Lekarz
lekarz wypisujący receptę
Opracował: Life Mental Health
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Godne zaufania przychodnie ginekologiczne jak również dermatologiczne na Ursynowie

Co chwila większą liczbę ludzi dotykają kłopoty połączone z wizytą u ginekologa lub dermatologa. Warto więc raz na jakiś czas zrobić testy, by ustalić, iż z naszym zdrowiem jest wszystko w porządku. Profilaktyka jest wskazana, gdy pragniemy nadzorować efekty swoich badań.
medycyna pracy
Zainspirowane przez: pixabay.com

Jaki jest oddziaływanie otoczenia pracy na osobę zatrudnioną?

Medycyna pracy jest wydziałem medycyny zajmującym się związkiem pracownika z zakładem pracy, oddziaływanie otoczenia pracy na pracownika, diagnostyka, leczenie i przeciwdziałanie w chorobach zawodowych. Zgodnie z rozporządzeniami regulaminu pracy badania medycyny pracy są podobnie jak uprawnieniem, jak i obowiązkiem pracownika. Zamierzeniem medycyny pracy jest też całość opieki profilaktycznej, przede wszystkim poprzez badania profilaktyczne wstępne, cykliczne i kontrolne.
lekarz
Opracował: Life Mental Health
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób odnaleźć dobrego ginekologa czy dermatologa w Warszawie? - poznaj metody na znalezienie dobrego lekarza

Często w przypadku, gdy dotykają nas określone dolegliwości bądź problemy, w pośpiechu poszukujemy lekarza, jaki mógłby nas szybko przyjąć. Niestety nie każdorazowo taki szybki wybór okazuje się odpowiednim postępowaniem. Zwłaszcza, jeśli mowa o sytuacjach, jakie nie wymagają przesadnego pośpiechu. W takich przypadkach rozsądniej jest poczekać na wizytę do lekarza, który jest naprawdę polecanym fachowcem. Problemem nie jest jednak oczekiwanie w ogromnej kolejce na wizytę, lecz odszukanie takiego lekarza. Jak sobie z tym poradzić?
Zaćma – choroba utrudniająca życie!
Opracował: Bird&Co.
Zainspirowane przez: Bird&Co.

Okuliści, jacy są znani z ogromnej precyzji w tym, czym się zajmują.

Okuliści, którzy są docenieni ze sporej precyzji w tym, czym się zajmują znajdują się w każdym bez wyjątku mieście. W związku z tym, żaden człowiek nie musi wahać się przed wybraniem się do okulisty, jeżeli spostrzeże, iż jego wzrok nie będzie w najlepszym stanie. Słusznie będzie wizyty tego typu nie przekładać, żeby nie dopuścić do znacznie wyższych zaniedbań.
medyczne
Opracował: Kitmondo Marketplace
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Endokrynolog Wrocław to specjalista w razie wystąpienia dolegliwości scalonego z systemem hormonalnym.

Endokrynologia to nauka o wydzielaniu wewnętrznym, gruczołach, hormonach i ich działaniu. Jako dziedzina medycyny, para się nieprawidłowościami działania gruczołów wydzielania wewnętrznego inaczej zwanych zaburzeniami wydzielania hormonów, np.: przysadki mózgowej, tarczycy, nadnerczy, jajników. Czym są owe hormony? To surowce wydzielane do układu krążenia, których funkcją jest przesyłanie danych i przez to regulowanie czynności życiowych organizmu.
laser
Opracował: IQ MEDISPA
Zainspirowane przez: IQ MEDISPA

Laserowa korekcja wzroku oraz astygmatyzm - co powinno się wiedzieć

Laserowa korekcja wzroku to w dzisiejszych czasach jedna z najbezpieczniejszych procedur na usuwanie wad wzroku. Jest ona ogromnie skuteczna i zezwala na usunięcie wielu rozmaitych wad wzroku, na przykład krótkowzroczności. Jest to metoda bezinwazyjna, która charakteryzuje się świetną efektywnością. Dzięki laserowej korekcji wzroku zdołamy raz na zawsze rozstać się z noszeniem okularów czy też soczewek.
Narzędzie do badania wzroku
Opracował: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Laserowe usuwanie wad wzroku – instruktaż i sposoby.

Zabiegi laserowej korekcji wzroku są obecnie bardzo bezpiecznym i szybkim sposobem pernamentnego pozbycia się wad wzroku. Zakres możliwych do korekcji wad waha się w granicach od -14 dioptrii do +6 dioptrii, natomiast w przypadku cylindrycznych około 5D. O zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu decyduje lekarz okulista specjalizujący się w chirurgii refrakcyjnej. Najodpowiedniejszy wiek dla korekcji to 18-55 lat.
pielęgniarka
Opracował: Eric The Fish
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najważniejsze zadania pielęgniarzy i pielęgniarek

Dużo osób starszych potrzebuje pomocy pielęgniarek w codziennych czynnościach, a rodzina nie wyraża zgody na umieszczenie seniora w domu opieki. Niemałe zainteresowanie korzystaniem z propozycji pomocy pielęgniarskiej odnotowuje się w stolicy Dolnego Śląska.
kolano
Opracował: 2014uknz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Fala uderzeniowa, jako zabieg leczniczy

Każdy, kto miał kiedyś jakieś kłopoty z kolanami wie bardzo dobrze, że ból jest ciężki do zniesienia i nie sposób go wytrzymać. Często, mimo wszystko, go bagatelizujemy, bo jest przez chwilę choć ostry, a później zdaje nam się, że wszystko wraca do normy. Jednak rzeczywistość jest taka, że nie można bagatelizować bólu w stawie kolanowym. Powinniśmy pójść do doktora i opowiedzieć o swych przypadłościach.
kobieta, uroda, medycyna estetyczna
Opracował: Bird&Co
Zainspirowane przez: Bird&Co

Użycie lasera w medycynie

Laser na dobre zagościł w medycynie estetycznej. Przeznaczenie lasera do leczenia ułomności skóry jest jedną z najbardziej skutecznych sposobów. Laseroterapia umożliwia leczenie zmian trądzikowych, także redukcję blizn potrądzikowych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.