Dieta
Jedzenie, które poprawia humor
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Najskuteczniejsze - radzi nasz dietetyk

Niezależnie od płci trudno jest zrezygnować z jedzenia słodkości każdego dnia. W przypadku osób zdrowych oraz bez tendencji do tycia również nie jest polecane znaczne spożycie cukrów, z tego też powodu od lat tak znaczną popularnością na rynku spożywczym cieszą się słodycze bez cukru. Nowoczesne techniki i zaawansowane sposoby cukiernicze umożliwiają proste wykonywanie prawdziwych dzieł sztuki, niezawierających jednak białego cukru.
różne leki
Opracował: kev-shine
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dostęp do produktów medycznych w chwili obecnej stał się możliwy 24 godziny na dobę.

Nie ma jakichkolwiek trudności z tym, aby w aptece internetowej zamówić sobie leki bez pieczątki lekarza. Gdy potrzebujemy jakiegoś dodatku do diety albo witamin, należy zalogować się jako kontrahent i zarezerwować interesujące nas specyfiki.
Opracował: Flickr.com

Czy jest jakaś recepta na właściwe zrzucenie wagi?

Niejedna kobieta chce pięknie wyglądać oraz atrakcyjnie się prezentować. Nie jest to już tylko marzeniem dojrzałych dam, zdecydowanie więcej nastolatek rozpoczyna już w młodym wieku dbać o siebie. Często potrafimy zobaczyć młode osoby w klubach fitness, uprawiające nordic walking czy jeżdżące na rolkach. Na nieszczęście nie dla wszystkich zgubienie nadprogramowej wagi jest tak banalne jak dla młodych ludzi czy osób wysportowanych.
kobieta
Opracował: Bird&Co.
Zainspirowane przez: Bird&Co.

Poszczególne zastosowania medycyny plastycznej zyskują coraz większą wziętość i przeświadczenie klientek

Obecnie możliwości medycyny i chirurgii plastycznej są bardzo duże. Dyscyplina ta rozwijała się w zadziwiająco szybkim tempie i od razu zdobyła pozytywną opinię w oczach ludzi. Jest ona bardzo pomocna w kurowaniu najróżniejszych dolegliwości i zwłaszcza wyrównywaniu skutków wypadków.
warzywa
Opracował: Javier Ignacio Acuña Ditzel
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zdrowa dieta – na czym bazuje

Ci, którzy mają zbyt dużo uciążliwych kilogramów często poszukują odpowiedzi na to, jak powinna wyglądać zdrowa dieta w pełni przyjazna, która pozwoli zrzucić zbędne kilogramy a ponadto doprowadzić organizm do dobrej formy. Przyjazna dieta to taka, która nie zawiera zbyt dużej zawartości tłuszczu a także węglowodanów, których nasz organizm nie jest w stanie właściwie zagospodarować. Jeśli tychże składników będzie za dużo, należy zdawać sobie sprawę z tego, że będzie to oznaczało zwiększenie objętości w miejscach, w których nie powinno to mieć miejsca.
kiełbasa
Opracował: ZM Pekpol
Zainspirowane przez: ZM Pekpol

Czy powinniśmy spożywać mięso? Jakie jesteśmy w stanie zyskać korzyści? O czym pamiętać?

Mięso faktycznie ma sporo niezdrowego tłuszczu, ale jest jednocześnie świetnym źródłem wartościowego białka oraz żelaza. Warto dobrać mięso, tak więc zrezygnować z wołowiny oraz wieprzowiny, za to sięgać po kurczaka czy cielęcinę. W zbyt dużych ilościach mięso czerwone może przyłożyć się do zawału serca, rozwoju nowotworów i cukrzycy.
karta menu restauracji
Opracował: Daniel Jolivet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Odmień swoje nawyki już dzisiaj - stań się FIT przy niewielkim nakładzie pracy

Zdrowe odżywanie to tak naprawdę modny temat w dzisiejszych czasach. W radiu, telewizji czy mediach społecznościowych niemal każdego dnia słyszymy, iż dobrze aktywnie żyć i zdrowo jeść.
Olej lniany
Opracował: Garyy Knight
Zainspirowane przez: https://www.flickr.com

Dieta dr Budwig - lniany olej jako lekarstwo na wszelkie dolegliwości

Dieta dr Budwig najczęściej jest przedstawiana jako antynowotworowa, choć ma pomóc także w innych chorobach. Twórcą diety jest dr Johanna Budwig. Była ona wielką specjalistką biochemii tłuszczów, leczyła dolegliwości racjonalnym odżywianiem. Omówioną tutaj dietę stworzyła w 1951 roku. Ten sposób odżywiania służy przede wszystkim do tego, aby dostarczyć naszemu organizmowi m.in. błonnik, antyoksydanty lub kwas omega-3.
jagody acai
Opracował: Matt Lavin
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Jagody z dalekich stron

Długie, pełne zadowolenia życie to wieczne marzenie każdego człowieka. Już w dalekiej przeszłości słyszeliśmy o nim w baśniach i legendach, których bohaterowie prowadzili poszukiwania źródła wody, zapewniającej wieczną młodość oraz zdrowie. Dożyliśmy chwili, w której postęp wiedzy medycznej wysoce nas przybliżył do spełnienia tego pragnienia.
Noworoczne zmiany dla zdrowia
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Kontakt z dietetykiem w czasie odchudzania jest niezmiernie istotny, aby kontrolować wszelkie nietolerancje pokarmowe

Zdrowy tryb życia jest współcześnie niezwykle atrakcyjny i coraz więcej osób entuzjastycznie zmienia swoje dzienne nawyki, żeby czuć się lepiej. Zdrowa dieta, aktywność sportowa lub odstawienie fast foodów to jedne z początkowych kroków, jakie kierują nas do lepszego samopoczucia i od razu dłuższego funkcjonowania w pełni sił.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.