PRacownik
Praca zespołowa
Opracował: Steven Vance
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zmotywować swoich pracowników?

Tacy przedsiębiorcy, którzy myślą, że jeśli zagrożą swoim ludziom zwolnieniem z firmy nie powinni raczej uważać, iż tego typu metoda ma sens. To nieludzkie, a co najbardziej istotne, nie jest przesadnie skuteczne. Własnych pracowników naturalnie można, a nawet trzeba zmotywować do solidniejszej pracy, ale w żadnym wypadku nie należy sądzić, że jakieś straszaki to świetna metoda. Idealny system motywacji to w zasadzie taki, który wcale nie wprowadza chaosu do firmy, koszmarnej atmosfery, itp. Ludzie powinni bardzo lubić własną pracę albo przynajmniej akceptować ją. To pewne.
facebook
Opracował: Impassion Afghanistan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakim celu potrzebne są firmom przepisy BHP?

Każdy właściciel firmy zastanawia się nad tym. Wielu myśli nawet, iż o wiele łatwiej żyłoby im się, gdyby nie ogrom pozornie iluzorycznych przepisów. Wszak wszyscy pracujemy uważnie i w miarę bezpiecznie.
laboratorium
Opracował: Karen Mardahl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W której branży jest najwięcej ofert pracy?

2018 rok będzie korzystny dla pracowników – liczba propozycji pracy będzie rosnąć, przede wszystkim w sprzedaży, obsłudze klienta oraz finansach. W niektórych sektorach, jak IT, zaczyna już brakować wykwalifikowanej kadry.
Dieta
Opracował: Sonja Pieper
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co spożywać, aby szybko uformować mięśnie?

By porządnie uformować mięśnie powinno się trzymać się wszystkich zaleceń odnoszących się do materii diety. Stosowny dobór żywności do przeprowadzanych ćwiczeń pozwoli na rychłe zaobserwowanie upragnionych rezultatów. Nikt przecież nie pragnie, aby trud na siłowni został zmarnowany przez nieodpowiednie decyzje odnośnie pożywienia.
podatek PIT
Opracował: Images Money
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Upraszczanie rozliczania podatku pit

Coroczne rozliczenie podatku nie musi być niesamowicie skomplikowane, o czym miało możliwość przekonać się wielu płatników. Deklaracja wynagrodzenia oraz zarobki rozliczane we wskazanych okresach mogą być składane z użyciem nowatorskiego oprogramowania. Jest ono stosowane na coraz szeroką skalę, a program pit jest na bieżąco uzupełniany o nowatorskie funkcje. Podatnicy deklarujący wynagrodzenia i zarobki w przypadku umowy o pracę oraz cywilnoprawne mogą w tej kwestii liczyć na osobę zapewniającą im pracę.
długopis i kartka na biurku
Opracował: 24oranges.nl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Będziesz starał się o nową posadę? Dowiedz się , jakie możliwości dają ci dane formy umów

W chwili, jeżeli staramy się o nową pracę, stajemy przed koniecznością zawarcia ważnych dokumentów, między innymi, w oparciu o którą będziemy wykonywać powierzone zadania. Warto już wcześniej dowiedzieć się, czym odznaczają się dane umowy i jakie korzyści mamy szansę z nich wyciągnąć.
podatek
Opracował: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu pracownicy biurowi w niewielkich firmach muszą mieć rozległą wiedzę z różnych dziedzin

W dużych firmach jest wyraźny podział pomiędzy biurowych i księgowych pracowników. Każda osoba ma dokładnie określony zakres obowiązków i kompetencji, i jeśli jakaś sprawa będzie poza nie wychodzić, to będzie przekazywana innemu pracownikowi. Niekiedy taki łańcuszek odpowiedzialnych za załatwienie danej sprawy osób może wynosić nawet kilka, a rezultatem tego może być załatwianie nawet prostych rzeczy przez długi okres czasu. Całkowicie odmiennie sytuacja wygląda w niewielkich firmach, które zatrudniają kilka czy kilkanaście osób.
Biznesmen
Opracował: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Firmy zajmujące się doradztwem personalnym - czy warto je wynajmować?

Liczni przedsiębiorcy, notabene niekoniecznie oni, zastanawiają się, czym jest payroll. Respons na tą zagwozdkę da się zawęzić do powiedzenia, że dotyczy on wynagrodzenia. Warto jednak poszerzyć tą definicję, ponieważ zawiera ona mnóstwo dodatkowych elementów.
internet
Opracował: markus spiske
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy zastanawiałeś się o tym, żeby być freelancerem?

Obecnie coraz bardziej popularne staje się dawanie coraz większej swobody pracownikom. Niedużo firm pracuje obecnie w sztywnym ośmiogodzinnym dniu pracy – wiele firm jest przykładowo otwartych przez dwanaście godzin dziennie, a pracownicy mogą przyjść do pracy, o której mają ochotę – istotne jest to, aby przepracowali łącznie osiem godzin, jednakże mogą to robić w dowolnie wybranych widełkach czasowych. Jeszcze bardziej popularna staje się praca zdalna – obecnie przeżywa prawdziwy boom przede wszystkim na Zachodzie, jednakże moda ta powoli dociera również do Polski i w niedługim czasie kategorycznie stanie się jeszcze bardziej popularna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.