Bank
Gotówka w rękach
Opracował: eFile.com
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przegląd rynku kredytów.

Niestety Polska nie jest krajem zbytnio majętnym. Coraz częściej ludzie nie mają, za co żyć i zaciągają długi w banku lub korzystają z pożyczek. Pożyczki stały się tak samo popularne jak kredyty, dlatego też wyróżniamy sporo ich typów.
pieniądze
Opracował: Vsevolod Knyazev
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co zrobić gdy brakuje Ci pieniędzy?

A wszystko obraca się wokół finansów, powiedziałeś nie jeden raz w życiu. W których to było sytuacjach? A przykładowo, kiedy dochodziło do pewnej afery, przetasowania na scenie parlamentarnej, przejęcia jakiejś wielkiej firmy… A w rzeczywistości, codziennym życiu, gdy zabrakło ci oszczędności i byłeś zmuszony brać na krechę, a to marzyłeś o czymś i brakowało ci trochę do realizacji…
bank
Opracował: Barta IV
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zestaw usług bankowych do chwili obecnej znacznie się poszerzył

Z biegiem lat banki, tak samo jak sporo instytucji, ulegały ewolucji. Podobnie zmianom ulegały usługi, oferowane przez te instytucje. Zasadniczą opcją było za każdym razem otwieranie konta osobistego, na które wpłacało się środki pieniężne. Dzięki temu zagwarantowane jest lepsze zabezpieczenie gotówki niż w sytuacji chowania ich na własną rękę. Banki w każdym okresie chciały uchodzić za instytucje którym można ufać, tak by nie traciły swoich klientów.
zakupy on-line
Opracował: Vanguard PR
Zainspirowane przez: Vanguard PR

Na dzień dzisiejszy prawie każdy kupuje przez portale internetowe

Nabywamy ciągle różnorodne produkty na portalach internetowych. Najczęściej są one podobne do tradycyjnych aukcji, gdzie możemy nabyć jakiś produkt licytując najwyższą wśród proponowanych cenę. Zakupy tego rodzaju zwykle dają nam możliwość również nabycie czegoś za ustanowioną wcześniej cenę, która jednak na ogół jest nieco wyższa od tej, za którą chcielibyśmy daną rzecz nabyć.
Pożyczka
Opracował: frankieleon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kiedy bank nie może nam udzielić pożyczki - inne sposoby na pozyskanie środków pieniężnych

Żyjemy w czasach w których bardzo istotne jest to co mamy. Niestety, często ludzie oceniają nas poprzez to co mamy. Liczy się godziwy samochód, nowoczesny aparat telefoniczny czy całkiem nowe meble co pewien czas. To wszystko niestety kosztuje, a nie zawsze jesteśmy w stanie poradzić sobie z podobnymi wymaganiami z prywatnej kieszeni.
Pożyczka
Opracował: Simon Cunningham
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Każdy może zobaczyć na czym polegać będzie pożyczka smart pożyczka

Czy sprawdzaliśmy jak prezentują się pożyczki?
Od czasu do czasu szybko poszukujemy większej gotówki oraz nie bardzo mamy od kogo ją pożyczyć. Przez to należy być wciąż na bieżąco z ofertami na zaciągniecie pożyczki w banku, bo tylko wtedy będziemy mieli świadomość, że uda nam się wziąć niezbędną nam kwotę.
bank
Opracował: Barta IV
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Firmowe konta dla biznesu - co mieć na uwadze przy wyborze dla swojej firmy.

Zakładając firmę należy o wielu sprawach pomyśleć, a jedną z nich jest otwarcie konta firmowego. Większości przedsiębiorców bankowe konto na pewno się przyda. Przy jego pomocy będzie można opłacać faktury oraz rachunki, na nie dostawać przelewy za swoje usługi, i wreszcie rozliczać się z odpowiednimi urzędami. Konta firmowe będą się trochę różnić od kont indywidualnych, przede wszystkim z tego powodu że do ich założenia konieczne będzie dostarczenie kompletu firmowych dokumentów, to znaczy nip, regon i wpis do ewidencji. Tak założone konto trzeba również zgłosić do Urzędu Skarbowego.
Kredyty i pożyczki
Opracował: włodi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Współczesne usługi bankowe

Banki stanowią rodzaj instytucji od dawna służący ludziom. Już w bardzo dawnych czasach ludzie zauważyli, że dużo lepiej jest wpłacić własne pieniądze na konta w banku niż przechowywać środki na własną rękę. W ten sposób obecnie już bardzo niewiele osób trzyma swoje pieniądze w przysłowiowej skarpecie. Wzrost ufności w stosunku do banków spowodowany jest też rozwojem technologii, dzięki czemu rozwojowi uległy też używane w bankach środki bezpieczeństwa.
Pieniądze
Opracował: Butz.2013
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Interesujące propozycje najnowszych pożyczek bankowych, z którymi warto się zaznajomić

Pożyczki świadczy dziś dużo rozmaitych firm, którym z nich jednak najpewniej teraz zaufać? Aby odpowiedzieć sobie na to ciężkie zapytanie najpewniej przyjrzeć się bliżej sprawie. Do niedawna przy zwyczajnym zobowiązaniu, jakim jest pożyczka konieczne okazywały się duże ilości papierów, jakie należało złożyć w konkretnym oddziale banku. Teraz jednak coraz dużo placówek wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nabywców upraszczając bardzo procedury. W ofercie pojawiają się nowe oferty pożyczek, tego typu jak choćby kredyt gotówkowy bnp Paribas.
Karty kredytowe
Opracował: Sean MacEntee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Innowacyjny produkt finansowy dla firm

Każdy miewa dni, w których śnimy o ucieczce od życia. Zdołowani pracą, która absolutnie nie proponuje odpowiednich zarobków, pochłania ogrom czasu, frustruje i nie zapewnia zadowolenia niejednokrotnie marzymy o porzuceniu pracy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.