Ślub

Fotografia okolicznościowa

Ślub jest szczególną chwilą dla każdego człowieka. Dlatego z tym dniem wiąże się dużo zwyczajów, uroczystości i tradycji. Ceremonia zawarcia małżeństwa, szczególnie gdy odbywa się w kościele, jest zwłaszcza uroczysta. Obowiązują właściwe ubrania dla młodych oraz dla gości. Najbardziej charakterystycznym fragmentem jest z pewnością biała suknia ślubna panny młodej, najczęściej wyposażona w welon. Aktualnie wszystkie wydarzenia w dniu ślubu są nierzadko filmowane, właściwie zawsze wykonywane są zdjęcia.
tipy.pl, baner06.2014


Jaki smak weselnego tortu będzie idealny oraz na co zwrócić uwagę wybierając taki słodki wypiek na wesele?

Oprócz tego, jak się będzie prezentować Panna Młoda oraz czy jedzenie będzie dobre, duża część gości weselnych udając się na przyjęcie weselne zastanawiają się nad tym, jaki tort będzie podany.
Wieczór panieński
Opracował: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Najwspanialszy dzień w życiu panny młodej- jak zorganizować z przyjaciółkami wieczór panieński, aby był on pełen atrakcji oraz wrażeń

Wieczór panieński to dobra okazja do tego, by oderwać się od nerwów związanych ze ślubem. Jako przyjaciółki panny młodej będziemy odpowiedzialne za organizację takiego przyjęcia, które ma stać się niezapomnianym przeżyciem.
wesele
Opracował: @sage_solar
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zamówienie cateringu na ślub to dobry pomysł na oszczędność nerwów

Jedzenie to prawie w każdej sytuacji wielka przyjemność, czasem nie wiadomo jednak gdzie najlepiej zjeść. Teraz modne jest jedzenie w wielu różnych miejscach, które to okazują się o wiele tańsze od zwyczajnych knajpek. Zamiast wyprawiać się do restauracji zwykle organizuje się różne rodzaje cateringu. Catering okazuje się tutaj raczej niedrogą alternatywą dla zwyczajnego jedzenia w luksusowej restauracji, która z reguły może być stosunkowo kosztowna. Co jednak tego typu może zaoferować odpowiedni i przetestowany catering? Pozwala on należycie dostosować liczne wymagania klientów pod to, co każdy pragnie zjeść.
sala weselna
Zainspirowane przez: pixabay.com

Wrocław – miejscowość pełna wrażeń! Zaplanuj w tym mieście piękny ślub

Wrocław jest jednym z najbardziej malowniczych miast Polski. Położone na południowym zachodzie kraju, to co typowe dla Wrocławia, to łagodniejszy zachodni klimat. Rzeczą, która go wyróżnia jest jego ulokowanie nad wijącą się Odrą oraz jej 4 dopływami. W związku z tym, w całym mieście znajduje się ponad 200 mostów i kładek. Spacerując po starówce przemieszczamy się pomiędzy kolejnymi wyspami składającymi się na to piękne miasto.
Promocja
Opracował: storebukkebruse
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wyjątkowe okazje wymagają poczęstunku ze słodkim tortem, dlatego to już dziś znajdź dobrą cukiernię

torty zjada się przy wielu okazjach, ale z pewnością do tych najistotniejszych można zaliczyć śluby, chrzciny oraz Urodziny. To wydarzenia, które za stołem gromadzą całą rodzinę oraz najbliższych, podaje się przy tym mnóstwo smacznych rzeczy, a tort okazuje się ukoronowaniem posiłku.
okap
Opracował: Moll
Zainspirowane przez: Moll

Pyszne torty na różne okazje

Smakowite ciasta i torty są konieczną częścią wszelkiego przyjęcia, w szczególności weselnego i urodzinowego.


Pyszne torty na różne okazje

Tort na przyjęcie ślubne to nie tylko kulminacyjny punkt przyjęcia ślubnego, jest także znakiem zamożnego i szczęśliwego życia młodej pary.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.