Outdoor
reklama w mieście
Opracował: ING Group
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama typu outdoor - prosty komunikat

Masowa. Interesująca i przystępna. Skuteczna. Najlepsza wolno stojąca - reklama zewnętrzna. Szeroki zasięg to atuty reklamy typu outdoor. Outdoor może być kierowany jednocześnie do konkretnych grup konsumentów, jak ma to miejsce w pozostałych mediach. Wspaniale sprawdza się w większych miejscowościach. Najogromniejszą grupą adresatów kampanii outdoorowych są ludzie mobilni, dynamiczni, z potencjałem nabywczym, którzy większą część swojego czasu spędzają przesuwając się w przestrzeni miejskiej.
Telebim promocyjny
Opracował: clry2
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wygląda reklama outdoorowa

O skuteczności reklamy outdoorowej nie trzeba nikogo przekonywać. Spora oferta na dzisiejszym rynku to efekt nieustannego wprowadzania nowości i różnych ulepszeń w zakresie szeroko rozumianego marketingu. Doskonałe oferty, takie jak między innymi ledowetelebimy, sprawdzają się najlepiej. Dzięki ich szerokim opcjom prezentowania danego produktu czy też usługi istnieje duża szansa na to, że trafią one do jeszcze większej grupy docelowej niż do tej pory.
Reklamy, bilbordy, telebimy
Opracował: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Reklama na telebimach LED wciąż zyskuje na popularności

Reklama outdoorowa, staje się w aktualnych czasach tak naprawdę elementem niezbędnym do promowania firmy, czy także jej usług i produktów. Niewątpliwie to korzystny sposób promocji, dlatego że zezwala docierać do szerokiego grona klientów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.