Telebimy
przykładowa reklama outdoorowa
Opracował: Alan Stanton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Telebimy oraz ich istotne cechy

Sprzęty wizualne, jakie są dzisiaj tworzone przez czołowe marki w tej branży, nie są rozwiązaniami kosztownymi. Telebimy dostępne dziś na rynku, tak te do nabycia, ale i do wynajęcia, cechuje profesjonalna budowa modułowa. Każdy z ekranów ma moduły prostokątne. Różni się jednak ich liczba w pionie i poziomie, dzięki czemu dostrzegalne są również różnice w metodzie wyświetlania obrazu przez określony telebim. Modele przeznaczone na imprezy dużego formatu mają tych modułów absolutnie więcej. Niemało zależy głównie od wymagań klienta oraz od lokalizacji takiego ekranu.
Billboard
Opracował: ING Group
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zareklamuj własną firmę lub produkty umieszczając reklamę na ekranach LED

Gdy szukamy skutecznego sposobu na reklamę własnej firmy warto zainteresować się reklamą wielkoformatową. Codziennie poruszając się autem albo autobusem możemy zobaczyć co jakiś czas przy drodze wielkie reklamy, które bardzo często zwracają uwagę przejeżdżających.
telebim
Opracował: n0cturbulous
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Aktualnie zdecydowanie liczy się dobra i zauważalna reklama

Ciężko obecnie zaistnieć, przebić się do ogólnej świadomości. Na nic umiejętności czy zaskakujące zdolności, trzeba jeszcze umieć się wypromować. To niby prostsze niż dawniej, bo mamy więcej ku temu możliwości. Jednak to nie takie proste. To że są w zasięgu ręki sposoby, to jedno, ale trzeba też umieć skutecznie z nich korzystać, a tonie jest zadanie dla wszystkich.
Reklamy, bilbordy, telebimy
Opracował: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Reklama na telebimach LED wciąż zyskuje na popularności

Reklama outdoorowa, jest w dzisiejszych czasach w rzeczywistości elementem potrzebnym do promocji firmy, jak także jej usług i produktów. Niewątpliwie to korzystny sposób reklamy, ponieważ pozwala docierać do sporego grona odbiorców.
Telebim promocyjny
Opracował: clry2
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wygląda reklama outdoorowa

O efektywności reklamy outdoorowej nie trzeba nikogo przekonywać. Rozbudowana baza propozycji na dzisiejszym rynku to efekt systematycznego wprowadzania innowacji oraz różnego rodzaju ulepszeń w zakresie szeroko definiowanego marketingu. Znakomite oferty, takie jak między innymi ledowetelebimy, sprawdzają się najlepiej. Dzięki ich rozbudowanym możliwościom prezentowania określonego produktu czy też usługi istnieje spora szansa na to, że trafią one do jeszcze szerszej grupy docelowej niż do tej pory.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.