Praca
Tłumacz

Biegłe tłumaczenia przysięgłe a także specjalistyczne

Dziś znajomość przynajmniej jednego języka obcego jest nieodzownością, bo profesjonalne posługiwanie się językami obcymi jest bardzo wartościowe w naszych czasach. Jednostki, które znają języki obce w wielu przypadkach zdołają liczyć na lepszą pracę, porządniej radzą sobie również w kontaktach osobistych.
sala konferencyjna
Opracował: U.S. Consulate General Munich
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najważniejsze co trzeba wiedzieć na temat zakładania własnej firmy oraz coworkingu

Jeżeli spytać jakiejkolwiek osoby co sądzi o teraźniejszej sytuacji na naszym rynku pracy, zapewne nie będzie to pochlebna opinia. Każdy spośród nas zdaje sobie przecież sprawę jak ciężko jest dzisiaj znaleźć zajęcie, nie tylko zgodne z posiadanymi umiejętnościami lecz jeszcze przyzwoicie płatne. Szczególnie młodzi ludzie, którzy dopiero zaczynają samodzielne życie mają problem z ustabilizowaniem swojej sytuacji.
szkolenia
Opracował: aditus foundation
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najlepsze szkolenia biznesowe

Każdy pakiet szkoleń dla biznesu powinien zawierać bogatą ofertę zajęć przeznaczonych dla menadżerów.To bardzo istotne, aby ludzie, którzy pracują na wysokich stanowiskach mięli właściwe umiejętności. Stąd też wiele firm decyduje się na wprowadzenie własnego programu szkoleń, aby nieustannie doskonalić swoich menadżerów. Awans na menadżerskie stanowisko zazwyczaj wiąże się z dodatkowymi obowiązkami, a także narażeniem się na stres. Aby efektywnie radzić sobie z tymi sprawami, trzeba mieć świadomość najnowszych systemów zarządzania.
konferencje
Opracował: Eastern Tallgrass Prairie and Big Rivers Landscape
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zjazdy naukowe w Krakowie

Zorganizowanie konferencji nie jest łatwe. Nie tylko trzeba znaleźć odpowiednie miejsce, to jeszcze dodatkowo należy się zajmować ogólną logistyką związaną z dotarciem do wybranego miejsca. O ile konferencje kraków w dużych miejscowościach są prostsze do zorganizowania, o tyle w małych mieścinach może być z tym kłopot. Brakuje porządnych ośrodków konferencyjnych, a dotarcie na przykład do Krakowa może wiązać się z kolejnymi trudnościami.
Pracownik
Opracował: Petras Gagilas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakimi sposobami się zabrać za szukanie nowej posady, co jest współcześnie najskuteczniejsze.

W życiu niejednej osoby nadchodzi taki moment, że decydują się na zmianę pracy. Część robi to z kwestii finansowych, innym nie bardzo będzie się podobać atmosfera lub pragną się dalej rozwijać. Jednak bez względu na motywy nowe zajęcie jakimś sposobem trzeba będzie znaleźć, a jest na to parę metod.
Rozmowa kwalifikacyjna

W jaki sposób szukać swojej pierwszej pracy, jak należycie przygotować się na rozmowę

Kończąc naukę na studiach albo w szkole młodzi ludzie stają przed problemem znalezienia pierwszego zatrudnienia. Niektóre osoby czas ten wykorzystują nie tylko na zdobywanie wiedzy i dobrą zabawę, lecz również na zdobycie jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego. Nawet dorywcza praca w jakimś barze, restauracji czy knajpie pozwala na dorobienie do budżetu, lecz daje także możliwość wpisania tego do CV, na co wielu pracodawców zwraca baczną uwagę.
niemowle
Opracował: Loren Kerns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Modyfikujemy swoje zwyczaje w żywieniu

Sezon letni w pełni. Z utęsknieniem oczekiwaliśmy na słoneczne dni. W czasie chłodnych zimowych wieczorów przypominaliśmy sobie cudowne momenty, które przeżyliśmy na ubiegłorocznym urlopie. Tymczasem, najwyższy czas zaplanować tegoroczne wczasy.
giełda
Opracował: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
umowa o pracę
Opracował: Victor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rodzaje zatrudnienia

Sytuacja ekonomiczna w kraju coraz częściej zmusza przedsiębiorców do poszukiwania nowych rozwiązań minimalizujących koszty pracy oraz uelastyczniających zatrudnianie pracowników. Jednym z nich jest zawieranie umów cywilnoprawnych. Acz z punktu widzenia interesów pracodawców zawieranie podobnych umów może wydawać się dużo bardziej korzystne w porównaniu z zaangażowaniem pracowniczym, trzeba jednakże pamiętać, że nie w każdym wypadku jest ono dopuszczalne.
kalkulator na dokumentach
Opracował: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Opodatkowanie kartą fiskalną a zatrudnienie pracowników na umowę cywilnoprawną. Jakich rzeczy do tej pory nie wiemy?

Karta podatkowa jest najprostszą odmianą opodatkowania. Podatnicy używający niej posiadają mnóstwo przywilejów i ułatwień, ale również ograniczeń. Nie muszą przykładowo prowadzić ksiąg fiskalnych, jak również składać rocznego zeznania o dochodach, co jest zadecydowanym plusem. Jednakowoż, z drugiej strony ważką barierą przy opodatkowaniu kartą są ograniczenia w materii zatrudniania fachowców.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.