Zdrowie
tabletka
Opracował: Allan Ajifo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nasze życie zdominowane jest niepewnością o różnorodne choroby. Na szczęście na wiele z takich nieprzyjemnych doświadczeń jest właściwe lekarstwo

Nigdy nie możemy czuć się maksymalnie pewni, że zawsze będziemy się cieszyć pełnią zdrowia, że nasze życie nie jest zagrożone przez żadne choroby. Niestety, to jest ta nasza ludzka kruchość, o której można powiedzieć, że jest nieprzewidywalna. Każdy z nas więc boi się o swoje zdrowie, niektórzy mówią o tym głośno przy okazji każdego spotkania, inni w ogóle nie poruszają tego tematu, bojąc się o tym myśleć, jednak trudno nie myśleć o tym w ogóle.

Zdrowe odżywianie się jest bardzo ważne!

Zauważalna jest niemała moda, również wśród Polaków, na zdrowy tryb życia. Mocno się cieszę, że wzrasta w naszym społeczeństwie liczba osób, które wiedzą, iż zdrowa zywnosc jest naprawdę ważną kwestią. Moim skromnym zdaniem ciągle za wielu i tak nie zwraca znaczącej uwagi na to jak odżywia się, lecz na szczęście to się jakoś zmienia. Zatem: jak bardziej odpowiednio się odżywiać?
Noworoczne zmiany dla zdrowia
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Kontakt z dietetykiem w czasie odchudzania jest niezmiernie istotny, aby kontrolować wszelkie nietolerancje pokarmowe

Zdrowy tryb funkcjonowania jest w dzisiejszych czasach nadzwyczaj modny i coraz więcej ludzi chętnie przekształca swoje codzienne nawyki, aby czuć się korzystniej. Zdrowa dieta, aktywność sportowa lub odstawienie fast foodów to niektóre z naczelnych kroków, jakie kierują nas do lepszego samopoczucia i przy tym dłuższego funkcjonowania w pełni energii.
Ćwiczenia rehabilitacyjne
Opracował: bwanderd
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak dużo szybciej przywrócić sprawność po szkodliwym wypadku?

Dzisiaj kwestia jest taka, że nawet trochę cięższy wypadek często nie kończy się beznadziejnie. Pewnie kiedyś ludzie o wiele bardziej obawiali się wypadków, ponieważ nawet zwykłe złamanie nogi w wielu przypadkach kończyło się mało przyjemnie. To tak naprawdę niesamowite, iż medycyna poszła tak błyskawicznie do przodu. W końcu gdyby tak niestety nie było, pewnie ludzie funkcjonujący w tych niesamowicie zwariowanych czasach najzwyczajniej uskarżaliby się jeszcze bardziej na stan własnego zdrowia. Jak zatem sporo szybciej dojść do siebie po wypadku?
Ciąża
Opracował: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zainspirowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.

W jaki sposób wybrać świetnego doktora ginekologa?

Wiele kobiet zastanawia się, jak szukać najlepszego ginekologa. I wbrew pozorom nie jest to kłopot wyłącznie młodych kobiet, które pierwszy raz idą do specjalisty. Odnaleźć profesjonalnego i rzetelnego specjalistę "od spraw kobiecych" w praktyce nie jest tak łatwo.
Sałatka grecka
Opracował: huber.edith
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

O orzeźwiających sałatkach na piękną figurę - znajdź przepis

Letnie upały dały o sobie znać tego roku zadziwiająco wcześnie. Upał jak na brazylijskiej plaży, a ostatnią rzeczą na którą mamy ochotę jest ciężki, „domowy” obiad. Z tego względu zbilansowana i lekka dieta, będzie w tym przypadku rozsądnym rozwiązaniem.
ciąża
Opracował: Yohann Legrand
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nieodzowne badania prenatalne

Kobiety w ciąży nierzadko mogą nie być świadome tego, że mają pełne prawo do wykonania złożonych badań prenatalnych. Specjalistyczne badania podczas ciąży pozwalają na jej prosty przebieg, ponieważ kobieta ma stuprocentową kontrolę nad tym, jak się czuje i ile wie. W dodatku dają one niemałą szansę na ewentualne określanie wad płodu na bardzo wczesnym etapie. Możliwe jest wówczas niezwłoczne podjęcie doskonale prowadzonego leczenia, jakie wspomoże zdrowie płodu. Kompleksowe badania prenatalne NFZ refunduje w określony przepisami sposób. Przysługują one każdej z kobiet w ciąży.
masaż
Zainspirowane przez: flickr.com

Co musisz wiedzieć, jeśli chcesz zostać specjalistą od masażu?

Wybór profesji przeważnie jest niełatwym zadaniem. Młode osoby mogą przebierać spośród rozmaitych specjalności, a jedną z nich jest praca masażysty. Jeżeli chcesz zostać masażystą, powinieneś dowiedzieć się najważniejszych szczegółów dotyczących tego fachu.
pudełko herbaty
Opracował: Twinings
Zainspirowane przez: Twinings

Herbaty na prezent mogą okazać się idealnym pomysłem

Dlaczego nie kupować herbaty na prezent?

Powiemy, że ktoś kocha spożywać wiele herbaty, a do tego jeszcze lubi, gdy ma możliwość spróbować niesamowitych gatunków, pochodzących z różnych stron świata?
dieta
Zainspirowane przez: http://www.sport-shop.pl/

W jaki sposób zadbać o swoją dietę?

Sposób odżywiania ma duże znaczenie dla ciała człowieka. Niestety, dzisiejsza żywność jest dość często naszpikowana niebezpiecznymi składnikami, więc trzeba uważnie sprawdzać skład produktów. W jaki sposób w takim razie zadbać o swoją dietę? Jak jeść zdrowo?
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.