Stan zdrowia
zdrowie
Opracował: Alejandro Martinez
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Apteka nie tylko dla chorych

Wszyscy wiedzą, że zdrowie jest najważniejsze. Pokazuje to wiele odniesień do zdrowia używanych często w języku potocznym. Gdy ktoś kichnie, zwykliśmy życzyć mu "na zdrowie". Najpopularniejszy polski toast brzmi zwyczajowe "zdrowie!". Jakby tego było mało, zazwyczaj większość standardowych życzeń urodzinowych lub świątecznych poza szczęściem czy pieniędzmi też uwzględnia życzenia dotyczące zdrowia. Przypadek? Absolutnie nie.
rehabilitacja
Opracował: Rose Physical Therapy Group
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dzięki rehabilitantom życie pań i panów po operacjach lub ciężkich urazach pomału wraca do normy

Poważna operacja, niebezpieczny wypadek samochodowy albo niefortunna kontuzja podczas szusowania na snowboardzie to jedynie niektóre sytuacje życiowe, które są przyczyną dużego stresu. Po opuszczeniu polikliniki leczenie nieczęsto się kończy, a rehabilitacja dopiero się rozpoczyna. W zależności od wymagań różne ćwiczenia, mniej albo bardziej intensywne, trwają parę tygodni, a nawet miesięcy. Wspomniane ćwiczenia nie zawsze odbywają się w przychodni, ale także i w mieszkaniu. Rehabilitacja to pojęcie dosyć pojemne, z tego powodu postaramy się tutaj dokonać pewnej klasyfikacji.
brzuch

Najlepsze sposoby na zdrowe budowanie masy mięśniowej.

Każdy początkujący sportowiec zobowiązany jest wiedzieć o tym, iż pewne techniki na zdrowe stworzenie masy mięśni to przede wszystkim: stosowna dieta i indywidualnie dostosowane ćwiczenia fizyczne. Jeśli wdroży się mądrze program w odniesieniu do takich dwóch dziedzin to prędko zbuduje się masę mięśni, a w dodatku nie będzie trzeba się bać tego, że w jakiś sposób będziemy szkodzić swojemu zdrowiu. Zadając zapytanie typu chociażby: jakie odżywki na masę zażywać należy posiadać świadomość tego, iż środków tych będzie sporo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.