Zabieg
Lekarz
Opracował: El Alvi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Badania prenatalne NFZ coraz częściej wykonuje

Badania prenatalne NFZ coraz częściej proponuje
Jeżeli oczekujemy potomstwa, chcemy posiadać gwarancję, że kształtuje się ono w odpowiedni sposób oraz że wszystko odbywa się tak jak należy, że nie będziemy w dniu porodu zbombardowani jakąś trudną przypadłością, którą można było wyleczyć jeszcze w chwili, kiedy maleństwo było w brzuchu mamy.
laser
Opracował: IQ MEDISPA
Zainspirowane przez: IQ MEDISPA

Laserowa korekcja wzroku oraz astygmatyzm - co powinno się wiedzieć

Laserowa korekcja wzroku to współcześnie jedna z najbezpieczniejszych metod na eliminowanie wad wzroku. Jest ona niezmiernie efektywna i zezwala na usunięcie wielu przeróżnych wad wzroku, przykładowo krótkowzroczności. Jest to metoda bezinwazyjna, jaka cechuje się świetną skutecznością. Dzięki laserowej korekcji wzroku możemy raz na zawsze rozstać się z noszeniem okularów czy też soczewek.
kobieta z jabłkiem
Opracował: Sharon & Nikki McCutcheon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy można wyszukać rozwiązania całkowitego wyleczenia wad wzroku?

Uniwersalnie wiadomo, że zdrowie jest jedną z najogromniejszych wartości w ciągu całego naszego życia. Posiadanie pod każdym względem sprawnego organizmu pozwala nam bowiem przyzwoicie działać w otaczającej nas rzeczywistości. Niestety, praktyka wyraźnie pokazuje nam, że spodziewany przez nas stan jest odległy od ideału.
Tatuaż na plecach
Opracował: Fotolia.com
Zainspirowane przez: fotolia.com

Pozbywanie się tatuaży, których nie ma chęci się już posiadać na własnym ciele.

Pozbywanie się tatuaży, jakich nie chce się już posiadać na własnym ciele nie jest dosyć częste, jednak ma miejsce dlatego, iż moda na tatuowanie rozwija się na przestrzeni ostatnich lat znacznie. I to, co w latach ubiegłych było tylko i wyłącznie traktowane jako domena więźniów czy u konkretnych grup społecznych jest teraz uważane wprost jako dziedzina sztuki i dla dużej liczby osób oznacza trend życia.
liposukcja
Opracował: Fotolia
Zainspirowane przez: Fotolia

Na odsysanie tłuszczu Wrocław prezentuje odpowiednie gabinety

Zazwyczaj im bardziej przybliżamy się do lata, tym mocniej krytycznie patrzymy na nasze ciało i dochodzimy do zdania, że coś należałoby w nim zmienić. Przez to właśnie tak często przeróżni obywatele, chociaż najczęściej panie, próbują się dowiedzieć, czy bezpieczne okazuje się być odsysanie tłuszczu Wrocław posiada do tego najlepsze kliniki oraz odpowiednich specjalistów, co przekonuje te osoby, że taka decyzja okazuje się być jedną z najlepszych jakie mogły powziąć w życiu.
Jak pokonać ból w czasie ciąży?
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Badanie prenatalne - w oczekiwaniu na dziecko, dla spokoju o bezpieczeństwo

Każda kobieta jako przyszła mama, powinna zadbać o rozwój swojego potomka jeszcze przed jego narodzinami. Musi dbać o prawidłowe odżywianie, nie powinna spożywać alkoholu oraz palić papierosów. Trzeba także sprawdzić, czy nadchodzące dziecko nie odziedziczyło żadnego schorzenia genetycznego lub wrodzonego.
zęby
Opracował: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

W jaki sposób troszczyć się o zęby? – czytajinformator

Zapobieganie próchnicy oraz innym chorobom zębów polega zawsze na tym samym – najważniejszą rolę gra tutaj powszednia higiena jamy ustnej jak też uzębienia. Ważne jest też zmniejszenie spożycia produktów zawierających cukier, dlatego że jest on podstawowym pokarmem bakterii próchnicotwórczych. Codziennym oraz znanym od dawien zabiegiem jest szczotkowanie uzębienia szczotką oraz pastą przez ok. 3 minuty – przynajmniej dwa razy na dzień, a najlepiej po każdym posiłku. Możemy używać szczoteczki elektrycznej bądź manualnej, wybór należy do nas. Niektóre szczoteczki posiadają specjalną powierzchnię czyszczącą przeznaczoną dla języka. Mycie zębów nie ogranicza się jednak wyłącznie do szczotkowania. Żeby efektywnie zadbać o zęby, powinniśmy też za każdym razem dopełniać oczyszczenia przestrzeni międzyzębowych z pomocą nici dentystycznych, które zwykle zawierają fluor. W celu zwiększenia ochrony jamy ustnej, warto też płukać ją specjalnymi płynami.
operacja kolana
Opracował: Zdenko Zivkovic
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na czym polega artroskopia kolana oraz rekonstruowanie ACL - kontuzja więzadła krzyżowego we Wrocławiu

Kontuzja kolana, niezależnie jaka, jest schorzeniem poważnym. Pod żadnym pozorem nie można jej ignorować, gdyż bez specjalistycznego leczenie, nic się nie naprawi. Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL) jest niezwykle poważnym schorzeniem. Więzadło jest stabilizatorem, uważany jest za najważniejszy. Choć tak właśnie jest, trzeba pamiętać, że nie jest jedynym, w związku z czym objawy kontuzji mogą być różne.
okulista wykonujący badanie
Opracował: MilitaryHealth
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Laserowe korekty oczu, które pozwalają pacjentom w krótkim czasie powrócić do dobrej kondycji.

Choroby oczu są teraz czymś powszechnie występującym. Na szczęście, powstają też coraz skuteczniejsze metody jakie pozwalają z tym walczyć. Są to nie tak bardzo inwazyjne, co jest ich kolejnym atutem. Do takich technik wliczają się laserowe korekcje wzroku, jakie pozwalają pacjentom prędko wrócić do dobrej kondycji.
Narzędzie do badania wzroku
Opracował: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Laserowe usuwanie wad wzroku – instruktaż i sposoby.

Zabiegi laserowej korekcji wzroku są obecnie najbezpieczniejszym i najszybszym sposobem trwałego pozbycia się wad wzroku. Zakres możliwych do korekcji wad waha się w granicach od -14 dioptrii do +6 dioptrii, natomiast w przypadku cylindrycznych około 5D. O zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu decyduje lekarz okulista specjalista chirurgii refrakcyjnej. Najodpowiedniejszy wiek dla korekcji to 18-55 lat.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.