Hotel
sala konferencyjna
Opracował: HazteOir.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Organizacja dużych, firmowych spotkań- jakie lokalizacje będą najlepsze i o co należy zadbać, żeby nasza konferencja była dobrze zorganizowana

W wielu miejscowościach powstają nowe hotele i centra konferencyjne, które chętnie przyjmują polskie a także zagraniczne firmy. Konferencje organizuje się bardzo często, tym bardziej jeśli nasza firma posiada swe oddziały w całym kraju lub w całej Europie.
na konferencji
Opracował: BCcampus_News
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co wypada mieć na uwadze wybierając salę konferencyjną w Bydgoszczy?

Polskie miasta zdobywają w Europie coraz większą pozycję, w związku z tym stają się miejscem, w którym organizowane są liczne konferencje. Bydgoszcz nie jest pod tym względem wyjątkiem. W tym mieście funkcjonuje sporo prestiżowych uczelni wyższych, które posiadają istotny wkład w rozwój nauki na różnych płaszczyznach oraz firmy, pracujące nie tylko w Polsce, ale też poza granicami kraju. Z tego względu, Bydgoszcz ma sporo sal konferencyjnych, jakie są przystosowane na przyjęcie większej ilości gości. Czym w takim razie się kierować w czasie ich wybierania? Jakie sale konferencyjne Bydgoszcz będą faktycznie idealnym rozwiązaniem?
sala weselna
Opracował: Agence Tophos
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Data zaślubin wyznaczona? To dopiero początek weselnej gorączki!

Jedną z pierwszych rzeczy, które trzeba załatwić przy organizacji wesela jest sala, w której się ono odbędzie. Poszukiwania tej wyśnionej sali zazwyczaj jest nie lada wyzwaniem dla par. Rynek obfituje w tego rodzaju wnętrza, a to wcale nie ułatwia im sprawy. Sala weselna musi przede wszystkim być tak duża, aby wszyscy goście mogli się w niej swobodnie pomieścić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.