PRacownik
facebook
Opracował: Impassion Afghanistan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakim celu potrzebne są firmom przepisy BHP?

Nie jeden pracodawca myśli o tym. Wielu powie nawet, iż jak łatwiej żyłoby im się, jakby nie gąszcz pozornie abstrakcyjnych przepisów. Przecież wszyscy pracujemy uważnie i w miarę bezpiecznie.
podatek PIT
Opracował: Images Money
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Upraszczanie rozliczania podatku pit

Coroczne rozliczenie podatku nie musi być niesamowicie skomplikowane, o czym miało możliwość dowiedzieć się wielu płatników. Deklaracja wynagrodzenia czy zarobki rozliczane we wskazanych okresach mogą być składane z zastosowaniem nowatorskiego oprogramowania. Jest ono stosowane na coraz szerszą skalę, a program pit jest systematycznie uzupełniany o nowatorskie funkcje. Podatnicy deklarujący wynagrodzenia oraz zarobki w przypadku umowy o pracę oraz cywilnoprawne mogą w tej sprawie liczyć na osobę zapewniającą im pracę.
Dieta
Opracował: Sonja Pieper
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co spożywać, aby szybko uformować mięśnie?

By właściwie uformować mięśnie powinno się trzymać się licznych zaleceń dotyczących kwestii diety. Słuszny dobór żywności do praktykowanych ćwiczeń zezwoli na prędkie dostrzeżenie upragnionych efektów. Nikt bowiem nie chce, by wysiłek treningu został zmarnowany przez niewłaściwe decyzje dotyczące pożywienia.
laboratorium
Opracował: Karen Mardahl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W której branży jest najwięcej ofert pracy?

2018 rok będzie korzystny dla pracobiorców – ilość propozycji pracy będzie powiększać się, przede wszystkim w handlu, obsłudze klienta jak też finansach. W pewnych branżach, jak IT, wyraźnie zaczyna brakować wykwalifikowanego personelu.
internet
Opracował: markus spiske
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy zastanawiałeś się o tym, żeby być freelancerem?

Współcześnie coraz bardziej popularne staje się dawanie coraz większej swobody pracownikom. Niedużo firm pracuje teraz w sztywnym ośmiogodzinnym systemie pracy – mnóstwo firm jest dla przykładu otwartych przez dwanaście godzin dziennie, a pracownicy mogą przyjść do firmy, o której mają ochotę – ważne jest to, aby przepracowali łącznie osiem godzin, jednakże mogą to zrobić w dowolnie wybranych widełkach czasowych. Jeszcze bardziej popularna staje się praca zdalna – teraz przeżywa prawdziwy boom między innymi na Zachodzie, jednak moda ta stopniowo dociera również do Polski i w krótkim czasie na pewno stanie się jeszcze bardziej powszechna.
Praca zespołowa
Opracował: Steven Vance
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zmotywować swoich pracowników?

Tacy przedsiębiorcy, którzy myślą, że jeśli zagrożą swoim ludziom zwolnieniem z firmy nie powinni raczej uważać, iż tego typu metoda ma sens. To nieludzkie, a co najbardziej istotne, nie jest przesadnie skuteczne. Własnych pracowników naturalnie można, a nawet trzeba zmotywować do solidniejszej pracy, ale w żadnym wypadku nie należy sądzić, że jakieś straszaki to świetna metoda. Idealny system motywacji to w zasadzie taki, który wcale nie wprowadza chaosu do firmy, koszmarnej atmosfery, itp. Ludzie powinni bardzo lubić własną pracę albo przynajmniej akceptować ją. To pewne.
długopis i kartka na biurku
Opracował: 24oranges.nl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Będziesz starał się o nową posadę? Dowiedz się , jakie możliwości dają ci dane formy umów

W chwili, jeżeli staramy się o nową pracę, stajemy przed koniecznością zawarcia ważnych dokumentów, między innymi, w oparciu o którą będziemy wykonywać powierzone zadania. Warto już wcześniej dowiedzieć się, czym odznaczają się dane umowy i jakie korzyści mamy szansę z nich wyciągnąć.
podatek
Opracował: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu pracownicy biurowi w niewielkich firmach muszą mieć rozległą wiedzę z różnych dziedzin

W dużych firmach jest wyraźny podział pomiędzy biurowych i księgowych pracowników. Każda osoba ma dokładnie określony zakres obowiązków i kompetencji, i jeśli jakaś sprawa będzie poza nie wychodzić, to będzie przekazywana innemu pracownikowi. Niekiedy taki łańcuszek odpowiedzialnych za załatwienie danej sprawy osób może wynosić nawet kilka, a rezultatem tego może być załatwianie nawet prostych rzeczy przez długi okres czasu. Całkowicie odmiennie sytuacja wygląda w niewielkich firmach, które zatrudniają kilka czy kilkanaście osób.
Biznesmen
Opracował: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Firmy zajmujące się doradztwem personalnym - czy warto je wynajmować?

Liczni przedsiębiorcy, notabene niekoniecznie oni, zastanawiają się, czym jest payroll. Respons na tą zagwozdkę da się zawęzić do powiedzenia, że dotyczy on wynagrodzenia. Warto jednak poszerzyć tą definicję, ponieważ zawiera ona mnóstwo dodatkowych elementów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.