Owoce
acai
Zainspirowane przez: flickr.com

Jagody acai – nowość na polskim rynku kulinarnym

Jagody acai to całkowita nowinka w naszym kraju. Moda na ich jedzenie przyszła do nas z USA. Czym się charakteryzują acai?. Czy są dziwnie podobne do banalnych, polskich jagód leśnych? Gdzie możesz nabyć je w Polsce? Na te problemy znajdziesz odpowiedzi w dalszej części tekstu.
warzywa
Opracował: Javier Ignacio Acuña Ditzel
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zdrowa dieta – na czym bazuje

Osoby, które mają zbyt wiele uciążliwych kilogramów dosyć często poszukują odpowiedzi na to, jak ma wyglądać zdrowa dieta w pełni przyjazna, która pozwoli zrzucić zbędne kilogramy a ponadto doprowadzić organizm do doskonałej formy. Przyjazna dieta to dieta, która nie zawiera zbyt dużej zawartości tłuszczu czy też węglowodanów, których ciało nie jest w stanie skutecznie wykorzystać. Jeżeli tych składników będzie za dużo, trzeba mieć świadomość tego, że będzie to oznaczało zwiększenie wagi w miejscach, w których nie jest to mile widziane.
restauracja
Opracował: Cameleo
Zainspirowane przez: Cameleo

Jedzenie ze smakiem

Jak dobrze i niedrogo zjeść w Szczecinie? Co najlepiej kupować? Czego unikać? Gdzie się nie stołować? Te i inne pytania zadają sobie miłośnicy jedzenia poza domem. W barach szybciej obsługi jedzenia jest od groma i ciut ciut. Oczami pewnie zjedlibyśmy wszystko. Ale nie wszystko, co ładnie się prezentuje, jest takie w rzeczywistości. A następstwa jedzenia w niesprawdzonych miejscach mogą być nieciekawe.
lunch
Opracował: Franklin Heijnen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu systematyczne posiłki są tak istotne dla stanu zdrowia, co jeść żeby ograniczyć swoją wagę.

Pracując przez kilkanaście godzin dziennie wielu ludzi ma sporo problemów z właściwą dietą. Szybko wypijana kawa z rana, potem następna po pojawieniu się w pracy, a śniadanie gdzieś w okolicach południa. A po całym dniu spędzonym w biurze objadanie się wielką porcją obiadową tuż przed samym spaniem.
nalewka
Opracował: thedabblist
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Cytrynówka smakuje wybornie - jak musi zostać zrobiona?

Coraz częściej obywatele dają się namówić do picia przeróżnego typu nalewek, które świetnie rozgrzewają, niesamowicie smakują, a na dodatek okazują się być tanie w zrobieniu, więc każdy może je robić sam. Bardzo często polecana jest nalewka cytrynowa, która okazuje się być orzeźwiająca, zatem świetnie nadaje się na lato, a jednocześnie wspaniale smakuje z różnymi przekąskami.
obiad
Opracował: Agustín Nieto
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zmieniamy niedobre nawyki w odżywaniu

Automatyzmy żywieniowe Polaków ulegają zmianie, ale proces taki nie przemija łatwo. Na jednym końcu są osoby, które nigdy nie pożegnają się, z czymś co określić powinniśmy „obowiązkowym elementem obiadu”, a to oznacza tłuszcz. Na przeciwnym zaś końcu istnieją osoby pragnące, jednak robią to w sposób nieskoordynowany i całkowicie bez sensu.
warzywa
Opracował: Daniel Kruczynski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czym jest dieta raw? O co w niej chodzi oraz czy dobrze jest stosować ją w swoim życiu?

Dieta raw food to głównie produkty pochodzenia roślinnego. Czyli zalicza się do nich świeże owoce i warzywa, lecz również kiełki, orzechy albo nasiona. W jej skład jednak mogą też wliczać się owoce morza, jajka i mięso. Wszystko jest zależne od poglądów, a każda osoba musi indywidualnie dobierać własną dietę.
sok świeżo wyciskany
Opracował: First
Zainspirowane przez: First

Świeżo wyciśnięte soki owocowo-warzywne- niezwykłe bogactwo witamin, którego nie mogą zastąpić nam soki ze sklepu

Często słyszymy, iż ważnym elementem zdrowej diety jest także picie różnego rodzaju soków. Taka forma spożywania owoców ma wiele korzyści, ale musimy wiedzieć jakie rodzaje soków będą dla nas najlepsze.
Zdrowa żywność
Opracował: t-mizo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Znacznie częściej pojmujemy, że zdrowa żywność jest niezwykle istotna dla naszego zdrowia

Może się okazać, że należymy do tych ludzi, którzy twardo trzymają się własnych nawyków oraz na wieść o tym, że muszą się lepiej i zdrowiej odżywiać wzruszają tylko rękoma. Ale czy kiedykolwiek namyślaliśmy się, jak smakuje żywność ekologiczna?
zdrowa żywność
Opracował: Connie Ma
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Chcesz jeść zdrową żywność? Kupuj w sklepie ekologicznym

U nas, jak i na całym świecie panuje moda na zdrowiuteńką żywność ekologiczną. Lecz, co to oznacza, że żywność jest naturalna, czym jest produkt ekologiczny? Wielokrotnie zakupując w markecie tradycyjną włoszczyznę ludzie są pewni, że jednakże to wyłącznie warzywa i cóż z nimi może być nie tak. A jednakże może! Warzywa ekologiczne odróżniają się od tych normalnych” z hipermarketu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.