Telebimy
telebim
Opracował: n0cturbulous
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Aktualnie zdecydowanie liczy się dobra i zauważalna reklama

Ciężko obecnie zaistnieć, przebić się do powszechnej świadomości. Nie wystarczają tylko umiejętności czy niezwykłe zdolności, trzeba dodatkowo umieć się wybić z tłumu. To niby łatwiejsze niż w dawnych czasach, bo mamy szersze pole do popisu. Jednak to nie takie proste. To że istnieją sposoby, to jedno, ale trzeba też umieć dobrze je wykorzystywać, a tonie jest zadanie dla wszystkich.
Billboard
Opracował: ING Group
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zareklamuj własną firmę lub produkty umieszczając reklamę na ekranach LED

Jeżeli szukamy idealnego sposobu na reklamę własnej firmy powinniśmy zainteresować się reklamą outdoorową. Każdego dnia przejeżdżając samochodem czy też autobusem obserwujemy co jakiś czas przy drodze duże reklamy, które często zwracają uwagę przejeżdżających.
przykładowa reklama outdoorowa
Opracował: Alan Stanton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Telebimy oraz ich istotne cechy

Sprzęty wizualne, jakie są dzisiaj wypuszczane przez czołowe marki w tej branży, nie są zaliczane do tych kosztownych. Telebimy stworzone dzisiaj na rynku, tak te do kupienia, jednak i do wynajęcia, charakteryzuje profesjonalna budowa modułowa. Wszystkie ekrany mają moduły prostokątne. Różni się jednak ich liczba w pionie i poziomie, dzięki czemu zauważalne są też różnice w metodzie wyświetlania obrazu przez wskazany telebim. Modele przeznaczone na imprezy dużego formatu mają tych modułów zdecydowanie więcej. Sporo zależy przede wszystkim od wymagań klienta oraz od lokalizacji takiego ekranu.
Reklamy, bilbordy, telebimy
Opracował: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Reklama na telebimach LED wciąż zyskuje na popularności

Reklama outdoorowa, jest w dzisiejszych czasach w rzeczywistości elementem potrzebnym do promocji firmy, jak także jej usług i produktów. Niewątpliwie to korzystny sposób reklamy, ponieważ pozwala docierać do sporego grona odbiorców.
Telebim promocyjny
Opracował: clry2
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wygląda reklama outdoorowa

O efektywności reklamy outdoorowej nie trzeba nikogo przekonywać. Rozbudowana baza propozycji na dzisiejszym rynku to efekt systematycznego wprowadzania innowacji oraz różnego rodzaju ulepszeń w zakresie szeroko definiowanego marketingu. Znakomite oferty, takie jak między innymi ledowetelebimy, sprawdzają się najlepiej. Dzięki ich rozbudowanym możliwościom prezentowania określonego produktu czy też usługi istnieje spora szansa na to, że trafią one do jeszcze szerszej grupy docelowej niż do tej pory.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.