Kobieta
Jak pokonać ból w czasie ciąży?
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Badanie prenatalne - w oczekiwaniu na dziecko, dla spokoju o bezpieczeństwo

Każda kobieta jako przyszła mama, powinna zadbać o rozwój swojego potomka jeszcze przed jego narodzinami. Musi dbać o prawidłowe odżywianie, nie powinna spożywać alkoholu oraz palić papierosów. Trzeba także sprawdzić, czy nadchodzące dziecko nie odziedziczyło żadnego schorzenia genetycznego lub wrodzonego.
leczenie niepłodności
Zainspirowane przez: http://www.gyncentrum.pl/

Jakie istnieją testy na płodność do wykonania samodzielnie w domu?

Przychodzi w życiu praktyczne każdego człowieka taki moment, iż zaczyna chcieć potomka. Podejmuje więc decyzję na ten krok i zaczyna starania, mające na celu ciążę. Pierwsze parę miesięcy są zazwyczaj dość przyjemne, jednak po sporej ilości porażek budzi się w małżeństwie niepokój, że coś jest nie w porządku. Idą więc do lekarza specjalisty, który wykona odpowiednie testy, specjalistyczne oraz niezwykle dokładnie.
depilacja
Opracował: Karl-Ludwig Poggemann
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co sądzić o depilacji laserem? Powstało już tyle mitów, iż ciężko się połapać. A jak jest faktycznie?

Powiedzmy to, iż każda z nas pragnie mieć piękną skórę przez cały czas. Pojawiają się także pozostałe kwestie, jak regularne golenie nóg czy brak umiejętności w woskowaniu. Co poczynić, kiedy owłosienie to poważny kłopot? Poszukujesz skutecznej metody, lecz już straciłeś nadzieję, iż da radę to odmienić? Poszukujesz metody dzięki której pozbędziesz się zbędnych włosków na długi czas? Jeśli tak, to depilacja laserowa jest faktycznie dla Ciebie.
tabletki
Opracował: Nina Matthews
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zdrowie pań, czyli po jakie środki i w jakim momencie życia sięgać

Każda przedstawicielka płci pięknej przechodzi przez całe życie przez szereg przemian, które są efektem mających miejsce w organizmie zmian o charakterze hormonalnym. Pojawiają się one w czasie dojrzewania, ciąży, porodu oraz przekwitania. Każdy z tych okresów w życiu kobiety wymaga nieco innej troski o siebie, a tym samym sięgania po inne witaminy i suplementy.
zabieg
Opracował: DER-MED
Zainspirowane przez: DER-MED

Zabiegi z obszaru ginekologii plastycznej, na jakie decyduje się w chwili obecnej wiele pacjentek w różnym wieku.

Zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej należą do tych , na jakie decyduje się w chwili obecnej dużo kobiet w różnym przedziale wiekowym. Głównie wynika to ze zwiększonej świadomości kobiet odnośnie swojego ciała. Następnym, na równi istotnym powodem pozostaje to, że kobiety bardziej aniżeli kiedyś ufają ginekologom. A ginekolodzy zajmujący się ginekologią estetyczną są rzeczywiście znacznie bardziej wykwalifikowani. Przykładowym zabiegiem z tego zakresu będzie labioplastyka polegająca na rekonstrukcji warg sromowych.
dziecko
Opracował: Gabriel Pinto
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Profesjonalne zadbanie o kobietę ciężarną

Prowadzony styl życia ma wielki wpływ na proces ciąży. Od tego, w jaki sposób przyszła matka o siebie dba, jest zależne nie tylko jej zdrowie, lecz także niezakłócony rozwój ciąży.


Profesjonalne zadbanie o kobietę ciężarną

W trakcie ciąży, ustrój kobiety jest obciążony, staje się w wyższym stopniu skłonny na różnego gatunku choroby i niewygody.
Narzędzia chirurgiczne
Opracował: Phalinn Ooi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet – dowiedz się, jak znowu możesz czuć się piękna?

Niemal każda pani chce czuć się atrakcyjnie. Z przygnębieniem spogląda na kolejne zmarszczki, mniej jędrną skórę i negatywne efekty ciąży, jaka co prawda dała ukochane maleństwo, ale nie zostawiła najlepszych śladów na naszym ciele. Jednakże są metody, które pomagają kobiecie na nowo poczuć się piękną oraz tak wyglądać. Rozwiązaniem jest właściwa klinika medycyny estetycznej Warszawa. Jakie zabiegi są wyjątkowo polecane?
kobieta
Opracował: Thomas Hammoudi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wygląda aktualnie estetyczna kosmetologia, jakie zabiegi wykonać można przy pomocy laserów.

Współczesna kosmetologia coraz częściej sięga po zdobycze techniki i chemii. Jest to zupełnie zrozumiałe, bo goniąc za pięknem i urodą kobiety są w stanie naprawdę dużo poświęcić. A nowoczesne urządzenia pozwalają na zabiegi nie tylko bardziej skuteczne niż kiedyś, lecz także znacznie bezpieczniejsze. Oczywiście ich ceny przeważnie są dość wysokie, bo też i specjalistyczne urządzenia dużo kosztują, ale i tak nie będzie żadnego problemu z chętnymi na nie. Zresztą obecnie rynek kosmetycznych usług i powiązana z nim w dużym stopniu kosmetyczna chirurgia notują ogromną dynamikę wzrostu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.