Praca
internet
Opracował: markus spiske
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy zastanawiałeś się o tym, żeby być freelancerem?

Dzisiaj coraz bardziej popularne staje się dawanie coraz większej swobody pracownikom. Niewiele firm pracuje dzisiaj w sztywnym ośmiogodzinnym systemie pracy – dużo firm jest dla przykładu otwartych przez kilkanaście godzin dziennie, a pracownicy mogą przyjść do pracy, o której mają ochotę – istotne jest to, aby przepracowali łącznie osiem godzin, jednak mogą to robić w dowolnie wybranych widełkach czasowych. Jeszcze mocniej popularna staje się praca zdalna – dzisiaj przeżywa prawdziwy boom między innymi na Zachodzie, jednak moda ta stopniowo dociera także do Polski i w niedługim czasie na pewno stanie się jeszcze bardziej popularna.
szkolenie
Opracował: University of the Fraser Valley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Odpowiedni poziom motywacji

Jeśli mowa o motywacji, to wszyscy wiemy jak to z nią jest. Najczęściej najłatwiej nam się zmotywować do leniuchowania. Choć suma summarum do tego nie musimy się motywować. Jeżeli brak motywacji nie wpływa na kondycję naszych relacji z innymi osobami, ani też nie prowadzi do problemów w pracy, nie musimy się tym zbytnio zajmować. Jednak, jeśli brak motywacji sprawia, że nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować w takiej sytuacji powinniśmy iść na szkolenie z motywacji. Ostatnio tego typu szkoleń odbywa się coraz więcej. W niemalże wszystkich większych miejscowościach możemy pójść na jakieś szkolenie tego typu.
Karty kredytowe
Opracował: Sean MacEntee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Innowacyjny produkt finansowy dla firm

Każdy miewa dni, w których śnimy o ucieczce od życia. Zdołowani pracą, która absolutnie nie proponuje odpowiednich zarobków, pochłania ogrom czasu, frustruje i nie zapewnia zadowolenia niejednokrotnie marzymy o porzuceniu pracy.
figura
Opracował: Will Thomas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pachwinowa przepuklina - jakie znane są jej skutki?

Zwykle w pewnych sytuacjach mających związek ze zdrowiem niezbędna może okazać się ingerencja chirurga, a także wczesne wykrycie choroby, którą można wówczas jak najszybciej wyleczyć.
kalkulator na dokumentach
Opracował: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Opodatkowanie kartą fiskalną a zatrudnienie pracowników na umowę cywilnoprawną. Jakich rzeczy do tej pory nie wiemy?

Karta podatkowa jest najprostszą odmianą opodatkowania. Podatnicy korzystający z niej posiadają wiele przywilejów i uproszczeń, ale też ograniczeń. Nie muszą na przykład prowadzić ksiąg skarbowych, jak również składać jednorocznego zeznania o dochodach, co jest uradzonym plusem. Jednakże, z drugiej strony fundamentalną barierą przy opodatkowaniu kartą są okrojenia w idei zatrudniania fachowców.
mężczyzna
Opracował: Benjamin Linh VU
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dopasowanie ciekawych gadżetów, które można wliczyć w zestaw rzeczy oferowanych mężczyznom.

Nie można podważyć tego, iż dopasowanie ciekawych akcesoriów, które można wliczyć w wachlarz rzeczy oferowanych konsumentom jest trochę inny aniżeli to, co przedsiębiorstwa mogą zaproponować kobietom. Kiedy chodzi o gadżety promocyjne dedykowane mężczyznom, to przede wszystkim podkreśla się, że są to rzeczy, jakie panowie będą mogli w praktyce wykorzystywać. Przedstawicielki płci pięknej w większej mierze skierują uwagę na prezencję, lecz dla panów nie jest to najbardziej znaczący wyznacznik.
umowa o pracę
Opracował: Victor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rodzaje zatrudnienia

Sytuacja ekonomiczna w Polsce coraz to częściej zmusza biznesmenów do poszukiwania nowych wyjść redukujących koszta pracy a także uelastyczniających zatrudnianie pracowników. Jednym z nich jest zawieranie układów cywilnoprawnych. Acz z punktu widzenia interesów pracodawców zawieranie podobnych umów może wydawać się dużo bardziej korzystne w porównaniu z zatrudnieniem pracowniczym, powinniśmy jednak pamiętać, iż nie w każdym przypadku jest ono możliwe.
Tłumacz

Biegłe tłumaczenia przysięgłe a także specjalistyczne

Aktualnie znajomość co najmniej jednego języka obcego jest niezbędnością, gdyż profesjonalne posługiwanie się językami obcymi jest niezmiernie cenne w naszych czasach. Osoby, jakie znają języki obce nierzadko zdołają liczyć na lepszą pracę, poprawniej radzą sobie również w kontaktach prywatnych.
obiad
Opracował: Basheer Tome
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zdrowe jedzenie w biurze i w domu? Pomyśl o diecie pudełkowej!

Coraz więcej młodych ludzi spędzających długie godziny ciężko pracując rozmyśla, co może zrobić, by dzięki zmianie nawyków żywieniowych zatroszczyć się o swoją witalność i sylwetkę, które przecież tak często są pomijane z powodu siedzącego trybu życia i stałego stresu. Niektórzy szukają swojej szansy w regularnym przygotowywaniu potraw w domu, które następnie biorą do pracy i, jeśli mają taką możliwość, odgrzewają w firmowych kantynach.
giełda
Opracował: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Giełda Papierów Wartościowych, zatem co powinniśmy wiedzieć co do jej tematu, aby móc na niej działać oraz odnosić sukcesy

Każdy człowiek chce porządnie zarabiać, lecz nie każdy ma pracę, która pozwalałaby mu uzyskiwać pożądane przychody.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.