Medycyna
Tłumacz

Biegłe tłumaczenia przysięgłe a także specjalistyczne

Dzisiaj znajomość chociaż jednego języka obcego jest niezbędnością, bowiem biegłe posługiwanie się językami obcymi jest ogromnie cenne w naszych czasach. Osoby, które znają języki obce w wielu przypadkach zdołają liczyć na lepszą pracę, lepiej radzą sobie również w kontaktach prywatnych.
rehabilitacja, ćwiczenia
Opracował: Rose Physical Therapy Group
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przy rehabilitacji odpowiednie wyposażenie na pewno się przyda, gwarantuje ono dogodne warunki dochodzenia do zdrowia

Zdarzają się sytuacje, kiedy nawet najprostsze zabiegi kosmetyczne i fizjologiczne sprawiają człowiekowi trudność oraz powodują, że nie jest w stanie sobie samemu poradzić. Przypadki te dotyczą zarówno osób w starszym wieku i niepełnosprawnych, jak również pacjentów dochodzących do zdrowia po skomplikowanych operacjach bądź wypadkach. Takie osoby nie bywają w pełni sprawne fizycznie więc muszą liczyć na pomoc podczas najzwyklejszych działań takich, jak chodzenie czy korzystanie z łazienki. Profesjonalne wyposażenie jest w stanie zapewnić im maksimum możliwego komfortu.
Pokrzywa
Opracował: Harry Rose
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najsmaczniejszy napój pokrzywowy - sprawdź również inne zdrowe napoje!

Pokrzywa to nie jedynie zielsko. Od wieków stosowana jest z uszanowaniem ze względu na własności zdrowotne i zalety odżywcze. Sok z pokrzywy mieści mnóstwo cennych witamin, mikroelementów i soli mineralnych korzystnych w wielu schorzeniach. Od dawna stosowana jest w medycynie naturalnej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.