Firma
obliczenia finansowe
Opracował: Ken Teegardin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak sprawnie kontrolować należności dotyczące naszej firmy

Nasza firma powinna na siebie zarabiać, powinna funkcjonować tak by klienci byli zadowoleni, ale również żeby pracownicy mogli efektywnie pracować. Powinniśmy wszystko odpowiednio ogarnąć pod względem ogólnie rozumianego zarządzania. Począwszy od logistyki związanej z dostawami, przez czas tworzenia produktu/usługi, po dostawę. Trzeba ułożyć wszystko względem sytuacji rynku, na którym funkcjonujemy i tego, jak wygląda wewnętrzna struktura firmy.
certyfikat ISO
Opracował: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy wprowadzanie normy ISO jest nam współcześnie konieczne?

Implementacja stosownych rozwiązań technologicznych, które są nam w stanie zastrzec najwyższe normy jakości jest dzisiaj nadzwyczaj pożądana przez każde organizacje. Ich wykorzystanie pozwala bowiem na utrzymanie różnorodnych przejawów firmowych na najwyższym i równocześnie zadowalającym poziomie. W pewnym sensie ich wdrażanie jest również wyznacznikiem prestiżu, co ewidentnie będzie odbierane na rynku jako znaczny atut. W związku z tak dużą popularnością tego rodzaju działań, każda firma chce uzyskać unikalną wiedzę, dzięki której będzie w stanie je wykorzystać w praktyce.
Wyposażenie
Opracował: Elliott Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Mnóstwo dużych firm potrzebuje co najmniej kilku pracowników do działu księgowości - przykładowo kogoś, kto będzie interesował się wyłącznie fakturami

Duże przedsiębiorstwa najczęściej zatrudniają sporą liczbę pracowników. W tej sytuacji nie starczy jedna pani w księgowości, która jednocześnie ogarniałaby też sprawy związane z HR-em.
reklama na autobusie
Opracował: Jan Tik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama siłą napędową handlu, czyli jakiego rodzaju reklamy mamy na daną chwilę do dyspozycji

Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że to reklama stanowi siłę napędową biznesu. Dzięki reklamie sklepy oraz firmy mogą liczyć na klientów. To właśnie z tego powodu na reklamie nie warto oszczędzać. Im większa i tym samym bardziej widoczna reklama, tym bardziej jest skuteczna. Dzisiaj bardzo dużą popularnością cieszą się reklamy na telebimie.
gastronomia
Opracował: www.audio-luci-store.it
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wydajnie i sprawnie organizować zaopatrzenie w spożywcze artykuły lokalu gastronomicznego.

Wielu ludziom może się wydawać, że prowadzenie baru czy restauracji to prosta, łatwa i przyjemna rzecz. A jednak nawet w niedużym gastronomicznym lokalu jest mnóstwo spraw do rozwiązania i wiele rzeczy do kupna. Część z nich kupuje się raz i na wiele lat będzie się miało spokój - inne będą wymagać codziennego doglądania i pilnowania.
magazyn nad rzeką
Opracował: Dirk Duckhorn
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób zawarować płynne działanie naszej firmy?

Dział logistyczny w wielu firmach w dniu dzisiejszym jest jednym z najbardziej decydujących aspektów w organizacjach. W wielu przypadkach zależy bowiem od niego skuteczność działania naszej firmy, co bezsprzecznie powinno być naszym ciągłym priorytetem w działaniu.
Prawo umów handlowych

Jak ustrzec się kłopotów przed ratyfikowaniem dokumentu - fachowe opiniowanie umów.

Każdy z nas podpisał w życiu niejedną umowę. Były to umowy wykonania usług sieciowych, umowy zawarte z operatorem komórkowym oraz umowy najmu domu. Tymczasem ilu z nas przed zawarciem tej umowy, omawiało ją z prawnikiem czy doradcą finansowym?
bank
Opracował: Barta IV
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Firmowe konta dla biznesu - co mieć na uwadze przy wyborze dla swojej firmy.

Zakładając firmę trzeba o wielu sprawach pomyśleć, a jedną z nich musi być otwarcie konta firmowego. Wszystkim przedsiębiorcom konto w banku na pewno się przyda. Przy jego pomocy będzie można płacić za faktury oraz rachunki, na nie dostawać przelewy za swoją sprzedaż, i wreszcie rozliczać się z odpowiednimi urzędami. Konta firmowe różnią się trochę od kont indywidualnych, na początek z tego powodu że do ich otwarcia konieczne jest dostarczenie kompletu dokumentów firmowych, takich jak regon, nip i wpis do ewidencji. Tak założone konto trzeba również zgłosić do Urzędu Skarbowego.
programowanie
Opracował: hackNY.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jesteś dobrym programistą i sądzisz, że praca w IT jest dla Ciebie? Przeczytaj ten materiał i dowiedź się czym mógłbyś się zająć

W obecnych czasach mnóstwo studentów pragnie otworzyć prywatną działalność i być niezależnym przedsiębiorcą. To wszystko jest realne, albowiem w tej chwili rynek jest otwarty na nowe pomysły , a także projekty.
podatek
Opracował: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu pracownicy biurowi w niewielkich firmach muszą mieć rozległą wiedzę z różnych dziedzin

W dużych firmach jest wyraźny podział pomiędzy biurowych i księgowych pracowników. Każda osoba ma dokładnie określony zakres obowiązków i kompetencji, i jeśli jakaś sprawa będzie poza nie wychodzić, to będzie przekazywana innemu pracownikowi. Niekiedy taki łańcuszek odpowiedzialnych za załatwienie danej sprawy osób może wynosić nawet kilka, a rezultatem tego może być załatwianie nawet prostych rzeczy przez długi okres czasu. Całkowicie odmiennie sytuacja wygląda w niewielkich firmach, które zatrudniają kilka czy kilkanaście osób.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.