżetu, ale daje również możliwość podania tego w CV, na co niejeden pracodawca jednak patrzy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.