PRacownik
internet
Opracował: markus spiske
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy zastanawiałeś się o tym, żeby być freelancerem?

Współcześnie coraz bardziej modne staje się dawanie coraz większej swobody pracownikom. Niedużo firm pracuje dzisiaj w sztywnym ośmiogodzinnym systemie pracy – sporo firm jest dla przykładu otwartych przez kilkanaście godzin dziennie, a pracownicy mogą przyjść do pracy, o której mają ochotę – ważne jest to, aby przepracowali w sumie osiem godzin, jednakże mogą to robić w dowolnie wybranych widełkach czasowych. Jeszcze bardziej popularna staje się praca zdalna – obecnie przeżywa prawdziwy boom między innymi na Zachodzie, jednakże moda ta stopniowo dociera także do Polski i w niedługim czasie bez wątpliwości stanie się jeszcze bardziej powszechna.
facebook
Opracował: Impassion Afghanistan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakim celu potrzebne są firmom przepisy BHP?

Każdy właściciel firmy myśli o tym. Wielu zastanawia się nawet, że jak prościej pracowałoby się, jakby nie ogrom iluzorycznie iluzorycznych zasad. Wszak wszyscy pracujemy rozważnie i stosunkowo bezpiecznie.
Praca zespołowa
Opracował: Steven Vance
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zmotywować swoich pracowników?

Ci przedsiębiorcy, którzy uważają, że jeżeli zagrożą swoim pracownikom zwolnieniem z firmy nie powinni myśleć, iż taka metoda ma jakikolwiek sens. To nieludzkie, a co najbardziej znaczące, nie jest przesadnie efektywne. Swoich ludzi naturalnie można, a nawet trzeba zmotywować do porządniejszej pracy, lecz nigdy nie można sądzić, że straszaki to świetna metoda. Odpowiedni system motywacji to w zasadzie ten, który nie wprowadza nerwówki do firmy, koszmarnej atmosfery, etc. Ludzie muszą bardzo lubić swoją pracę bądź przynajmniej ją szanować. To pewne.
podatek
Opracował: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu pracownicy biurowi w niewielkich firmach muszą mieć rozległą wiedzę z różnych dziedzin

W większych firmach jest dość wyraźny podział między pracowników biurowych i od księgowości. Każda z takich osób ma dokładnie określony zakres kompetencji i obowiązków, i jeśli jakaś sprawa będzie poza nie wychodzić, to zostanie przekazana innemu pracownikowi. Niekiedy taki łańcuszek odpowiedzialnych za daną sprawę osób może wynosić nawet kilka, a rezultatem tego może być wykonywanie prościutkich nawet spraw przez kilka dni. Całkowicie odmiennie sytuacja wygląda w niewielkich firmach, zatrudniających kilka czy kilkanaście osób.
długopis i kartka na biurku
Opracował: 24oranges.nl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Będziesz starał się o nową posadę? Dowiedz się , jakie możliwości dają ci dane formy umów

W chwili, jeżeli staramy się o nową pracę, znajdujemy przed wymogiem zawarcia ważnych dokumentów, między innymi, w oparciu o którą musimy wykonywać powierzone zadania. Dobrze jest już wcześniej posprawdzać, czym charakteryzują się dane umowy i jakie korzyści mamy szansę z nich wyciągnąć.
Biznesmen
Opracował: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Firmy zajmujące się doradztwem personalnym - czy warto je wynajmować?

Liczni biznesmeni, zresztą nie tylko oni, zastanawiają się, co to payroll. Respons na tą zagwozdkę da się skrócić do stwierdzenia, iż związany jest z pieniędzmi. Trzeba jednakże poszerzyć tą regułkę, ponieważ posiada ona mnóstwo dodatkowych składowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.