PRacownik
internet
Opracował: markus spiske
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy zastanawiałeś się o tym, żeby być freelancerem?

Teraz coraz bardziej modne staje się dawanie coraz większej swobody pracownikom. Niewiele firm pracuje obecnie w sztywnym ośmiogodzinnym systemie pracy – wiele firm jest dla przykładu otwartych przez dwanaście godzin dziennie, a pracownicy mogą przyjść do pracy, o której mają ochotę – istotne jest to, aby przepracowali łącznie osiem godzin, jednak mogą to zrobić w dowolnie wybranych widełkach czasowych. Jeszcze bardziej popularna staje się praca zdalna – obecnie przeżywa prawdziwy boom między innymi na Zachodzie, jednak moda ta stopniowo dociera także do Polski i w niedługim czasie niewątpliwie stanie się jeszcze bardziej popularna.
Biznesmen
Opracował: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Firmy zajmujące się doradztwem personalnym - czy warto je wynajmować?

Liczni przedsiębiorcy, zresztą nie tylko oni, myślą nad tym, co to payroll. Respons na to pytanie da się zawęzić do stwierdzenia, iż dotyczy on pieniędzy. Warto jednak powiększyć tą definicję, ponieważ posiada ona sporo niezwykle ważnych składowych.
Praca zespołowa
Opracował: Steven Vance
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zmotywować swoich pracowników?

Pracodawcy, którzy sądzą, że jeśli zagrożą swoim ludziom zwolnieniem z firmy nie powinni uważać, iż taka metoda ma sens. To nieetyczne, a co najbardziej istotne, wcale nie jest przesadnie skuteczne. Swoich pracowników oczywiście można, a nawet trzeba zmotywować do porządniejszej pracy, ale w żadnym razie nie można myśleć, że straszenie ludzi to doskonała metoda. Odpowiedni system motywacji to zasadniczo taki, który nie wprowadza nerwówki do firmy, beznadziejnej atmosfery, itp. Ludzie powinni bardzo lubić własną pracę albo przynajmniej zaakceptować ją. To coś raczej oczywistego.
długopis i kartka na biurku
Opracował: 24oranges.nl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Będziesz starał się o nową posadę? Dowiedz się , jakie możliwości dają ci dane formy umów

W chwili, gdy staramy się o nową pracę, stajemy przed wymogiem zawarcia istotnych dokumentów, między innymi, w oparciu o którą musimy wypełniać powierzone zadania. Dobrze jest już wcześniej dowiedzieć się, czym odznaczają się dane umowy i jakie korzyści mamy szansę z nich wyciągnąć.
podatek
Opracował: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu pracownicy biurowi w niewielkich firmach muszą mieć rozległą wiedzę z różnych dziedzin

W dużych firmach jest wyraźny podział pomiędzy biurowych i księgowych pracowników. Każda z takich osób ma dokładnie określony zakres kompetencji i obowiązków, i jeżeli jakaś sprawa będzie wychodzić poza nie, to zostanie przekazana innemu pracownikowi. Niekiedy taki łańcuszek odpowiedzialnych za daną sprawę pracowników może wynosić nawet kilka, a rezultatem tego może być wykonywanie nawet prostych rzeczy przez kilka dni. Całkowicie odmiennie sytuacja wygląda w niewielkich firmach, zatrudniających niewielką ilość pracowników.
facebook
Opracował: Impassion Afghanistan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakim celu potrzebne są firmom przepisy BHP?

Każdy właściciel firmy zastanawia się nad tym. Wielu zastanawia się nawet, że jak łatwiej żyłoby im się, gdyby nie gąszcz pozornie teoretycznych zasad. Wszak wszyscy wykonujemy swoją pracą rozważnie i w miarę bezpiecznie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.