Doktor
choroby psychiczne
Opracował: Benjamin Watson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pomoc psychologiczna

W Polsce wciąż panuje błędne myślenie o schorzeniach związanych z umysłem. Tego typu schorzenia i zaburzenia uznaje się za coś wstydliwego, co należy skrzętnie chować przed kolegami, a nawet bliskimi.
Ćwiczenia rehabilitacyjne
Opracował: bwanderd
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak dużo szybciej przywrócić sprawność po szkodliwym wypadku?

Obecnie sytuacja jest taka, że nawet odrobinę trudniejszy wypadek nierzadko nie kończy się koszmarnie. Pewnie niegdyś ludzie o wiele bardziej bali się wypadków, bo nawet zwykłe złamanie nogi w wielu przypadkach kończyło się nieprzyjemnie. To zresztą niesamowite, iż medycyna poszła tak szybko do przodu. W końcu gdyby tak nie było, pewnie ludzie funkcjonujący w tych niesamowicie zwariowanych czasach po prostu skarżyliby się mocno na stan swojego zdrowia. W jaki sposób w takim razie szybciej dojść do siebie po jakimś wypadku?
lekarz
Opracował: Life Mental Health
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób odnaleźć dobrego ginekologa czy dermatologa w Warszawie? - poznaj metody na znalezienie dobrego lekarza

Często w sytuacji, gdy dotykają nas określone dolegliwości bądź problemy, w pośpiechu poszukujemy doktora, jaki mógłby nas jak najszybciej przyjąć. Na nieszczęście nie zawsze tego typu prędki wybór okazuje się odpowiednim postępowaniem. Zwłaszcza, jeśli mówimy o sytuacjach, jakie nie wymagają nadmiernego pośpiechu. W takiego typu sytuacjach rozsądniej jest poczekać na przyjęcie do specjalisty, który jest rzeczywiście świetnym fachowcem. Problemem nie jest jednakże oczekiwanie w długiej kolejce na swoją kolej, lecz odszukanie takiego lekarza. Jak sobie z tym poradzić?
wysiłek
Opracował: Sharon & Nikki McCutcheon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Do jakiego celu są wykorzystywane młotki neurologiczne oraz jakie rodzaje odruchów możemy wyróżnić?

Jest to przyrząd medyczny, który jest wykorzystywany przez doktorów, aby zbadać głębokie odruchy ścięgniste. To badanie jest to ważna część badania neurologicznego, które ma na zamyśle wykrycie nieprawidłowości w obwodowym i ośrodkowym układzie nerwowym.


Do jakiego celu są wykorzystywane młotki neurologiczne oraz jakie rodzaje odruchów możemy wyróżnić?

Właściwy odruch jest to prosta reakcja, jakiej nie można kontrolować i jest reakcją odpowiednią do bodźca.
chore dziecko
Opracował: Donnie Ray Jones
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pediatra homeopata Warszawa może leczyć nasze potomstwo.

Gdy zachoruje nasze potomstwo, to pragniemy uzyskać pewność, że nie tylko wybieramy się z nim do najlepszego lekarza w okolicy, ale też, że będziemy szybko przebadani. Dlatego właśnie powinno się poczytać oceny o doktorach, którzy przyjmują prywatnie, żeby zaznaczyć, do którego z nich się udać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.