Diety
cukrzyca
Opracował: Virada da Saúde
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy cukrzyca jest powodem do rozpaczy? Co można użytkować, aby wspomóc swój organizm?

Dużo osób skarży się na życie z cukrzycą. Czy rzeczywiście jest to pretekst do tego, aby się załamać? Czym można czymś sobie pomóc, żeby czuć się lepiej i nie obawiać się o swój organizm na każdym kroku? Leki cukrzycowe dzieli się obecnie na parę grup. Pierwszą są preparaty dla diabetyków przyspieszające metabolizm cukrów. Pomniejszają one insulino-odporność i hamują absorbowanie glukozy w przewodzie pokarmowym. Czasami stosuje się je także do leczenia stanów przedcukrzycowych.
lekarstwa w opakowaniu
Opracował: Global Panorama
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kalcikinon będzie polecany przy niedoborach wapnia

Jest wiele suplementów diety, które mają w właściwy sposób oddziaływać na funkcjonowanie naszego organizmu, tak aby go wzmacniać i sprawiać, że na dłużej będzie mógł utrzymać siły witalne. Przez to właśnie powinno się dowiedzieć czego brakuje w naszym organizmie, tak aby wiedzieć, co powinniśmy mu dostarczyć. Jedynie wtenczas będziemy posiadali świadomość, że dostarczamy mu potrzebnych witamin.
Sałatka grecka
Opracował: huber.edith
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

O orzeźwiających sałatkach na piękną figurę - znajdź przepis

Wysokie temperatury zawitały do nas tego roku zadziwiająco wcześnie. Upał jak na brazylijskiej plaży, a ostatnią rzeczą na którą mamy ochotę jest ciężki, „domowy” obiad. Dlatego zbilansowana i lekka dieta, będzie dla nas wspaniałym rozwiązaniem.
Noworoczne zmiany dla zdrowia
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Odchudzanie - kilka rad dla zmagających się z ponadprogramowymi kilogramami

Powodów do zrzucenia wagi może być mnóstwo: ślub, znacząca impreza służbowa, urlop albo kłopoty zdrowotne. Niemniej jednak nie jesteśmy w stanie dopiąć celu bez wysiłku. Potrzeba dyscypliny i determinacji w zmierzaniu do celu. Jak wyrobić w sobie te cechy i co spożywać, aby schudnąć?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.