Napar
poradnia alergologiczna i diabetologiczna
Opracował: David Martín :: Suki_ ::
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wpływa na ludzkie ciało dobra herbatka?

Herbata klasyczna czarna czy herbaty biała to zaraz po wodzie jeden z najczęściej wypijanych napojów na świecie. Co to jest herbata? To nie tylko napar, ale także krzew i liście. Ostatnio coraz większa liczba osób pragnie rozpoznać właściwości herbaty, dlatego, że zaczyna się mówić o zdrowym stylu życia, odżywianiu, a herbata ze swoimi zróżnicowanymi cechami jak najbardziej się w ten schemat wkomponowuje. Herbaty zielone, liściaste, czerwone nieszkodliwie wpływają na pracę całego organizmu. Z czego to może wypływać? Głównie zbadane są w niej naturalne składniki aktywne, napary z herbaty posiadają pełną skalę witamin z grupy A, B1, B2, C i E. Uzupełniająco zawierają magnez, cynk, potas, żelazo.
herbata
Opracował: insatiablemunch
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wspaniała moc herbaty

Rozgrzewa zimą, gasi pragnienie latem. Jeśli będziemy spożywać ją w odpowiednich ilościach, wzmocnijmy organizm, zachowamy zdrowie i urodę. Cóż to za napój, o tak wielkiej mocy? Herbata.
świąteczna sesja fotograficzna dzieci
Opracował: Tanner Smith
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zima to okres, gdy wszyscy chcą dbać o odporność, żeby nie mieć problemów ze zdrowiem - warto zatem do herbaty wcierać imbir

Imbir jest od stuleci znany z tego, że posiada zastosowanie prozdrowotne. Wywodzi się prawdopodobnie z Malezji, choć dzisiaj nikt nie jest w stanie tego potwierdzić na pewno.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.