PRacownik
internet
Opracował: markus spiske
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy zastanawiałeś się o tym, żeby być freelancerem?

Dzisiaj coraz bardziej popularne staje się dawanie coraz większej swobody pracownikom. Niewiele firm pracuje dzisiaj w sztywnym ośmiogodzinnym systemie pracy – dużo firm jest dla przykładu otwartych przez kilkanaście godzin dziennie, a pracownicy mogą przyjść do pracy, o której mają ochotę – istotne jest to, aby przepracowali łącznie osiem godzin, jednak mogą to robić w dowolnie wybranych widełkach czasowych. Jeszcze mocniej popularna staje się praca zdalna – dzisiaj przeżywa prawdziwy boom między innymi na Zachodzie, jednak moda ta stopniowo dociera także do Polski i w niedługim czasie na pewno stanie się jeszcze bardziej popularna.
facebook
Opracował: Impassion Afghanistan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakim celu potrzebne są firmom przepisy BHP?

Nie jeden pracodawca myśli o tym. Wielu powie nawet, że jak prościej żyłoby im się, gdyby nie ogrom iluzorycznie iluzorycznych przepisów. Wszak wszyscy wykonujemy swoją pracą ostrożnie i w miarę bezpiecznie.
podatek
Opracował: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu pracownicy biurowi w niewielkich firmach muszą mieć rozległą wiedzę z różnych dziedzin

W większych firmach jest dość wyraźny podział między pracowników biurowych i od księgowości. Każda z takich osób ma dokładnie określony zakres kompetencji i obowiązków, i jeśli jakaś sprawa będzie poza nie wychodzić, to zostanie przekazana innemu pracownikowi. Niekiedy taki łańcuszek odpowiedzialnych za daną sprawę osób może wynosić nawet kilka, a rezultatem tego może być wykonywanie prościutkich nawet spraw przez kilka dni. Całkowicie odmiennie sytuacja wygląda w niewielkich firmach, zatrudniających kilka czy kilkanaście osób.
długopis i kartka na biurku
Opracował: 24oranges.nl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Będziesz starał się o nową posadę? Dowiedz się , jakie możliwości dają ci dane formy umów

W chwili, jeżeli staramy się o nową pracę, znajdujemy przed wymogiem zawarcia ważnych dokumentów, między innymi, w oparciu o którą musimy wykonywać powierzone zadania. Dobrze jest już wcześniej posprawdzać, czym charakteryzują się dane umowy i jakie korzyści mamy szansę z nich wyciągnąć.
Biznesmen
Opracował: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Firmy zajmujące się doradztwem personalnym - czy warto je wynajmować?

Liczni biznesmeni, zresztą nie tylko oni, zastanawiają się, co to payroll. Respons na tą zagwozdkę da się skrócić do stwierdzenia, iż związany jest z pieniędzmi. Trzeba jednakże poszerzyć tą regułkę, ponieważ posiada ona mnóstwo dodatkowych składowych.
Praca zespołowa
Opracował: Steven Vance
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zmotywować swoich pracowników?

Ci przedsiębiorcy, którzy uważają, że jeżeli zagrożą swoim pracownikom zwolnieniem nie powinni raczej myśleć, iż taka metoda ma sens. To mało etyczne, a co najbardziej istotne, wcale nie jest przesadnie efektywne. Swoich ludzi jak najbardziej można, a nawet należy motywować do porządniejszej pracy, ale w żadnym razie nie można sądzić, że jakieś straszaki to świetna metoda. Idealny system motywacji to w zasadzie ten, który nie wprowadza nerwówki do firmy, koszmarnej atmosfery, itp. Ludzie powinni lubić swoją pracę lub przynajmniej ją szanować. To jasne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.