Biznes
strona internetowa
Opracował: Serge Kij
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W dzisiejszych czasach promocja przedsiębiorstwa to trudne wyzwanie

Prowadzenie firmy w współczesnych czasach potrzebuje profesjonalnego podejścia do wszystkiej rzeczy. Nie wystarczy wizytówka i ulotka, ażeby się wypromować. Również niezbędna jest całościowa taktyka, jak trafić do potencjalnego klienta. Metod jest coraz to więcej, jednakowoż w całym tym gąszczu możności musimy wybrać jak najlepiej, by być lepszym od konkurencji.
Szkolenie
Opracował: NAVFAC
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób zapewnić obsługę kadrowo-płacową w swojej firmie, rola regularnych szkoleń z prawa pracy.

Wiele osób zaczynając przygodę z prowadzeniem biznesu otwiera działalność jednoosobową. Jeżeli dobrze pokierują swoim rozwojem, to w większości przypadków zaczną się pojawiać pracownicy, na początku może ich będzie niewielu, lecz wraz z upływem czasu ich ilość może znacznie wzrosnąć. Jednak wraz z pracownikami w firmie pojawiają się nowe obowiązki z tym związane.
zarządzanie firma
Opracował: Martin Lang
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dobre zarządzanie firmą, czyli jakie programy mogą okazać się niezbędne

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na założenie swojego biznesu. Często jest to efekt problemów w znalezieniu pracy – wysoki poziom bezrobocia w Polsce sprawia, że wiele osób przez naprawdę długo pozostaje bez zatrudnienia. Pomysłów na własny biznes nie brakuje. Bez względu jednak na profil firmy należy nią porządnie zarządzać. A tutaj przydatne okazuje się być konkretne oprogramowanie.
programowanie
Opracował: hackNY.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jesteś dobrym programistą i sądzisz, że praca w IT jest dla Ciebie? Przeczytaj ten materiał i dowiedź się czym mógłbyś się zająć

W obecnych czasach zdecydowanie więcej młodych ludzi pragnie założyć prywatną firmę i być niezależnym biznesmenem. To wszystko jest realne, albowiem w tym momencie rynek jest otwarty na nowe pomysły oraz spółki.
konferencje
Opracował: Eastern Tallgrass Prairie and Big Rivers Landscape
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zjazdy naukowe w Krakowie

Zorganizowanie konferencji nie jest łatwe. Nie tylko musimy znaleźć odpowiednie miejsce, to jeszcze trzeba się zastanowić nad całą logistyką związaną z dotarciem do zarezerwowanego ośrodka. Jeśli konferencje kraków w dużych miastach są prostsze do zorganizowania, o tyle w małych mieścinach może być z tym kłopot. Brakuje porządnych centrów konferencyjnych, a dojazd np. do stolicy Małopolski może wiązać się z następnymi problemami.
flaga Unii Europejskiej
Opracował: Global Panorama
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wykorzystać Unię Europejską?

Unia Europejska to organizacja, która dała Polakom sporo alternatyw - jeżeli jesteśmy choćby nieco aktywni, mamy możliwość czerpać zyski z uczestnictwa naszego kraju w tej organizacji. W ogóle to czas bardzo szybko idzie - w końcu weszliśmy do UE już 10 lat temu. Nawet tacy politycy, którzy wcześniej byli ogromnymi krytykami wejścia Polski do UE bardzo dobrze wiedzą, że całkowicie nie mieli co do tego racji. Choć to i tak politycy, a wiadomo, iż duża polityka to gra. No cóż, geopolityka jest mimo wszystko nieubłagana - jeżeli nie chcieliśmy skończyć jak Białoruś, kategorycznie musieliśmy zagłosować na tak w unijnym referendum.
ciężarówka na promie
Opracował: NCDOTcommunications
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Opłacalność handlu z naszymi Białorusią

Nasza gospodarka, pomimo szalejącego kryzysu, ma się zaskakująco dobrze. Powstaje dużo mniejszych i średnich firm. Rodacy wzięli w końcu los we własne, sprytne ręce i mimo ogromnego ryzyka, zakładają udane biznesy. Bycie swoim kierownikiem to o niebo korzystniejsza sytuacja, niż ciągłe wysłuchiwanie poleceń w korporacji. Nawet początkowe gorsze miesiące, kiedy działalność nieśmiało rozkłada skrzydła, nie odbierają pozytywnego myślenia naszych rodaków.
Szef w biurze firmy
Opracował: Charlie Kaijo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wiedza na temat prowadzenia biznesu to milowy krok na przód. Jak zatem ją zdobyć?

Każdy, kto posiada biznes zdaje sobie sprawę jak niełatwo niekiedy panować nad wszystkim, co posiada. Środki finansowe z rozmaitych źródeł, nieruchomości, maszyny i urządzenia, to wszystko może przyprawić o zawrót głowy. Całe szczęście dwudziesty pierwszy wiek odpowiada na problemy współczesnych przedsiębiorstw. Dziś łatwo dostępne jest oprogramowanie za pośrednictwem którego da się z łatwością poradzić sobie z koordynacją i formalnościami związanymi z prowadzeniem biznesu.
Praca zespołowa
Opracował: Steven Vance
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zmotywować swoich pracowników?

Ci przedsiębiorcy, którzy uważają, że jeżeli zagrożą swoim pracownikom zwolnieniem nie powinni raczej myśleć, iż taka metoda ma sens. To mało etyczne, a co najbardziej istotne, wcale nie jest przesadnie efektywne. Swoich ludzi jak najbardziej można, a nawet należy motywować do porządniejszej pracy, ale w żadnym razie nie można sądzić, że jakieś straszaki to świetna metoda. Idealny system motywacji to w zasadzie ten, który nie wprowadza nerwówki do firmy, koszmarnej atmosfery, itp. Ludzie powinni lubić swoją pracę lub przynajmniej ją szanować. To jasne.
Śródziemnomorska pizza z tuńczykiem i czerwoną cebulą
Opracował: Rio Mare
Zainspirowane przez: Rio Mare

Czy pizzeria to dobry interes?

Jedzenie to ogólnie doskonała okazja na zarobek. W końcu ludzie uwielbiają jeść, zresztą tak czy siak nie mamy innej możliwości. Oczywiście można rzec, że na jedzeniu zarabiają głównie producenci i supermarkety. Dużo w tym prawdy, ale fakty są takie, iż wzrasta nieustannie ilość Polaków, którzy często jedzą poza domem lub korzystają z jedzenia na telefon.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.