Bank
bank
Opracował: Barta IV
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Firmowe konta dla biznesu - co mieć na uwadze przy wyborze dla swojej firmy.

Zakładając firmę trzeba o wielu sprawach pomyśleć, a jedną z nich musi być otwarcie konta firmowego. Wszystkim przedsiębiorcom konto w banku na pewno się przyda. Przy jego pomocy będzie można płacić za faktury oraz rachunki, na nie dostawać przelewy za swoją sprzedaż, i wreszcie rozliczać się z odpowiednimi urzędami. Konta firmowe różnią się trochę od kont indywidualnych, na początek z tego powodu że do ich otwarcia konieczne jest dostarczenie kompletu dokumentów firmowych, takich jak regon, nip i wpis do ewidencji. Tak założone konto trzeba również zgłosić do Urzędu Skarbowego.
bank
Opracował: Barta IV
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zestaw usług bankowych do chwili obecnej znacznie się poszerzył

Z biegiem czasu banki, tak samo jak sporo instytucji, rozwijały się. W podobny sposób zmianom ulegały usługi, oferowane przez banki. Główną ofertą było zawsze tworzenie konta osobistego, na które wpłacało się środki pieniężne. Dzięki temu zagwarantowane jest lepsze zabezpieczenie pieniędzy niż w przypadku samodzielnego ich przechowywania. Instytucje bankowe w każdym czasie chciały uchodzić za instytucje godne zaufania, tak by nie traciły swoich klientów.
pieniądze
Opracował: Vsevolod Knyazev
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co zrobić gdy brakuje Ci pieniędzy?

A wszystko kręci się wokół pieniędzy, przyznałeś nie jeden raz w życiu. W jakich to było momentach? A przykładowo, w momencie, gdy dochodziło do znanej afery, przetasowania na scenie politycznej, przejęcia jakiejś wielkiej firmy… A w realnym, codziennym życiu, kiedy brakło ci kasy i byłeś zmuszony zadłużać się, a to marzyłeś o czymś i brakowało ci trochę do realizacji…
Pożyczka
Opracował: frankieleon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kiedy bank nie może nam udzielić pożyczki - inne sposoby na pozyskanie środków pieniężnych

Żyjemy w czasach gdzie ogromnie ważnym jest to co posiadamy. Na nieszczęście, często ludzie oceniają nas przez to co posiadamy. Liczy się dobry czterokołowiec, nowoczesny aparat telefoniczny albo całkowicie nowe meble co pewien okres. To wszystko niestety kosztuje, lecz nie zawsze jesteśmy w stanie poradzić sobie z podobnymi wymaganiami z prywatnej kieszeni.
bank
Opracował: Global Panorama
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wybrać najlepsze konto dla swojej firmy, na jakie parametry zwracać uwagę w czasie szukania.

Prowadząc własną firmę należy spełnić parę spraw formalnych. Jedną z nich jest założenie konta bankowego, z jakiego będą robione przelewy do urzędu skarbowego, zusu i kontrahentów, i na jakie wpływać również będą uzyskane przychody. Obecnie nie ma żadnych problemów z tym, bowiem banki szukają nowych klientów, lecz ich propozycja jest bardzo różnorodna.
Kredyty i pożyczki
Opracował: włodi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Współczesne usługi bankowe

Banki stanowią rodzaj instytucji od dawna służący ludziom. Już wiele lat temu ludzie zauważyli, że znacznie lepiej jest złożyć własne pieniądze na konta bankowe niż trzymać środki na własną rękę. W ten sposób aktualnie już bardzo niewiele osób chowa własne środki w przysłowiowej skarpecie. Wzrost ufności w stosunku do banków spowodowany jest także rozwojem technologii, w ten sposób rozwojowi uległy też stosowane w bankach zabezpieczenia.
Karty kredytowe
Opracował: Sean MacEntee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Innowacyjny produkt finansowy dla firm

Każdy z nas zna poranki, w których marzymy o ucieczce od życia. Zdołowani pracą, która wcale nie zapewnia proporcjonalnych zarobków, pochłania ogrom czasu, męczy i nie zapewnia spełnienia często marzymy o rzuceniu pracy.
plik pieniędzy
Opracował: Images Money
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pozytywy i negatywy kredytów typu konsolidacyjnego

Posiadasz parę kredytów. Mieszkasz w nowym domu, zamarzył wam się nowy samochód, synowi potrzebny był nowy komputer... W pewnym momencie pamiętanie o tych wszystkich terminach spłacania rat staje się uciążliwe.

Zastanów się w takim razie nad ich konsolidacją. Kredyt konsolidacyjny to nic innego jak połączenie kilku kredytów w jeden. Poza tym rata jest znacznie niższa od sumy dotychczasowych rat.
Pieniądze
Opracował: Butz.2013
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Interesujące propozycje najnowszych pożyczek bankowych, z którymi warto się zaznajomić

Pożyczki proponuje teraz wiele rozmaitych firm, którym z nich jednak dobrze dziś zaufać? Aby odpowiedzieć sobie na to niełatwe zapytanie najpewniej przyjrzeć się bliżej kwestii. Do niedawna przy typowym zobowiązaniu, którym jest pożyczka kluczowe bywały szeregi papierów, które trzeba było złożyć w poszczególnym oddziale banku. Teraz jednak coraz więcej placówek wychodzi naprzeciw pragnieniom nabywców upraszczając mocno procedury. W ofercie pojawiają się najnowsze propozycje pożyczek, takiego rodzaju jak na przykład kredyt gotówkowy bnp Paribas.
Pożyczka
Opracował: Simon Cunningham
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Każdy może zobaczyć na czym polegać będzie pożyczka smart pożyczka

Czy patrzyliśmy na propozycje różnych pożyczek?
Czasami szybko poszukujemy znaczniejszej gotówki i nie zbyt mamy od kogo ją wziąć. Dlatego trzeba być zawsze na bieżąco z ofertami na zaciągniecie pożyczki w banku, gdyż tylko wtedy będziemy posiadali świadomość, że uda nam się wziąć potrzebną nam wartość.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.