Zęby
dentysta
Opracował: birdco.pl
Zainspirowane przez: birdco.pl

Usługi stomatologiczne i ortodoncja w Wałbrzychu.

Najbardziej przyjazne usługi dentystyczne oraz ortodoncja w Wałbrzychu.
Gabinet stomatologiczny w Wałbrzychu w obrębie stomatologii zachowawczej, zajmuje się leczeniem i zapobieganiem próchnicy, leczeniem kanałowym, a także dentystyką estetyczną, leczeniem zmian błony śluzowej jamy ustnej oraz leczeniem dzieci.
dentysta
Opracował: Commander, U.S. 7th Fleet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dbałość o zęby

Zęby, pomimo że zbudowane z niezwykle wytrzymałego szkliwa, są narażone na z pozoru niezbyt niebezpieczną chorobę – próchnicę. Za pojawienie się tej choroby są odpowiedzialne bakterie rozwijające się w ustach, odżywiają się one cukrami obecnymi w przyswajanym jedzeniu, rozwijają się więc na resztkach żywności które utknęły między zębami.
główka elektrycznej szczoteczki
Opracował: William Warby
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Chcesz najlepiej zadbać o własne zęby? - garści porad na temat szczoteczek do zębów

Dzisiaj niestety sporo osób ma kłopoty z zębami – chyba każdy dorosły powyżej czterdziestego roku życia przynajmniej raz był u dentysty na leczeniu zębów. Jeżeli Ty również zaliczasz się do osób, które czasami mają trudności z utrzymaniem należytej higieny jamy ustnej, wtedy na pewno powinieneś zapoznać się z naszym tekstem.
zęby
Opracował: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

W jaki sposób troszczyć się o zęby? – czytajinformator

Przeciwdziałanie próchnicy i innym chorobom zębów polega za każdym razem na tym samym – najważniejszą rolę odgrywa tu powszednia higiena jamy ustnej oraz uzębienia. Istotne jest także zmniejszenie spożycia wyrobów mieszczących cukier, dlatego że jest on głównym pożywieniem bakterii próchnicotwórczych. Codziennym i znanym od dawna zabiegiem jest szczotkowanie uzębienia szczotką i pastą przez ok. 3 minuty – co najmniej dwa razy dziennie, a najodpowiedniej po każdym posiłku. Możemy używać szczoteczki elektrycznej albo manualnej, wybór należy do nas. Niektóre szczotki mają specjalną powierzchnię czyszczącą przeznaczoną dla języka. Mycie uzębienia nie ogranicza się jednakże wyłącznie do szczotkowania. Żeby skutecznie zatroszczyć się o zęby, powinniśmy także za każdym razem dokonywać oczyszczenia powierzchni międzyzębowych z pomocą nitek dentystycznych, jakie przeważnie zawierają fluor. W celu podniesienia ochrony jamy ustnej, dobrze jest też płukać ją specjalnymi płynami.
Jak skutecznie pozbyć się próchnicy?
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Ładne zęby to podstawa

Każdy wie jak istotne jest zadbanie o uzębienie. O uzębienie pociech musimy dbać już od chwili pojawienia się pierwszych zębów. W taki sposób rozwijamy ważne przyzwyczajenia u pociechy. Dostarczenie dziecku dobrych postępowań w utrzymywaniu czystości jamy ustnej, to jedna z głównych rzeczy.
uzębienie
Opracował: Partha S. Sahana
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nadzwyczajny sposób na wytrzymałe uzębienie

Niełatwo przecenić w obecnych czasach zdrowie. Sprawa ta staje się zwłaszcza istotna dla wygody funkcjonowania we obecnym świecie, nie jest jednak czasami prosto o nią zadbać. Liczne kłopoty zdrowotne to bolączka niemal każdej osoby. Tak samo okazuje się czasem, niestety, z zębami. Dodawane do posiłków substancje w ogromny sposób mogą zaszkodzić uzębieniu. Wizyty u dentystów bywają przy tym w większości wypadków nie zanadto przyjemnym doświadczeniem, toteż dużo ludzi woli ich uniknąć, dbając o swoje zdrowe zęby.
Pielęgnacja skóry jesienią
Opracował: Fotolia
Zainspirowane przez: Fotolia

Piękny uśmiech oraz zdrowe zęby natychmiast są w stanie przełamać wszystkie lody

Nie bez powodu twierdzi się, że przy zawieraniu nowych kontaktów biznesowych pierwsze wrażenie bywa najważniejsze. Wówczas pomóc może olśniewający uśmiech.
Centrum Implantologii i Ortodoncji
Opracował: CucombreLibre
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podstawą w XXI wieku jest zadbany i zdrowy uśmiech

czasami przytrafiają się nam takie sytuacje, że potrzebujemy aparat na zęby albo implant, żeby mieć ładny uśmiech.


Podstawą w XXI wieku jest zadbany i zdrowy uśmiech

Twierdzi się, że o zęby powinniśmy dbać regularnie, by były piękne.
Zęby
Opracował: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Zainspirowane przez: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"

Cudowne zęby, to da się zrobić

Kiedy okazuje się, że nasze zęby są dalekie od ideału zaczynamy zastanawiać się, co robić, by poprawić ich kondycję. Niestety najczęściej konieczne będą implanty Tomaszów Mazowiecki. Czemu niestety? Otóż, kiedy jedynym rozwiązaniem okazują się implanty to oznacza, że naprawdę nie dbaliśmy o nasze zęby.
Gabinet stomatologiczny
Opracował: East Midtown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakim sposobem właściwie zadbać o własne zęby, aby cieszyć się pięknym uśmiechem?

Każdy z nas dobrze wie, że szeroko rozumiane zdrowie stanowi dla nas największą wartość w ciągu całego naszego życia. Jeżeli nawet cieszymy się dużą ilością dóbr materialnych, a nie mamy zdrowia to niestety nasze radości potrafią prędko zniknąć. W związku z takim stanem spraw czynimy z naszej strony wyczerpujące wysiłki, aby w trakcie całego życia utrzymać je w należytym stanie.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.