Kobieta
tabletki
Opracował: Nina Matthews
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zdrowie pań, czyli po jakie środki i w jakim momencie życia sięgać

Każda przedstawicielka płci pięknej przechodzi przez całe życie przez mnóstwo zmian, które są wynikiem zachodzących w organizmie zmian o charakterze hormonalnym. Pojawiają się one w okresie dojrzewania, ciąży, porodu oraz przekwitania. Każdy z tych etapów w życiu kobiety wymaga nieco innego dbania o siebie, a tym samym zażywania innych witamin i suplementów.
kobieta
Opracował: Thomas Hammoudi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wygląda aktualnie estetyczna kosmetologia, jakie zabiegi wykonać można przy pomocy laserów.

Współczesna kosmetologia coraz częściej sięga po zdobycze techniki i chemii. Jest to zupełnie zrozumiałe, bo goniąc za pięknem i urodą kobiety są w stanie naprawdę dużo poświęcić. A nowoczesne urządzenia pozwalają na zabiegi nie tylko bardziej skuteczne niż kiedyś, lecz także znacznie bezpieczniejsze. Oczywiście ich ceny przeważnie są dość wysokie, bo też i specjalistyczne urządzenia dużo kosztują, ale i tak nie będzie żadnego problemu z chętnymi na nie. Zresztą obecnie rynek kosmetycznych usług i powiązana z nim w dużym stopniu kosmetyczna chirurgia notują ogromną dynamikę wzrostu.
Narzędzia chirurgiczne
Opracował: Phalinn Ooi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet – dowiedz się, jak znowu możesz czuć się piękna?

Niemal każda kobieta pragnie czuć się atrakcyjnie. Z zasmuceniem patrzy na następne zmarszczki, mniej jędrną skórę oraz negatywne rezultaty ciąży, która co prawda dała upragnione dziecko, ale nie zostawiła zbyt dobrych śladów na naszym ciele. Jednakże są sposoby, jakie pomagają płci pięknej na nowo poczuć się piękną oraz tak wyglądać. Wyjściem jest dobra klinika medycyny estetycznej Warszawa. Jakie zabiegi są zwłaszcza polecane?
depilacja
Opracował: Karl-Ludwig Poggemann
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co sądzić o depilacji laserem? Powstało już tyle mitów, iż ciężko się połapać. A jak jest faktycznie?

Powiedzmy to, iż każda z nas marzy o pięknej skórze przez cały czas. Są także inne kwestie, jak regularne golenie nóg czy brak umiejętności w woskowaniu. Co zrobić, kiedy owłosienie to poważny problem? Poszukujesz efektywnej metody, lecz już tracisz nadzieję, iż da radę to odmienić? Poszukujesz metody dzięki której pozbędziesz się niechcianych włosków na dłuższy czas? Jeśli owszem, to depilacja laserowa jest na pewno dla Ciebie.
Jak pokonać ból w czasie ciąży?
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Badanie prenatalne - w oczekiwaniu na dziecko, dla spokoju o bezpieczeństwo

Każda kobieta jako przyszła matka, powinna zatroszczyć się o rozwój swojego dziecka jeszcze przed jego narodzinami. Musi dbać o zdrowe odżywianie, nie może pić alkoholu i palić papierosów. Przystaje również upewnić się, czy nadchodzące dziecko nie odziedziczyło żadnego schorzenia genetycznego lub wrodzonego.
zabieg
Opracował: DER-MED
Zainspirowane przez: DER-MED

Zabiegi z obszaru ginekologii plastycznej, na jakie decyduje się w chwili obecnej wiele pacjentek w różnym wieku.

Zabiegi z obszaru ginekologii estetycznej należą do takich , na które decyduje się obecnie sporo kobiet w różnym przedziale wiekowym. Głównie wynika to z większej świadomości kobiet odnośnie własnego wyglądu. Następnym, tak samo ważnym wyznacznikiem jest to, że pacjentki w większym stopniu aniżeli w przeszłości ufają ginekologom. A ginekolodzy zajmujący się ginekologią plastyczną są faktycznie o wiele bardziej wykształceni. Standardowym zabiegiem z tego działu będzie labioplastyka polegająca na zmianie kształtu warg sromowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.