Jedzenie
Stół wielkanocny
Opracował: Fotolia
Zainspirowane przez: Fotolia

Jakiego rodzaju restauracje Wrocław rynek ma szansę nam zaoferować?

Odpowiednie jedzenie i miła obsługa są niesamowicie ważne, gdy ktoś pragnie, by kontrahenci licznie go odwiedzali oraz do niego powracali. Dlatego właśnie potrzeba robić wszystko, żeby zasłużyć sobie na te odpowiednie opinie, ponieważ wtenczas kolejni kontrahenci samodzielnie będą do nas napływali.


obiad
Opracował: Basheer Tome
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zdrowe jedzenie w biurze i w domu? Pomyśl o diecie pudełkowej!

Coraz większa liczba młodych osób poświęcających swój czas w pracy rozważa, co mogłaby zdziałać, by dzięki modyfikacji nawyków żywieniowych zadbać o swoją kondycję i formę, które przecież co chwila są zaniedbywane na skutek siedzącego trybu życia i ciągłego napięcia. Niektórzy pragną sprawdzić się w powszednim przyrządzaniu posiłków na własną rękę, które później biorą do pracy i, jeśli to możliwe, podgrzewają w pracowniczych stołówkach.
Wrocław
Opracował: Ashley Van Haeften
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Udając się na weekend do Wrocławia należy przejrzeć, w których restauracjach dobrze zjemy

Współcześnie ludzie coraz entuzjastyczniej odwiedzają restauracje. Jest to jeden z szczegółów życia towarzyskiego, bowiem przeważnie spotykamy się tam z przyjaciółmi bądź rodziną. Branża gastronomiczna na przestrzeni minionych lat przeszła dużą metamorfozę, na którą wpłynęły nowoczesne style kucharskie i zwłaszcza wymagania ludzi.
Catering
Opracował: Stare Mury
Zainspirowane przez: http://www.staremury.eu/

Catering dla firm posiada przystępne kwoty

Powinniśmy się wzmacniać w czasie pracy
W pracy spędzamy dużą część swojego czasu, dlatego tak istotne jest to, aby w momencie wypełniania zawodowych obowiązków wyszukać moment oraz przekąsić pożywne śniadanie, albo nawet obiad. Możemy przynieść coś sobie samodzielnie z domu, mamy szansę nabyć coś w drodze do pracy, lub mamy szansę skorzystać z tego co proponuje nam zakład.
Olej lniany
Opracował: Garyy Knight
Zainspirowane przez: https://www.flickr.com

Dieta dr Budwig - lniany olej jako lekarstwo na wszelkie dolegliwości

Dieta dr Budwig najpowszechniej jest określana jako antynowotworowa, chociaż ma pomóc także w innych chorobach. Twórcą diety jest dr Johanna Budwig. Była ona wielką specjalistką biochemii tłuszczów, leczyła choroby odpowiednim odżywianiem. Opisaną tutaj dietę stworzyła w 1951 roku. Ten sposób żywienia służy przede wszystkim do tego, żeby dostarczyć naszemu organizmowi m.in. błonnik, antyoksydanty czy kwas omega-3.
restauracja
Opracował: Cameleo
Zainspirowane przez: Cameleo

Jedzenie ze smakiem

Jak dobrze i korzystnie zjeść w Szczecinie? Co najlepiej zamawiać? Czego lepiej nie próbować? Które miejsca omijać z daleka? Te i wiele innych pytań zadają sobie miłośnicy stołowania się poza domem. W barach jedzenia jest od groma i ciut ciut. Patrząc na nie najchętniej chcielibyśmy skosztować wszystko. Ale nie wszystko, co apetycznie się prezentuje, jest takie naprawdę. A skutki jedzenia w niesprawdzonych miejscach mogą być groźne dla zdrowia.
gulasz z mięsem
Opracował: Wilson Hui
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak zrobić sobie błyskawiczny obiad?

Poszukujesz fajnego pomysłu na bardzo szybki obiad? Zatem gorąco polecam zrobienie zapiekanki! W końcu zrobienie zapiekanki jest proste, szybkie, a oprócz tego wszystkiego w żadnym razie nie ma takiej sytuacji, że nie będziesz czuł sytości. Można w sumie powiedzieć, iż zapiekanka to doskonałe wyjście.
własnoręcznie robiony makaron
Opracował: Kinderkoechin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Mąka, jajka i sól – fuzja idealna

Makaron to produkt niesamowicie powszechny również u nas. Ponadczasowe spaghetti czy zupy oraz sałatki z rozmaitymi dodatkami – to wszystko opiera się na makaronie. Jeżeli chodzi o to, jak zrobić makaron na własną rękę, w sieci wyszukać można wiele porad odnośnie tego. Makaron domowy i receptura jego wykonywania to nic skomplikowanego, choć wielu amatorom wydaje się zupełnie odwrotnie. Jest to perfekcyjny składnik również sosów, a nikt nie może wyobrazić sobie rosołu bez makaronu. Nieporównywalnie lepszy od kupnego jest właśnie ten wykonany samodzielnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.