Zdrowie
depresja
Opracował: Jay Aremac
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Światło dnia zastąpione lampą, czyli skuteczność światło terapii na zimowe depresje

Fototerapia to interesujący i potwierdzony sposób na leczenie objawów depresji. W krajach rozwiniętych terapia światłem znana jest od lat, w Polsce ta metoda jest technologiczną nowinką.
operacja kolana
Opracował: Zdenko Zivkovic
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na czym polega artroskopia kolana oraz rekonstruowanie ACL - kontuzja więzadła krzyżowego we Wrocławiu

Kontuzja kolana, nieważne jaka, jest schorzeniem poważnym. Pod żadnym pozorem nie powinno się jej ignorować, gdyż bez specjalistycznego leczenie, nic się nie naprawi. Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL) jest bardzo poważnym uszkodzeniem. Więzadło jest stabilizatorem, uważany jest za najważniejszy. Choć tak właśnie jest, trzeba pamiętać, że nie jest jedynym, w związku z czym objawy kontuzji mogą być różne.
Żylaki – kobieca dolegliwość
Opracował: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zainspirowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.

Jeśli posiadamy istotny kłopot z naszym wzrokiem, w takim przypadku błyskawicznie rozpocznijmy leczenie jaskry

Bez wątpienia jest wiele organów, które są niezmiernie ważne w naszym organizmie. Każdy z nich odpowiada za jakąś nader istotną cząsteczkę, dzięki jakiej nasz cały organizm może wspaniale funkcjonować.
Opracował: Kyle May

W jaki sposób najlepiej możemy pielęgnować zdrowie?

Nie da się ukryć faktu, że zdrowie jest dla nas bez wątpienia jedną z największych wskazane jest w ciągu całego życia. To od jego stanu oraz kondycji w szeregu przypadków zależy ogromnie dużo czynników. Można także brawurowo zaryzykować powiedzeniem, że gdyby nie zdrowie nie moglibyśmy niczego zdziałać.
witamina k2 now foods
Opracował: Alicia A. L.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Każdy wie, że żeby móc pochwalić się dobrym zdrowiem, trzeba dostarczać swojemu organizmowi potrzebną dawkę witamin codziennie

Jeśli nie jesteśmy lekarzem, to myślimy niekiedy, że jest cała masa witamin, które powinniśmy brać, żeby być zdrowym. Mamy możliwość czasami dostać nawet bólów głowy od niekończącej się listy potrzebnych elementów.
Sałatka grecka
Opracował: huber.edith
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

O orzeźwiających sałatkach na piękną figurę - znajdź przepis

Wysokie temperatury zawitały do nas tego roku zadziwiająco wcześnie. Upał jak na brazylijskiej plaży, a ostatnią rzeczą na którą mamy ochotę jest ciężki, „domowy” obiad. Dlatego zbilansowana i lekka dieta, będzie dla nas wspaniałym rozwiązaniem.
Zabieg urządzeniem Zeltiq pozwala w bezpieczny sposób pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu z wybranej partii ciała
Opracował: Optopol
Zainspirowane przez: Optopol

Czym jest sterylizacja parowa – krótki opis procesu

Sterylizacja jest specjalistycznym procesem, który należy wykonywać w każdym szpitalu oraz w placówkach medycznych w celu zapewnienia pacjentom maksymalnego bezpieczeństwa przy przechodzonych zabiegach. Sterylizacja polega na systematycznym usuwaniu wszystkich form drobnoustrojów, które są groźne dla zdrowia jak również życia pacjenta.
Wizyta u psychologa
Zainspirowane przez: flickr.com

Odpowiedni psycholog dziecięcy jest niezastąpioną pomocą w ciężkich problemach z psychiką

Czasem zdarza się, iż w życiu naszego dziecka pojawiają się wydarzenia, które negatywnie oddziałują na jego zdrowie psychiczne. Może być to też spowodowane problemami w szkole bądź sytuacją rodzinną. Warto wtedy znaleźć doświadczonego psychologa dziecięcego. Kiedy pracujemy przykładowo w szkole i zaobserwowaliśmy, że któreś dziecko ma znaczne trudności z nauką tudzież ciągle jest przygnębione, powinniśmy nie bagatelizować tej sprawy. Możliwe, że na przykład rozwód rodziców albo inne sytuacje powodują, że czuje się bardzo źle.
kawa arabica

Z jakich powodów kawa stała się tak popularnym napojem w każdym kraju, opis jej podstawowych rodzajów.

Kawa nie bez przyczyny uznawana jest za jeden z najpopularniejszych napojów na świecie. Jest smaczna, zdrowa i kochana przez miliony ludzi z większości krajów. Sporo osób wyobrazić sobie nie może dnia bez kubka pysznego napoju o poranku, daje im to siłę i energię na cały dzień.
sól i pieprz na blacie szafy
Opracował: Guilhem Vellut
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Preferowane firmy dające do dyspozycji dodatki do żywności

W naszej kuchni od dawna króluje sól oraz pieprz, biorąc pod uwagę przyprawy. Wyjątkowe, rekomendowane przez wielu dodatki do żywności mogą przyczynić się w dużym stopniu do polepszenia lub wzbogacenia smaku określonej potrawy. Może się ona okazywać wręcz nie do porównania ze swoją wersja pozbawioną dodatków. Dla klientów niezwykle ważne jest pochodzenie różnych składników, jakie użyte zostały do zrobienia pewnego dodatku do żywości, z tego też powodu dokładnie sprawdzają oni etykiety.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.