Napar
świąteczna sesja fotograficzna dzieci
Opracował: Tanner Smith
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zima to okres, gdy wszyscy chcą dbać o odporność, żeby nie mieć problemów ze zdrowiem - warto zatem do herbaty wcierać imbir

Imbir jest od stuleci znany z tego, że posiada zastosowanie prozdrowotne. Wywodzi się chyba z Malezji, chociaż obecnie nikt nie może tego potwierdzić w stu procentach.
poradnia alergologiczna i diabetologiczna
Opracował: David Martín :: Suki_ ::
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wpływa na ludzkie ciało dobra herbatka?

Herbata klasyczna czarna albo herbaty biała to zaraz po wodzie jeden z zazwyczaj wypijanych napojów na świecie. Czym jest herbata? To nie tylko napar, ale również krzew i liście. Ostatnio coraz większa ilość osób chce rozpoznać cechy herbaty, ponieważ rozpoczyna się mówić o ekologicznym stylu funkcjonowania, odżywianiu, a herbata ze swymi zróżnicowanymi cechami jak najbardziej się w ten układ wkomponowuje. Herbaty zielone, liściaste, czerwone pożytecznie wpływają na funkcjonowanie całego ciała. Z czego to może wypływać? Przede wszystkim zbadane są w niej naturalne składniki aktywne, napary z herbaty posiadają pełną skalę witamin z grupy A, B1, B2, C i E. Uzupełniająco zawierają składniki mineralne.
herbata
Opracował: insatiablemunch
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wspaniała moc herbaty

Rozgrzewa zimową porą, gasi pragnienie latem. Jeśli będziemy pić ją w odpowiednich ilościach, pozytywie wpłynie na zdrowie i urodę. Cóż to za napój, o tak wielkiej mocy? Herbata.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.