Kucharz
kotlet
Opracował: Kamil Porembiński
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie noże to wedle Japończyków noże trzech cnót?

Jednym z najbardziej popularnych noży kuchennych w kraju Kwitnącej Wiśni są noże Santoku, które cechują się skrajnie dużą ostrością i szeroką klingą. Zalety takiego noża na pewno doceni nie tylko którykolwiek zawodowy szef kuchni, lecz również kucharz-amator.
Danie restauracyjne
Opracował: Travel Manitoba
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Odkryj sztukę przygotowywania potraw

Niewątpliwie bardzo wielu z nas zgodzi się co do tego, że gotowanie jest niesamowicie wręcz pasjonującym zajęciem. Fakt, dla wielu ludzi jest to zwyczajnie rutynowa, codzienna czynność która w dodatku nierzadko stanowi dość przykry obowiązek, ale równocześnie nie sposób zaprzeczyć temu, że przy dobrym podejściu może to być fantastyczna zabawa. Jak najbardziej warto warto spojrzeć na to z nieco innej strony i dostrzec, jak niesamowitym urokiem odznacza się gotowanie i jak ogromna satysfakcja może z tego wynikać.
restauracja
Opracował: Edsel Little
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak zidentyfikować wyborną restaurację?

Jedziemy w Polskę. Wracamy z urlopu, wybieramy się na nie, podróż jest długa, ponieważ drogi u nas nie najlepsze, robimy się więc głodni. Gdzie się zatrzymać, żeby wypocząć, pysznie zjeść, nie zepsuć sobie samopoczucia i nie spędzić następnych godzin na poszukiwaniu apteki? Jest kilka drogowskazów, jakie pomogą nam dobrać należyte miejsce.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.