Biznes
strona internetowa
Opracował: Serge Kij
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W dzisiejszych czasach promocja przedsiębiorstwa to trudne wyzwanie

Prowadzenie firmy w obecnych czasach potrzebuje fachowego podejścia do wszystkiej kwestii. Nie wystarczy wizytówka i ulotka, żeby się wypromować. Jednakowo niezbędna jest kompleksowa procedura, jak dotrzeć do odbiorcy. Metod jest coraz więcej, natomiast w całym tym gąszczu sposobności należy wybrać jak najlepiej, by być lepszym od konkurencji.
Śródziemnomorska pizza z tuńczykiem i czerwoną cebulą
Opracował: Rio Mare
Zainspirowane przez: Rio Mare

Czy pizzeria to dobry interes?

Jedzenie to generalnie świetna okazja na profit. Przecież ludzie kochają jeść, zresztą i tak nawet nie mamy innego rozwiązania. Oczywiście można rzec, że na codziennym jedzeniu zarabiają przede wszystkim producenci oraz supermarkety. Dużo w tym prawdy, lecz fakty są takie, iż wzrasta w dalszym ciągu ilość tych Polaków, którzy często jedzą na mieście lub korzystają z pożywienia na telefon.
zarządzanie firma
Opracował: Martin Lang
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dobre zarządzanie firmą, czyli jakie programy mogą okazać się niezbędne

Obecnie coraz większa liczba osób decyduje się na założenie swojego biznesu. W zdecydowanej większości przypadków wynika to z trudności w znalezieniu zatrudnienia – wysoki poziom bezrobocia na terenie naszego kraju sprawia, że bardzo dużo osób przez naprawdę długi czas pozostaje bez zatrudnienia. Pomysłów na własny biznes nie brakuje. Niezależnie jednak od profilu firmy trzeba nią właściwie zarządzać. A w tym przypadku przydatne okazuje się być określone oprogramowanie.
Praca zespołowa
Opracował: Steven Vance
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zmotywować swoich pracowników?

Ci przedsiębiorcy, którzy sądzą, że jeśli zagrożą swoim ludziom zwolnieniem nie powinni sądzić, iż takowa metoda ma jakiś sens. To chamskie, a co najważniejsze, nie jest przesadnie skuteczne. Swoich pracowników naturalnie można, a nawet trzeba motywować do solidniejszej pracy, ale w żadnym wypadku nie można myśleć, że straszenie ludzi to doskonała metoda. Odpowiedni system motywacji to ogólnie ten, który nie wprowadza nerwówki do firmy, beznadziejnej atmosfery, itp. Pracownicy powinni bardzo lubić własną pracę bądź przynajmniej ją szanować. To jasne.
konferencje
Opracował: Eastern Tallgrass Prairie and Big Rivers Landscape
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zjazdy naukowe w Krakowie

Zorganizowanie konferencji nie jest łatwe. Nie dość, że musimy wyszukać odpowiednie miejsce, to jeszcze dodatkowo należy się zastanowić nad całą logistyką związaną z dotarciem do zarezerwowanego miejsca. O ile konferencje kraków w większych miastach są prostsze do zrobienia, o tyle w mniejszych miejscowościach może być z tym problem. Brakuje porządnych ośrodków konferencyjnych, a dotarcie np. do Krakowa może wiązać się z następnymi problemami.
programowanie
Opracował: hackNY.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jesteś dobrym programistą i sądzisz, że praca w IT jest dla Ciebie? Przeczytaj ten materiał i dowiedź się czym mógłbyś się zająć

W obecnych czasach mnóstwo studentów pragnie otworzyć prywatną działalność i być niezależnym przedsiębiorcą. To wszystko jest realne, albowiem w tej chwili rynek jest otwarty na nowe pomysły , a także projekty.
flaga Unii Europejskiej
Opracował: Global Panorama
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wykorzystać Unię Europejską?

UE to organizacja, która daje naszemu krajowi wiele możliwości - jeżeli jesteśmy choćby nieco aktywni, mamy możliwość czerpać profity z uczestnictwa Polski w owej organizacji. Tak w ogóle to czas szybko idzie - w końcu weszliśmy do UE już 10 lat temu. Nawet tacy politycy, którzy wcześniej byli mega krytykami wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej doskonale wiedzą, że najzupełniej nie mieli odnośnie tego racji. Chociaż to tak czy siak tylko politycy, a wszyscy wiemy, iż krajowa polityka jest grą. No cóż, geopolityka jest mimo wszystko nieubłagana - jeżeli nie chcieliśmy być jak Ukraina, kategorycznie musieliśmy zagłosować na tak w unijnym referendum.
Billboard
Opracował: ING Group
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Garść wyrazów o nowoczesnych formach reklamy zewnętrznej i zaletach, które wypływają z zastosowania takiej formy promocji

Efektywność reklamy jest uzależniona od wielu czynników. Na pewno należy dysponować wiedzą z zakresu public relations, a nawet psychologii czy stosunków międzyludzkich. Dlatego biznesmeni bywają zmuszeni zaangażować fachowców, którzy zajmą się opracowaniem kampanii reklamowych. Niekiedy budżet firmy nie pozwala na to, aby pozwolić sobie na tak spory wydatek i posiadacze małych zakładów pracy poprzestają na zakupie mniej kosztownych rozwiązań, czyli przykładowo na wynajęciu nośników reklamy.
ciężarówka na promie
Opracował: NCDOTcommunications
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Opłacalność handlu z naszymi Białorusią

Nasza gospodarka, pomimo globalnego kryzysu, rozwija się zadziwiająco dobrze. Powstaje dużo mniejszych i średnich firm. Rodacy wzięli wreszcie los we własne, pracowite ręce i mimo ogromnego ryzyka, robią udane interesy. Bycie własnym kierownikiem to o niebo korzystniejsza opcja, niż wieczne wysłuchiwanie poleceń w czyjejś firmie. Nawet początkowe gorsze miesiące, kiedy działalność nieśmiało rozkłada skrzydła, nie odbierają pozytywnego myślenia naszych przedsiębiorców.
Szkolenie
Opracował: NAVFAC
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób zapewnić obsługę kadrowo-płacową w swojej firmie, rola regularnych szkoleń z prawa pracy.

Wielu ludzi zaczynając przygodę z biznesem zakłada jednoosobową działalność. Jeśli dobrze pokierują rozwojem firmy, to w wielu przypadkach zaczną się pojawiać pracownicy, początkowo może ich będzie niewielu, ale z czasem ich liczba może znacznie wzrosnąć. Jednak razem z pracownikami w firmie pojawią się nowe obowiązki jakie się z tym wiążą.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.