Odchudzanie
odchudzanie
Opracował: iStock
Zainspirowane przez: iStock

Niedrogie odchudzanie za pomocą konkretnych suplementów

Kiedy nadchodzi nowy rok wierzymy, że tym razem uda nam się zrealizować plan i odchudzimy się na tyle, że w końcu będziemy się zadowoleni ze swojego wyglądu. Żeby nadzieje te nie okazały się jedynie nadziejami, warto przygotować konkretny plan działania, czyli wybrać dla siebie najlepszy sposób na odchudzanie.
acai
Zainspirowane przez: flickr.com

Jagody acai – nowość na polskim rynku kulinarnym

Jagody acai to całkowita nowinka w naszym kraju. Moda na ich jedzenie przyszła do nas z USA. Czym się charakteryzują acai?. Czy są dziwnie podobne do banalnych, polskich jagód leśnych? Gdzie możesz nabyć je w Polsce? Na te problemy znajdziesz odpowiedzi w dalszej części tekstu.
Opracował: Flickr.com

Dieta nie musi łączyć się z wyrzeczeniami

Pragniesz szybko schudnąć, uczyń to z głową. Zamiast testować na sobie następną dietę cud, udaj się do profesjonalisty. Dietetyk poradzi ci, w jaki sposób efektywnie oraz - co najważniejsze - bez uszczerbku dla zdrowia, stracić niepotrzebne kilogramy. Jak szybko wyszczupleć, gdy żadna z diet nie przynosi efektu? Skuteczne odchudzanie to proces wymagający wiele czasu, cierpliwości jak też restrykcyjnego egzekwowania zaordynowań dietetycznych.
kaszel
Opracował: osseous
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nadwaga czy otyłość to nie wyłącznie kłopot natury estetycznej, ale również ogromne zagrożenie dla naszego zdrowia

Niestety bierny tryb życia, brak aktywności fizycznej i szkodliwa obfitująca w tłuszcz dieta niesłychanie szybko doprowadzają do problemów z nadwagą czy otyłością, a walka z nimi wymaga faktycznie bardzo dużo wyrzeczeń.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.