Kobieta
depilacja
Opracował: Karl-Ludwig Poggemann
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co sądzić o depilacji laserem? Powstało już tyle mitów, iż ciężko się połapać. A jak jest faktycznie?

Powiedzmy to, iż każda z nas marzy o pięknej skórze przez cały czas. Są także inne kwestie, jak regularne golenie nóg czy brak umiejętności w woskowaniu. Co zrobić, kiedy owłosienie to poważny problem? Poszukujesz efektywnej metody, lecz już tracisz nadzieję, iż da radę to odmienić? Poszukujesz metody dzięki której pozbędziesz się niechcianych włosków na dłuższy czas? Jeśli owszem, to depilacja laserowa jest na pewno dla Ciebie.
Narzędzia chirurgiczne
Opracował: Phalinn Ooi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet – dowiedz się, jak znowu możesz czuć się piękna?

Niemal każda kobieta pragnie czuć się atrakcyjnie. Ze smutkiem patrzy na następne zmarszczki, mniej jędrną skórę oraz negatywne rezultaty ciąży, jaka co prawda dała upragnione maleństwo, ale nie zostawiła najlepszych śladów na naszym ciele. Jednak są metody, jakie pomagają kobiecie na nowo poczuć się piękną i tak wyglądać. Rozwiązaniem jest dobra klinika medycyny estetycznej Warszawa. Jakie zabiegi są szczególnie polecane?
Jak pokonać ból w czasie ciąży?
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Badanie prenatalne - w oczekiwaniu na dziecko, dla spokoju o bezpieczeństwo

Każda kobieta jako przyszła matka, powinna zatroszczyć się o rozwój swojego dziecka jeszcze przed jego narodzinami. Musi dbać o zdrowe odżywianie, nie może pić alkoholu i palić papierosów. Przystaje również upewnić się, czy nadchodzące dziecko nie odziedziczyło żadnego schorzenia genetycznego lub wrodzonego.
zabieg
Opracował: DER-MED
Zainspirowane przez: DER-MED

Zabiegi z obszaru ginekologii plastycznej, na jakie decyduje się w chwili obecnej wiele pacjentek w różnym wieku.

Zabiegi z obszaru ginekologii estetycznej należą do takich , na które decyduje się obecnie sporo kobiet w różnym przedziale wiekowym. Głównie wynika to z większej świadomości kobiet odnośnie własnego wyglądu. Następnym, tak samo ważnym wyznacznikiem jest to, że pacjentki w większym stopniu aniżeli w przeszłości ufają ginekologom. A ginekolodzy zajmujący się ginekologią plastyczną są faktycznie o wiele bardziej wykształceni. Standardowym zabiegiem z tego działu będzie labioplastyka polegająca na zmianie kształtu warg sromowych.
kobieta
Opracował: Thomas Hammoudi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wygląda aktualnie estetyczna kosmetologia, jakie zabiegi wykonać można przy pomocy laserów.

Współczesna kosmetologia coraz częściej sięga po zdobycze chemii i techniki. Jest to zupełnie zrozumiałe, bo w pogoni za pięknem i urodą panie są w stanie poświęcić rzeczywiście dużo. A zaawansowane urządzenia pozwalają na zabiegi nie tylko bardziej skuteczne niż kiedyś, lecz także znacznie bardziej bezpieczne. Oczywiście ich ceny przeważnie będą całkiem spore, bo także i specjalistyczne urządzenia są drogie, lecz i tak nie ma problemów z chętnymi na nie. Zresztą obecnie rynek kosmetycznych usług i wiążąca się z nim mocno chirurgia kosmetyczna notują bardzo dużą dynamikę wzrostu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.