Wystrój
Aranżacja restauracji
Opracował: Haldane Martin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zadbaj o wystrój własnej restauracji!

Co jest najbardziej istotne w zapewne każdej polskiej restauracji? Smakowita kuchnia oraz profesjonalna obsługa kelnerska. Jednak to akurat jeszcze nie wszystko. Należy również pamiętać, że czymś ze wszech miar znaczącym jest to, aby nasza restauracja gustownie się prezentowała. Osobiście nie zwracam dużej uwagi na tego typu szczegóły - jednakże jestem w mniejszości.
Wnętrze restauracji
Opracował: Kurman Communications, Inc.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Smaczne jedzenie w knajpie to tylko połowa sukcesu

Restauracja to miejsce, w które udają się ludzie w wolnych chwilach, w pierwszej kolejności żeby się zrelaksować i spróbować dobrych potraw. Jest to również miejsce, gdzie mają miejsce istotne rozmowy i spotkania biznesowe, a także romantyczne obiady i kolacje. Musi być więc zorganizowane w sposób możliwie uniwersalny, a przy tym elegancki. Niejednokrotnie bowiem można zaobserwować lokale urządzone w stylu przesadnie słodkim i kiczowatym, przez co są bardziej podobne do sal weselnych. Ogólnie styl urządzenia restauracji uzależniony jest przede wszystkim od jej charakteru.
Termos Pocisk – doskonały podczas biwakowania
Opracował: pieknowdomu.pl
Zainspirowane przez: pieknowdomu.pl

Świetna oferta nietypowych akcesoriów kuchennych

W obecnych czasach niemal każda pani domu szuka niestandardowego sposobu zagospodarowania swej kuchni. W sklepach aż roi się od rozmaitych designerskich przedmiotów, takich jak na przykład nowocześnie wyglądające termosy, które mogą zadowolić każdego klienta.
restauracja
Opracował: Barka Tumska
Zainspirowane przez: Barka Tumska

Walory dobrej restauracji czyli jak zjeść dobrze i w ciekawej atmosferze

Jak rozpoznać dobrą restaurację? Gdyby to było takie proste... Są tacy, którzy powiedzą: wystarczy wejść, rozglądnąć się, zamówić, zjeść i uregulować należność. Tylko tak naprawdę, to do której wejść? Żeby po zamknięciu drzwi nie żałować wydanych pieniędzy i źle spożytkowanego czasu. Poczucie, że oto w biały dzień, przy świadkach zostaliśmy wystrychnięci na dudka potrafi nam zepsuć humor na resztę dnia. Na co więc w takim razie zwrócić uwagę po wejściu do restauracji?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.