Lekarz
Narzędzie do badania wzroku
Opracował: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Laserowe usuwanie wad wzroku – instruktaż i sposoby.

Zabiegi laserowej korekcji wzroku są obecnie bardzo bezpiecznym i szybkim sposobem pernamentnego pozbycia się wad wzroku. Zakres możliwych do korekcji wad waha się w granicach od -14 dioptrii do +6 dioptrii, natomiast w przypadku cylindrycznych około 5D. O zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu decyduje lekarz okulista specjalizujący się w chirurgii refrakcyjnej. Najodpowiedniejszy wiek dla korekcji to 18-55 lat.
pielęgniarka
Opracował: Eric The Fish
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najważniejsze zadania pielęgniarzy i pielęgniarek

Dużo osób starszych potrzebuje pomocy pielęgniarek w codziennych czynnościach, a rodzina nie wyraża zgody na umieszczenie seniora w domu opieki. Niemałe zainteresowanie korzystaniem z propozycji pomocy pielęgniarskiej odnotowuje się w stolicy Dolnego Śląska.
kolano
Opracował: 2014uknz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Fala uderzeniowa, jako zabieg leczniczy

Każdy, kto miał kiedyś jakieś kłopoty z kolanami wie bardzo dobrze, że ból jest ciężki do zniesienia i nie sposób go wytrzymać. Często, mimo wszystko, go bagatelizujemy, bo jest przez chwilę choć ostry, a później zdaje nam się, że wszystko wraca do normy. Jednak rzeczywistość jest taka, że nie można bagatelizować bólu w stawie kolanowym. Powinniśmy pójść do doktora i opowiedzieć o swych przypadłościach.
kobieta, uroda, medycyna estetyczna
Opracował: Bird&Co
Zainspirowane przez: Bird&Co

Użycie lasera w medycynie

Laser na dobre zagościł w medycynie estetycznej. Przeznaczenie lasera do leczenia ułomności skóry jest jedną z najbardziej skutecznych sposobów. Laseroterapia umożliwia leczenie zmian trądzikowych, także redukcję blizn potrądzikowych.
chore dziecko
Opracował: Donnie Ray Jones
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pediatra homeopata Warszawa może leczyć nasze potomstwo.

Gdy choruje nasze potomstwo, to chcemy mieć pewność, że nie tylko udajemy się z nim do najlepszego doktora w okolicy, lecz też, że zostaniemy szybko przebadani. Przez to właśnie trzeba przejrzeć oceny o doktorach, którzy będą przyjmować pacjentów prywatnie, żeby wiedzieć, do którego z nich się wybrać.
Pobieranie krwi
Opracował: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zainspirowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.

Służba zdrowia we Wrocławiu

Służba zdrowia w stolicy Dolnego Śląska stoi na wysokim poziomie. Jest dużo placówek mających umowy z NFZ, działa także bardzo dużo prywatnych placówek. Niestety, dokładnie tak jak wszędzie, w ramach NFZ na wizyty trzeba czekać, bywa, że dość długo. Jeżeli chcemy coś zrobić od ręki, bezpieczniej jest polegać na prywatnych gabinetach.
Ćwiczenia rehabilitacyjne
Opracował: bwanderd
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak dużo szybciej przywrócić sprawność po szkodliwym wypadku?

Obecnie sytuacja jest taka, że nawet trochę trudniejszy wypadek w wielu przypadkach nie kończy się źle. Pewnie niegdyś ludzie bardziej bali się wypadków, ponieważ nawet zwykłe złamanie nogi w wielu przypadkach kończyło się mało przyjemnie. To tak w ogóle niesamowite, iż medycyna poszła tak błyskawicznie do przodu. W końcu gdyby tak niestety nie było, pewnie ludzie żyjący w tych niesamowicie zwariowanych czasach najzwyczajniej skarżyliby się jeszcze bardziej na swoje zdrowie. W jaki sposób w takim razie dużo szybciej dojść do siebie po jakimś wypadku?
lekarz
Opracował: http://pixabay.com
Zainspirowane przez: http://pixabay.com

Hurtownie, w których można zaopatrywać się w kompleksowe wyposażenie gabinetów medycznych oraz do szpitali

Hurtownie, w jakich można zaopatrywać się w kompleksowe wyposażenie prywatnych gabinetów medycznych oraz w te do szpitali to punkty sprzedaży renomowane, które nierzadko własną firmę skierują też do sieci. Wówczas można oczekiwać na jeszcze bogatszy inwentarz. Wszystko, co się nabywa w tych sklepach będzie najwyższej wartości użytkowej, a przy tym mieć będzie potrzebne dyplomy gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania osprzętu.
lekarz
Opracował: El Alvi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy dobry pediatra Warszawa może nas zbadać

Powinniśmy posiadać zaufanie do swoich doktorów

Do lekarzy, którzy mają się zajmować naszą chorobą powinniśmy posiadać spore zaufanie, a powinno być ono jeszcze większe, jeżeli konkretny lekarz ma się zająć naszym potomstwem. Przez to należy spytać znajomych do kogo chodzą kiedy okazują się być chorzy, do kogo posiadają spore zaufanie, a również przeczytać w sieci różnego rodzaju opinie na ich temat. Jedynie wtedy będziemy posiadali świadomość, że dotarliśmy w naprawdę właściwe ręce.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.