Zdrowe
organizm
Opracował: Nicole Rugman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego co poniektóre produkty żywnościowe działają podobnie jak narkotyk?

Specjaliści od zdrowego żywienia oraz dietetycy alarmują, żeby nabywać towary spożywcze bez glutaminianu sodu. Czy aktualnie prawdopodobne jest właściwe żywienie bez żadnych sztucznych składników, czy też ulepszaczy żywności - okazuje się, że tak.


Dlaczego co poniektóre produkty żywnościowe działają podobnie jak narkotyk?

Należy jednak bardzo bacznie czytać wszelkie etykiety oraz mieć świadomość, że w gospodarce stosowane są różne glutaminiany - nie tylko sodu, lecz także dla przykładu potasu, wapnia czy kwas glutaminowy.
uśmiechnięte dziecko bez zęba
Opracował: Loren Kerns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Od malucha do starszaka – czyli higiena zębów mlecznych

Pierwsze lata życia potomka są ogromnie ważne nie jedynie dla stanu jego ząbków mlecznych, ale również dla przyszłych zębów stałych. Około szóstego miesiąca życia niemowlaczkowi wyżynają się pierwsze ząbki mleczne, około trzeciego roku życia potomek posiada już pełne uzębienie mleczne, natomiast około piątego roku życia pojawiają się pierwsze ząbki stałe.
kawa
Opracował: Norio NAKAYAMA
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Herbaty i kawy naturalne

W obecnych czasach wybiera się ekologiczne opcje. Nie chodzi tu tylko o rożnego rodzaju ustawy, określające nam jak mamy segregować śmieci, czy te, które mówią, do jakiego stopnia Polska ma zmniejszyć emisja niektórych gazów pochodzących z naszego przemysłu. Tu, w naszym codziennym życiu, chodzi raczej o to, co każdy z nas może zrobić dla siebie, być żyć zdrowiej. A każdy jest w stanie po prostu zacząć zwracać się w kierunku naturalnej żywności. Często jednak kupując ekologiczne jedzenie zapominamy, że są też herbaty bio.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.