Stres
Krem nawilżający
Opracował: Dermedic
Zainspirowane przez: Dermedic

Pocenie się wydaje się być naturalną sprawą dla każdego organizmu. Zatem nie powinniśmy się tym zbytnio stresować, jeśli zdarza nam się to nieczęsto

Pot wydaje się być potrzebny każdemu człowiekowi. Bez potu bylibyśmy bezbronni wobec wielu bakterii. Zatem stanowi on pewną fizjologiczną warstwę ochronną.
depresja
Opracował: Radu Chibzii
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie tylko praca jest istotna

Może się zdawać, że urodziliśmy się w idealnych czasach. Nie doświadczamy okropności wojen. Nie cierpimy na głód. Większość chorób jest już na szczęście uleczalna. Posiadamy odpowiednie wykształcenie oraz pracę, która pozwala nam egzystować na właściwym poziomie. Jesteśmy w stanie spełniać swoje pragnienia i realizować zainteresowania. Ale jednej rzeczy nam brakuje zawsze. Jest to czas.
kable elektryczne
Opracował: Mussi Katz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
terapia
Zainspirowane przez: flickr.com

Znakomity gabinet psychologiczny we Wrocławiu

Współcześnie wiele razy okazuje się, że różne czynniki, takie jak przykładowo stres, trudności z rodziną, uzależnienia bądź problemy z koncentracją powodują, że jakość życia potrafi bardzo się obniżyć. Na pewno nie warto tracić zdrowie na rozmaite trudności – zamiast tego najpewniej je skutecznie rozwiązać, jednak w pewnych wypadkach przyda się pomoc rzetelnego i wykształconego eksperta.
Kobieta u lekarza
Opracował: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zainspirowane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.

Jak skutecznie walczyć ze stresem?

Zataczająca coraz szersze kręgi fala zwolnień oraz bombardujące nas informacje o kryzysie nie pozostają bez wpływu na naszą psychikę. Dokładanie obowiązków przez szefa, lęk przed pójściem na chorobowe, nawet jeśli poważnie chorujemy, rywalizacja między pracownikami, nieszczere relacje w pracy i bezduszność pracodawców, którzy mają świadomość, że na nasze miejsce czeka 10 chętnych – to wszystko powoduje, że żyjemy w nieustannym stresie, że często nieobce są nam stany lękowe. Warto wniknąć w głąb siebie, by nie przeoczyć momentu, gdy przekraczamy cienką granicę i przestajemy kontrolować swoje życie.
psycholog
Opracował: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Zainspirowane przez: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.

Do którego specjalisty można się zgłaszać w skomplikowanych sytuacjach życiowych?

porada specjalisty ds. psychologii jest zwana także poradnictwem psychologicznym, które skupia się na dbaniu o rozwojowy potencjał ludzi relatywnie zdrowych w ich najbardziej istotnych dziedzinach życia.
zdrowie
Opracował: Alejandro Martinez
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Apteka nie tylko dla chorych

Każdy wie, że zdrowie jest najważniejsze. Pokazuje to wiele odniesień do zdrowia używanych nagminnie przy różnych okazjach. Gdy ktoś kicha, zazwyczaj życzymy mu "na zdrowie". Jeden z najpopularniejszych polskich toastów to zwyczajowe "zdrowie!". Ponadto przeważnie większość typowych życzeń urodzinowych lub świątecznych poza szczęściem czy pieniędzmi również uwzględnia życzenia traktujące o zdrowiu. Przypadek? Raczej nie.
psychologia
Zainspirowane przez: flickr.com

W obecnych czasach występuje znaczne zapotrzebowanie na specjalistów zajmujących się ludzką psychiką

Wynika to między innymi z bardzo wysokiego poziomu stresu występującego na chwilę obecną, szczególnie w grupie ludzi zamieszkujących duże miasta. Tak duże stężenie stresu prowadzi niekiedy do pojawiania się zaburzeń i chorowania na depresję. Ta natomiast jest bardzo niebezpieczną chorobą, w najcięższych przypadkach doprowadzającą do skłonności samobójczych i rozmaitych zachowań patologicznych.
Iso 9001
Opracował: Biblioteca de la Universidad de Zaragoza
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

"Financial Controller" - najlepsza osoba do planowania oraz kontrolowania budżetu naszej firmy!

Kim jest zawarty w temacie "financial controller"? Czym się dokładnie zajmuje - jakie w rzeczywistości są jego stałe obowiązki? Co dokładnie trzeba zrobić, by móc wykonywać taki zawód - jakie wymagania należy po spełniać? Czy na terenie państwa Polskiego ów zawód jest w ogóle opłacalny? To wszystko oraz jeszcze więcej bez najmniejszego problemu odnajdziesz w tym tekście!


"Financial Controller" - najlepsza osoba do planowania oraz kontrolowania budżetu naszej firmy!

Kto to bywa financial controller zapewne wie bardzo wiele person, albowiem samo nazewnictwo pokazuje nam, co to jest za zajęcie.
Internet
Opracował: Clarks

Innowacyjne produkty medyczne o niesamowitych właściwościach

Dużo dziś na rynku produktów przeznaczonych do pielęgnowania naszego ciała, jakie mogą się poszczycić niespotykaną skutecznością. Czasem to rezultat wykorzystania przy produkcji innowacyjnych substancji, jednakże równie często takie skutki daje sięganie po tradycyjne receptury znane ludziom od dziesięcioleci.


Innowacyjne produkty medyczne o niesamowitych właściwościach

Na pewno każdy nas potrafiłby wymieniać co najmniej kilka roślin, jakie mają właściwości lecznicze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.